• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Супер-Маркет-Манія

 1. опис гри
 2. Скріншоти з гри

опис гри

Зазвичай, ви приходите в супер-маркет за продуктами. А не хочете спробувати виявитися в там з іншого боку - не в якості покупця, а в якості менеджера?

Гра Супер-Маркет-Манія є аркадний симулятор сучасного супер-маркету. Вам треба буде стежити, щоб на кожній вітрині був товар, прибирати сміття за неакуратними покупцями, стежити за злодюжками і робити багато іншого непростої роботи.

На самому початку ви починаєте роботу в великому супер-маркеті. Але незабаром розумієте, що робота на великого боса не для вас і починаєте працювати в своїй крамничці, який вам належить перетворити в популяних супер-маркет.

Запукайте Супер-Маркет-Манію і вперед - вас чекають 50 захоплюючих рівнів!

Скріншоти з гри

Завантажити гру "Супер-Маркет-Манія" безкоштовно

Ви можете завантажити гру Супер-Маркет-Манія з цього сайту абсолютно безкоштовно. Натисніть кнопку "СКАЧАТИ ГРУ" і через кілька секунд з'явиться діалогове вікно, яке пропонує вибрати місце на вашому комп'ютері, куди буде завантажена гра.

Важливо! Чи не перейменовувати файл гри, використовуйте запропоноване за замовчуванням назва! Це важливо для правильної установки.

Ця версія гри Супер-Маркет-Манія є повною і містить всі рівні. Однак безкоштовно ви можете грати тільки протягом 30 хвилин (можна робити перерви на будь-який час). Щоб грати необмежений час, вам треба купити ключ.

Зробити це можна кількома способами. Найпростіший з них - відправити СМС за вказаним при запуску гри номеру. Дізнатися вартість гри для вашого оператора або вибрати інші способи оплати, ви можете, натиснувши кнопку "Інші країни та умови" в діалозі, який з'являється при запуску гри.

Обережно! У мережі є багато так званих кряков (те саме, що і крек, кряк, кейген, серійний номер, crack, krak, krack, serial). Однак, більше 90% з них заражені вірусами і троянами. Таким чином, разом з безкоштовною грою ви встановите собі на комп'ютер шкідливе ПО, яке може вкрасти вашу конфіденційну інформацію або просто зіпсувати систему.

Пам'ятайте, що купуючи ліцензійні гри, ви винагороджуєте розробників за їх працю, роблячи можливим створення нових захоплюючих ігор.

А не хочете спробувати виявитися в там з іншого боку - не в якості покупця, а в якості менеджера?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью