• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Створюємо нового користувача в Chrome, а також прихована функція «батьківський контроль»

Створення та налагодження користувачів в Google Chrome досить корисна функція, що дозволяє налаштовувати облікові записи для різних користувачів браузера Створення та налагодження користувачів в Google Chrome досить корисна функція, що дозволяє налаштовувати облікові записи для різних користувачів браузера. Дивно, чому багато хто не користуються цим параметром, хоча він підтримується в Google-браузері вже майже два роки.

Розробники говорили, що новий браузер буде мати функцію батьківського контролю, але знайти її ніхто не міг. Справа в тому, що не все так просто. Програмісти дійсно створили можливість настройки доступу, але сховали її і перейменували. Варто відзначити, що робота триває і незабаром функціонал буде оновлено, але вже зараз ви зможете зрозуміти, як буде працювати «батьківський контроль».

Інструкція

Почнемо ми з вивчення пункту меню - Налаштування користувача. Цей інструмент дозволяє зручно управляти доступом до мережі, різним членам вашої сім'ї.

Щоб отримати доступ до цієї функції, перейдіть в налаштування браузера Google Chrome і знайдіть внизу кнопки: Додати користувача, Видалити користувача, Імпортувати закладки та налаштування.

Тиснемо на кнопку «Додати нового користувача». У випадаючому вікні, ви зможете додати нового користувача, придумати для нього ім'я і вибрати аватар. Вибір картинок обмежений і не може бути розширений. Після створення нового користувача, на робочому столі з'явитися новий ярлик, який ви вибрали в якості аватара.

Коли новий користувач створений, в основних налаштуваннях з'явитися вікно, в якому ви зможете управляти створеними аккуанта. Якщо у нового користувача є свій ID Google, то є можливість імпорту закладок з нього.

Натиснувши на імпорт закладок ви зможете вибрати що конкретно потрібно синхронізувати. Необхідні дані досить позначити галочкою.

А ось тепер настає той момент, коли ми подивимося приховані функції батьківського контролю. Насправді ця функція знаходиться в розробці, але ми покажемо вам, як можна її активувати.

Отже, запускаємо браузер і вводимо в адресний рядок наступне: chrome: // flags. Знайти необхідну функцію можна в вікні. Перед вами відкриється великий вибір експериментальних налаштувань, тому натисніть комбінацію клавіш Ctrl + F5. Вам на вибір будуть доступні тільки активні можливості. Знайдіть клавішу «включити контрольовані профілі» і натисніть на неї, також активуйте пункт «нова система управління профілем».

Тепер повертаємося в стандартні настройки Google Chrome, щоб подивитися, що змінилося.

Тепер ви зможете створити адміністратора, який буде керувати можливостями інших користувачів. Для цього необхідно створити новий обліковий запис. Так як функція експериментальна, варто тільки здогадуватися, які можливості будуть у адміністратора. Хоча вже зараз ясно, що ми зможемо створювати чорні і білі списки сайтів, наприклад, для дітей.

На закінчення хочеться сказати, що незабаром нас чекає дуже цікаве оновлення, яке значно підвищить популярність браузера «Хром». Нам же залишається тільки сподівається на те, що розробники не поскупляться часом і створять реально потужний інструмент для контролю за призначеними для користувача аккуанта. Ну, а поки, завдяки функції створення користувача, ви зможете уникнути проблем з повторним введенням паролів і логінів при відвідуванні, наприклад, соціальних мереж.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью