• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Створення сайту на основі Blogger | Сайт вчителя інформатики Сіденко Андрія Григоровича

 1. Як створити блог
 2. Панель інструментів
 3. Вкладка «Огляд»
 4. Як створити повідомлення
 5. Як додати зображення
 6. Як додати відео
 7. Налаштування
 8. Конфіденційність і дозволи

Керівництво з офіційної довідки більш детальну інформацію ви можете подивитися на сайті і знайти для себе цікаві факти, пов'язані з роботою системи.

Ласкаво просимо в Blogger! Це керівництво допоможе вам створити свій блог і вивчити основні можливості сервісу.

Щоб почати, увійдіть в свій аккаунт Google. (Якщо ви користуєтеся електронною поштою Gmail, Google Групами або соціальною мережею orkut, то аккаунт у вас вже є.) Якщо у вас ще немає облікового запису Google, створіть новий .

Як створити блог

Щоб завести власний блог, відкрийте головну сторінку Blogger , Введіть ім'я користувача та пароль, а потім натисніть кнопку Ввійти. Виберіть тип профілю, вкажіть псевдонім і натисніть кнопку Перейти в Blogger.

Натисніть кнопку «Новий блог», виберіть заголовок, адреса і вподобаний шаблон оформлення блогу. Потім можна додати інформацію в профіль і налаштувати зовнішній вигляд блогу - або відразу зробити перший запис!

До початку

Панель інструментів

На панелі інструментів перераховані всі ваші блоги
На панелі інструментів перераховані всі ваші блоги. Поруч з кожним з них розташовані значки різних дій:

 • Щоб створити нове повідомлення, натисніть на помаранчевий значок олівця. Відкриється редактор повідомлень.
 • Щоб побачити свої повідомлення, натисніть на сірий значок «Перейти до списку повідомлень». Відкриється сторінка з опублікованими повідомленнями і чернетками.
 • У списку читання перераховані улюблені блоги, на які ви підписані, і останні опубліковані в них повідомлення.
 • Поруч із позначкою «Перейти до списку повідомлень» знаходиться спадне меню зі списком доступних вкладок:
  • огляд
  • повідомлення
  • сторінки
  • Коментарі
  • Статистика
  • прибуток
  • Дизайн
  • шаблон
  • налаштування

Зверніть увагу, що вкладка «Прибуток» буде відображатися тільки в тому випадку, якщо AdSense підтримує ваш язик .

До початку

Вкладка «Огляд»

На вкладці Огляд можна подивитися статистику відвідувань вашого блогу, новини та поради від команди Blogger, а також новини Blogs of Note
На вкладці Огляд можна подивитися статистику відвідувань вашого блогу, новини та поради від команди Blogger, а також новини Blogs of Note.

До початку

Як створити повідомлення

Подивіться відео, присвячене публікації повідомлень в блозі

Після входу в Blogger ви побачите панель інструментів зі списком блогів. Ось що вам потрібно зробити:

 1. Для початку натисніть помаранчеву кнопку із зображенням олівця.
 2. Відкриється редактор повідомлень. Почніть з заголовка (він необов'язковий), а потім введіть текст повідомлення.

  Почніть з заголовка (він необов'язковий), а потім введіть текст повідомлення

 3. Щоб побачити, як буде виглядати повідомлення в блозі, натисніть кнопку Перегляд. Щоб опублікувати повідомлення, натисніть кнопку Публікація.

До початку

Як додати зображення

Щоб додати зображення, натисніть на значок зображення в панелі інструментів редактора повідомлень. Відкриється вікно з пропозицією знайти файл на екрані комп'ютера або ввести URL картинки в Інтернеті.

Після додавання зображення можна налаштувати його розташування в повідомленні і розмір:

 • варіанти «Вирівняти по лівому краю», «Вирівняти по центру» і «Вирівняти по правому краю» дозволяють вказати, як текст повідомлення буде обтікати зображення;
 • варіанти «Маленький», «Середній», «Великий», «Дуже великий» і «Вихідний розмір» дозволяють вибрати розмір зображення.

Натисніть кнопку ЗАВАНТАЖИТИ ЗОБРАЖЕННЯ, щоб додати зображення, а потім кнопку ГОТОВО у вікні з повідомленням про те, що повідомлення додано. Після цього ви повернетеся до редактора, в якому з'явиться картинка, готова до публікації.

Зображення можна публікувати в блозі і за допомогою мобільного пристрою, безкоштовної програми Google для роботи з фотографіями Picasa або інших служб, таких як flickr .

До початку

Як додати відео

Щоб додати відеоролик, натисніть на значок хлопавки в панелі інструментів редактора повідомлень. Відкриється вікно «Додайте відео в повідомлення блогу».

Натисніть кнопку Огляд і виберіть на комп'ютері відеофайл, який потрібно додати. Blogger підтримує формати AVI, MPEG, QuickTime, RealMedia і Windows Media, причому розмір файлу не може перевищувати 100 МБ.

Перед додаванням відео введіть заголовок в поле «Тема відео» і прийміть положення та умови (це потрібно зробити лише при першому додаванні відео в Blogger). Потім натисніть кнопку ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕО.

Під час завантаження ви побачите розташування вікна відеоролика в повідомленні, а також інформацію про хід завантаження. Час завантаження залежить від розміру відеоролика і, як правило, не перевищує п'яти хвилин. Після завершення завантаження відеоролик з'явиться в редакторі повідомлень.

До початку

Налаштування

Дизайн блогу можна налаштувати за допомогою шаблонів. При створенні нового блогу спочатку вибирається шаблон за замовчуванням, який слугує базовим оформленням. У вашому розпорядженні безліч шаблонів , І ви напевно знайдете відповідний.

На вкладці Шаблон можна натиснути помаранчеву кнопку Налаштувати і почати роботу з простим і зручним дизайнером шаблонів або вибрати один з безлічі базових варіантів На вкладці Шаблон можна натиснути помаранчеву кнопку Налаштувати і почати роботу з простим і зручним дизайнером шаблонів або вибрати один з безлічі базових варіантів. Якщо ви хочете змінити HTML-код свого блогу, натисніть сіру кнопку Змінити HTML.

Крім того, зручний і простий в освоєнні інтерфейс дозволяє налаштовувати оформлення , Перетягуючи елементи на сторінці. Також можна додавати гаджети, наприклад слайд-шоу, опитування користувачів і навіть рекламу AdSense . Якщо ви хочете створити унікальний дизайн, можна відредагувати HTML-код блогу. Для цього виконайте такі дії:

  1. На панелі інструментів блогу в спадному меню виберіть Дизайн.
  2. Натисніть на посилання Змінити, щоб налаштувати існуючі гаджети, або на посилання Додати гаджет, щоб додати нові.
  3. Щоб додати в блог новий гаджет, натисніть на посилання Додати гаджет, а потім - на значок «+» поруч з потрібним гаджетом. Гаджети об'єднані за категоріями; можна також використовувати вікно пошуку гаджетів в правому верхньому куті.

Гаджети об'єднані за категоріями; можна також використовувати вікно пошуку гаджетів в правому верхньому куті

 1. Після настройки вибраного гаджета натисніть помаранчеву кнопку Зберегти. Зміни будуть внесені відразу.

До початку

Конфіденційність і дозволи

За замовчуванням ваш блог можуть читати всі користувачі Інтернету, але при бажанні його можна зробити особистим. Для цього змініть параметри на сторінці Налаштування> Основне.

Для цього змініть параметри на сторінці Налаштування> Основне

 1. У розділі «Читачі блога» за умовчанням встановлено значення «Хто завгодно». Якщо замість нього ви вкажете «Тільки ці читачі», з'явиться посилання + Додати читачів.
 2. Натисніть на посилання + Додати читачів і введіть адреси електронної пошти користувачів, яким ви хочете надати доступ до свого блогу. Розділіть адреси комами.
 3. Власники акаунтів Google, пов'язаних з цими адресами, зможуть читати ваш блог. Якщо до будь-якого з адрес аккаунт не прив'язаний, цей користувач отримає по електронній пошті повідомлення з запрошенням і посиланням, що дозволяє виконати одну з наступних дій:
  • увійти в наявний обліковий запис;
  • створити новий обліковий запис;
  • переглянути блог в якості гостя (аккаунт не потрібно).

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью