• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Супутниковий інтернет Триколор обладнання, ціна, тарифи, підключення в Самарі

 1. Триколор зробив супутниковий інтернет в 2 рази доступніше! Устаткування за спеціальною ціною - 9 990...
 2. Тарифи «Інтернет безлімітний 10», «Інтернет безлімітний 20» і «Інтернет безлімітний 40»
 3. устаткування
 4. Інші пакети і послуги
 5. Виникли питання?

Супутниковий інтернет - це підключення до високошвидкісного двостороннього інтернету, там, де не працюють інші оператори, це можливість залишатися на зв'язку в соціальних мережах, дивитися фільми, здійснювати онлайн-покупки, бути в курсі новин або розвивати бізнес, де б ви не знаходилися: за містом, в приватному будинку, в котеджі, в заміському будинку, на дачі, в готелі, придорожньому кафе, офісі або магазині.

Супутниковий інтернет можна використовувати для передачі інформації, відеоспостереження і відеоконференцій, пошуку необхідних даних або просто для розваги. Супутниковий інтернет легко замінить телебачення: ви зможете дивитися онлайн улюблені канали, фільми і телепередачі.

Супутниковий інтернет Триколор зробить ваше життя яскравим і насиченим!

Триколор зробив супутниковий інтернет в 2 рази доступніше! Устаткування за спеціальною ціною - 9 990 руб. при підключенні до тарифних планів «Інтернет безлімітний 10», «Інтернет безлімітний 20» і «Інтернет безлімітний 40».

Супутниковий інтернет доступний практично на всій території Росії. Все, що для цього потрібно, це придбати спеціальний комплект обладнання і налаштувати супутникову антену. Приймати інтернет через антену для прийому телебачення «Триколор ТВ» не вийде.

Купити обладнання в Самарі, довідатися про ціни і тарифи можна у нас в Центрі продажів і обслуговування Триколор і фірмовому салоні-магазині.

Встановити обладнання можна і самостійно, скориставшись інструкцією, але ми все-таки рекомендуємо звернутися до наших фахівців. Монтаж і підключення супутникової антени повинен здійснювати людина зі спеціальними навичками, так як від того, наскільки якісно виконана робота, залежить якість сигналу.

Тарифи «Інтернет безлімітний 10», «Інтернет безлімітний 20» і «Інтернет безлімітний 40»

 • «Інтернет безлімітний 10» з обмеженням максимальної швидкості прийому / передачі даних до 10/5 Мбіт / с, включений обсяг трафіку без обмежень, 1 990 руб. / Місяць.
 • «Інтернет безлімітний 20» з обмеженням максимальної швидкості прийому / передачі даних до 20/5 Мбіт / с, включений обсяг трафіку без обмежень, 3 588 руб. / Місяць.
 • «Інтернет безлімітний 40» з обмеженням максимальної швидкості прийому / передачі даних до 40/10 Мбіт / с, включений обсяг трафіку без обмежень 5 988 руб. / Місяць.

Умови застосування тарифних планів

 • Максимальна швидкість прийому / передачі даних, зазначена в тарифних планах, не є гарантованою.
 • Фактична швидкість прийому / передачі даних, доступна Абоненту, залежить від (включаючи, але не обмежуючись) технологічних можливостей і завантаженості мережі, природних умов поширення радіохвиль, рівнів радіосигналу на прийом і передачу від абонентської станції, погодних умов, точності наведення антени на супутник, географічного місця розташування абонентської станції.
 • Після досягнення сумарного обсягу прийнятого / переданого трафіку, рівного 15 ГБ для тарифного плану «Інтернет безлімітний 10», 25 ГБ для тарифних планів «Інтернет безлімітний 20» і 50 ГБ для тарифного плану «Інтернет безлімітний 40», встановлюється динамічна покрокове обмеження максимальної швидкості прийому / передачі даних в залежності від завантаженості мережі зв'язку та обсягу прийнятого / переданого трафіку, що перевищує 15 ГБ для тарифного плану «Інтернет безлімітний 10», 25 ГБ для тарифного плану «Інтернет безлімітний 20» і 50 ГБ для тарифного п ана «Інтернет безлімітний 40».
 • При придбанні тарифних планів публічні IP-адреси не надаються.
 • Зміна тарифних планів «Інтернет безлімітний 10», «Інтернет безлімітний 20» і «Інтернет безлімітний 40» на будь-який з діючих пакетних тарифних планів неможлива.
 • Перехід з пакетних тарифів на безлімітні тарифні плани можливий через оформлення технічної заявки.
 • Пріоритезація будь-якого типу трафіку при підключенні тарифних планів «Інтернет безлімітний 10», «Інтернет безлімітний 20» і «Інтернет безлімітний 40" не здійснюється.

«Супутниковий інтернет» - спільний проект Триколор і «Евтелсат Нетворкс». Послуги зв'язку абонентам надає ТОВ «Евтелсат Нетворкс». Ви можете ознайомитися з правилами надання послуг зв'язку ТОВ «Евтелсат Нетворкс».

устаткування

Супутниковий інтернет - це підключення до високошвидкісного двостороннього інтернету, там, де не працюють інші оператори, це можливість залишатися на зв'язку в соціальних мережах, дивитися фільми, здійснювати онлайн-покупки, бути в курсі новин або розвивати бізнес, де б ви не знаходилися: за містом, в приватному будинку, в котеджі, в заміському будинку, на дачі, в готелі, придорожньому кафе, офісі або магазині

9990 руб.

Інші пакети і послуги

Обмін обладнання - пропозиція «Триколор ТВ», в рамках якого абонентам «Триколор ТВ» надається можливість обміняти старе обладнання на нове формату HD, з мінімальною доплатою! Це вигідніше, ніж купувати нове обладнання без акції.

від 199 руб.

Основний пакет каналів «Єдиний» включає більше 200 каналів, в тому числі понад 40 - у форматі високої чіткості.

від 1500 руб.

Основний пакет «Екстра», 221 канал на будь-який смак, в т. Ч. В форматі високої чіткості HD, а також 3 додаткових дитячих каналу.

від 1200 руб.

20 каналів для дітей будь-якого віку. 3 канали у форматі HD.

від 200 руб.

Пакет тематичних телеканалів для дорослих (18+). 9 каналів.

від 200 руб.

«МАТЧ ПРЕМ'ЄР» - офіційний телеканал Російської футбольної Прем'єр-Ліги.

219 руб.

8 ексклюзивних і яскравих телеканалу «Триколор ТВ» в надвисокої чіткості у форматі Ultra HD 4K.

1500 руб.

225 каналів, 35 в форматі HD, 8 в надвисокої чіткості у форматі 4K Ultra HD, 48 радіостанцій

2500 руб.

Пакет «МАТЧ! Футбол »(0 +) представляє максимальний обсяг трансляцій світових футбольних подій в прямому ефірі!

380 руб.

Перетворіть ваш телевізор в домашній кінотеатр завдяки сервісу «Кіно зали« Триколор ТВ »!

Перетворіть ваш телевізор в домашній кінотеатр завдяки сервісу «Кіно зали« Триколор ТВ »

Підключи приймач до інтернету і дивись ОНЛАЙН!

безкоштовно

Безкоштовний сервіс від ТРИКОЛОР ТВ «керованого ефірі» включає в себе функції «Пауза», «Запис» і «Запис за таймером».

безкоштовно

Новий безкоштовний сервіс, що дозволяє дивитися передачі, раніше пройшли в телевізійному ефірі.

Бемплатно

Сервіс «Мультиекран» супутникового телебачення «Триколор ТВ» дозволяє транслювати канали з приймального обладнання на мобільний пристрій (в тому числі Smart TV), підключений з прийомним устаткуванням в одну домашню мережу.

безкоштовно

Тепер, навіть перебуваючи в кафе або фітнес-залі, ви можете переглядати улюблені телеканали прямо з екрану вашого мобільного пристрою!

безкоштовно

Виникли питання?

Заповніть форму зворотного зв'язку, наші менеджери зв'яжуться з вами!


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью