• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Суть ведення блогу

 1. Суть ведення блогу
 2. Розвивайте свій блог і розвивайтеся разом з ним!
 3. Приділяйте увагу своїм відвідувачам
 4. Найкраще властивість блогу

Давайте ми з вами розкриємо суть ведення блогу! Хочеться сказати, що суть заробітку на блозі не в тому, щоб дізнатися якісь супер незрозумілі схеми заробітку на блогах або якісь чарівні рецепти монетизації, про які в принципі багато пишуть в Інтернеті. Взагалі всі ці методи і концепції марні якщо не розуміти суті ведення блогу. Зараз нам з вами головне не тільки зрозуміти, а й дотримуватися правильного ведення свого блогу.

Суть ведення блогу

Блог  в першу чергу повинен вестися для людей і для вашої аудиторії Блог в першу чергу повинен вестися для людей і для вашої аудиторії. Блог повинен вестися якісно і повинен набирати хороші параметри. Коли блог обросте великою кількістю читачів, великий посилальної масою, хорошими пузомеркамі (наприклад, ТІЦ або PR ) І гарною відвідуваністю, то тільки тоді ви зможете продавати свої продукти, свої послуги або просувати партнерські програми. Тоді ви не будите шукати, де ж заробляти на блозі, а зможете просто вибирати, де платять більше.

Головне, що вам варто засвоїти при веденні блогу - це те, що на першому місці блог, який створюється для себе і своїх читачів. На першому місці ви повинні цінувати свою аудиторію і прислухатися до неї. Тільки після цього на другому місці буде заробіток. Якщо ви будите дотримуватися такої концепції, що спочатку блог і аудиторія і тільки потім уже заробіток, то тільки тоді ви отримаєте дійсно хороший результат. З такими результатами ви зможете розвинути свій бренд і якісно монетизувати свій ресурс. Якщо будите дотримуватися цього правила, то в подальшому у вас будуть дійсно хороші результати.

Розвивайте свій блог і розвивайтеся разом з ним!

Розвивайте блог і розвивайтеся разом з ним! Не чекайте читачів і не чекайте заробітків - йдіть самі на зустріч до них! Думаю ви бачите, що все більше компаній, магазинів або просто якихось окремих людей, що надають свої послуги або якісь свої товари, займаються бізнесом в Інтернеті. Інтернет дає просто безмежні можливості, які збільшаться в сотні разів в порівнянні з реальним життям. Інтернет - це по-перше автоматизація, це збільшення продажів і можливість залучення величезної кількості людей, які можуть побачити те, що ви їм зможете запропонувати. Я вважаю, що блоги - це одне з найкращих винаходів, які існують в мережі Інтернет.

Блоги дозволяють сформувати тісне спілкування з іншими людьми, а найголовніше - велику ступінь довіри між автором і читачем, що дає можливість блогам в умілих руках ставати дуже ефективним інструментом Блоги дозволяють сформувати тісне спілкування з іншими людьми, а найголовніше - велику ступінь довіри між автором і читачем, що дає можливість блогам в умілих руках ставати дуже ефективним інструментом. Власний блог дозволить вам повною мірою реалізувати свій потенціал, дозволить розвинутися і вийти дійсно на новий рівень. Він дозволить вам зрозуміти Інтернет, зрозуміти його закони і правила. Також дозволить зрозуміти, як привертати увагу аудиторії і як в результаті заробляти на своєму блозі. Він дозволить вам знайти власний стиль викладу інформації і вийти на новий рівень спілкування і знань.

Приділяйте увагу своїм відвідувачам

Хочу привести невелике порівняння. Постарайтеся сприймати свій блог, як особисто ваше затишне кафе, власником якого ви є. Кожен ваш відвідувач повинен бути оточений великою увагою, теплотою і турботою з вашого боку. Ви також повинні прислухатися до свого відвідувача і намагатися зробити так, щоб він пішов з дуже хорошим і приємним відчуттям від вашого кафе (від вашого блогу) і це почуття змусить повернутися в ваше затишне заклад ще не раз - це і є запорука успіху.

Але не забувайте, навіть коли ваше маленьке кафе розростеться, то не дозволяйте перетворитися йому в величезну гучну їдальню, в якій зовсім не хочеться залишатися. Ваша мета, щоб ваші читачі залишалися, поверталися і дійсно любили то кафе, яке ви створили, тобто любили ваш блог! В цьому і полягає суть ведення блогу!

Найкраще властивість блогу

Найкраще властивість блогу при всій його безмежності можливостей - це те, що абсолютно будь-яка людина зможе вести блог, не залежно від освіти та напрямки діяльності в своєму житті. Він може його розвивати і домогтися сногшібательних результатів (якщо він правильно все робить).

Тут важливо тільки велике бажання і практика. Просто робіть і щось генеруйте на своєму блозі і він надалі буде дійсно успішним. А найголовніше, ви будите успішні в особі свого блогу і надалі навіть за його межами. За вами потягнутися люди, вони вам будуть довіряти і вони будуть з вами радитися. По суті, блог дає вам стати фахівцем в очах багатьох людей. Ну і звичайно ж блог здатний приносити далеко не тільки задоволення від його ведення.

Володіючи якісним блогом і пильною увагою аудиторією, ви отримуєте джерело гарного доходу , Який не змусить себе чекати ні секунди. Аудиторія такого блогу тільки і чекає, щоб їй запропонували ефективну інформацію, якийсь продукт або товари. Ну а хороші параметри вашого блогу дозволять заробляти в деяких сервісах. Тому працюйте над своїм блогом, розвивайте його і давайте дійсно хорошу, якісну і корисну інформацію своєї аудиторії. Вдалого вам блогінгу !!!

[Socialpost]

Рекомендую почитати схожі записи:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью