• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Створення бізнес-процеси: як правильно зробити сайт

Для створення нового сайту дуже важливо вибрати правильну платформу.

Сьогодні мати свій сайт в інтернеті потрібно практично будь-якої компанії або людині. Що будь-якому бізнесу, навіть найменшому, треба зробити сайт для просування в інтернеті - вже давно ні в кого не викликає сумнівів. Але зробити сайт може знадобитися і вченому - молодому або вже відомому, щоб публікувати посилання на свої роботи, письменнику - щоб було де розміщувати власні тексти, просто людині, яка готується змінити роботу і хоче, щоб в інтернеті було розміщено його резюме і портфоліо робіт . А коли потрібно зробити сайт, постає питання про те, як можна створити свій сайт в інтернеті.

Завдання, які пов'язані зі створенням веб-ресурсу, можуть звучати по-різному. Багато людей хочуть знати, як створити простий сайт або як зробити міні-сайт. Таке інтернет-представництво буде корисно тим, кому потрібна проста онлайн-візитка у вигляді однієї сторінки з контактною інформацією.

Якщо вам треба зробити сайт, визначтеся з його метою - навіщо вам він потрібен. Від цього будуть залежати відповіді на безліч інших питань, в тому числі і про те, скільки ви готові заплатити за нього. Дати однозначну відповідь на питання про те, скільки коштує зробити сайт в інтернеті, не візьметься навіть найдосвідченіший веб-розробник без детального опису завдання. Якщо ви замислюєтеся над тим, як створити новий web-сайт, ви повинні чітко розуміти мету вашого майбутнього інтернет-проекту. Динамічний сайт - веб-ресурс, на якому регулярно оновлюється інформація і вміст якого може виглядати по-різному для різних відвідувачів - буде коштувати дорожче, ніж, наприклад, статичний сайт, що складається з однієї сторінки.

Сучасний сайт повинен обов'язково мати так званий адаптивний дизайн - такий, який буде коректно відображатися на великому екрані ноутбука або на маленькому екрані смартфона. Цей нюанс теж треба враховувати, якщо ви хочете знати, як зробити зручний сайт.

Питання про те, як зробити безпечний сайт , Теж повинен враховуватися замовником ще до початку роботи над проектом.

Щоб грамотно зробити сайт, можна скористатися послугами веб-студії або компанії, що займається веб-розробкою професійно. Співробітники замовника озвучують всі вимоги до майбутнього ресурсу, після чого разом з фахівцями складається технічне завдання. Після цього піде процес розробки: дизайн, верстка, програмування і наповнення сайту контентом, в результаті ви отримаєте працюючий веб-ресурс, якщо компанія-розробник готова відразу зробити і розмістити сайт в інтернеті.

Ще як можна створити сайт? Можна скористатися спеціальними конструкторами або програмами для управління сайтами - платформами або двигунами, на основі яких можна створити власний веб-ресурс. Якщо ви готові скористатися такими сервісами, то вам потрібно знати, де можна зробити свій сайт за допомогою стандартного движка.

Ще як можна створити сайт?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью