• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Свідоцтво про шлюб зразок 2018

 1. Свідоцтво про шлюб містить наступні дані:
 2. Чи можливо відновити свідоцтво про шлюб?
 3. Як подати заяву?
 4. Подати заяву про шлюб онлайн

Свідоцтво про шлюб - документ, який впливає на подальшу долю чоловіка і дружини. В майбутньому, цей папір знадобиться при стягненні аліментів, поділ майна, визначенні опікуна дитини та інші речі, пов'язані з розлученням. У Росії шлюб не буде визнана офіційною, якщо прізвища подружжя не зазначено у свідоцтві про шлюб.

Якщо шлюб був укладений в рамках церемонії, яка пройшла у відповідності з народними традиціями - то отримати офіційне свідоцтво про шлюб подружжя не зможе.

Свідоцтво про шлюб - документ, який впливає на подальшу долю чоловіка і дружини

Версія документа, яка використовується і сьогодні, була затверджена в 1998 році. Всі дані вносяться в бланк російською мовою або доповнюються мовою суб'єкта Росії. Виходячи з встановлених правил, свідоцтво про укладення шлюбу не може залишатися порожнім без виправлень. В цей папір не можна вносити ніякі правки або вказувати дані в скороченому вигляді.

Свідоцтво про шлюб містить наступні дані:

 • Паспортні дані подружжя;
 • Дата укладення союзу;
 • Серійний номер акта і дата його підготовки;
 • Інформація про РАГСі, де відбулася церемонія;
 • Число отримання свідоцтва.

У 2014 році з'явилася можливість вказати в свідоцтві про шлюб свою національність.

Якщо в результаті весілля відбувається зміна прізвища чоловіка або дружини, то дана правка буде внесена до запису актів цивільного стану. Статус офіційного документа свідоцтво про шлюб отримує після підпису завідувача ЗАГС і проставляння печатки.

Чи можливо відновити свідоцтво про шлюб?

Існують різні причини, за якими може знадобитися дублікат свідоцтва про одруження. Документ може бути втрачено або зіпсований, в цьому випадку можна звернутися в ЗАГС за новою копією документа. Замінити свідоцтво про шлюб можна, навіть якщо текст на папері став невиразний або була порушена його цілісність.

Для цього завдання буде достатньо взяти собою паспорт. При повторному отриманні свідоцтва доведеться знову сплатити мито.

Після того, як вам видадуть дублікат свідоцтва про укладення шлюбу, стара копія буде анульована. Якщо застарілий документ буде знайде - застосувати його в будь-яких цілях не представляється можливим.

Як подати заяву?

Зареєструвати свої відносини можна в будь-якому РАГСі на території Росії, без прив'язки до місця прописки. Якщо всі папери документи і заяву було підготовлено

Щоб оформити цей документ і отримувати на руки два свідоцтва про шлюб, необхідно сплатити державі мито. У 2017 році розмір мита за видачу свідоцтва про шлюб становить 200 рублів.

Подати заяву про шлюб онлайн

Щоб оформити такий документ жителі Москви можуть скористатися онлайновим сервісом, який доступний за наступним посиланням . На сайті після реєстрації з'явиться можливість заповнити анкету, яка дозволить зробити запит на реєстрацію шлюбу прямо з дому. Повідомлення від органів РАГСу прийде в особистий кабінет користувача на порталі протягом 5 днів.

Як подати заяву?
Чи можливо відновити свідоцтво про шлюб?
Як подати заяву?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью