• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Створення піддоменів в ISPmanager

Найпростіший спосіб створити піддомен, це додати його у вкладці "www домени".

Відповідна папка буде створена автоматично в директорії www.

Панель управління ISPmanager дозволяє автоматично створювати піддомени для існуючого домену.

Використовуючи цю функцію, користувач може автоматично створювати домени третього рівня в своєму домені без необхідності внесення змін в конфігурацію, тим самим використання автоматичних піддоменів звільняє його від додаткових операцій.

Створення піддоменів в ISPmanager відбувається при створенні директорій у відповідних каталогах, ім'я директорії залежить від налаштувань.

1) В панелі управління хостингом ISPmanager перейдіть у вкладку "WWW домени", клацніть по необхідному домену та виберіть для "автоподдоменів":
1) В панелі управління хостингом ISPmanager перейдіть у вкладку WWW домени, клацніть по необхідному домену та виберіть для автоподдоменів:

В окремій директорії - файли піддоменів стануть недоступними з основного домену, необхідно їх створювати в папках відповідних імені поддомена в домашній директорії користувача-власника в каталозі www.

Наприклад, домен domain.com розташований в папці www / domain.com, Вам потрібно створити домен sub.domain.com. Для роботи такої конфігурації файли поддомена необхідно розмістити в каталозі www / sub.domain.com

У піддиректорії WWW домену - файли піддоменів будуть доступні з основного домену, необхідно створювати їх в папках, відповідних імені поддомена в домашній директорії користувача-власника в каталозі www / domain.com.

Наприклад, домен domain.com розташований в папці www / domain.com, Вам потрібно створити домен sub.domain.com. Для роботи такої конфігурації файли поддомена необхідно розмістити в каталозі www / domain.com / sub (тобто створити папку sub безпосередньо в директорії домену domain.com). При цьому дані будуть доступні також за адресою domain.com/sub.

2) Крім того, необхідно створити запис * тип A в конфігурацію DNS для обраного домену, що вказує на IP-адресу або доменне ім'я, або додати рядок * .domain.com в поле "псевдоніми" (вкладка "WWW домени"):

com в поле псевдоніми (вкладка WWW домени):

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью