• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Штучний інтелект в парфумерії: програма створює нові аромати

 1. Як все починалося
 2. Програма, здатна створювати нові аромати

Співпраця двох провідних компаній світу виявилося дуже плідним. Створений в результаті цього штучний інтелект тому підтвердження. Joinfo.ua розповість докладніше про дивовижну розробці сучасних фахівців.

Як все починалося

Цієї знаменної відкриття в парфумерії могло і не бути. Але IBM, виробник програмного забезпечення зі світовим ім'ям, і одна з найбільших парфумерних компаній, Symrise, вирішили розпочати співпрацю.

Їх спільним творінням став штучний інтелект, названий Philyra. Своє ім'я він отримав від давньогрецької німфи - океаніди Філіри. Вона, згідно з деякими міфам, є покровителькою ароматів і писемності.

Програма, здатна створювати нові аромати

Як же працює це чудо сучасної науки? Philyra здатна аналізувати компоненти ароматів і їх комбінації. Крім того, вона орієнтується і на тренди. В результаті на виході штучний інтелект видає формули абсолютно нових запахів. Аналіз будується на підставі обробки даних сотень речовин.

Крім створення нових формул ароматів програма також здатна підібрати для духів альтернативну сировину і розрахувати відповідну дозування компонентів. Програма навіть може передбачити, як на новий аромат відреагують люди. А потім порівняти його з раніше створеними запахами.

І, що найголовніше, Philyra вже домоглася успіху. Бразильський парфумерний бренд вирішив випустити в новій лінійці духів і два аромати, які створила програма. Є лише один нюанс - щоб запахи залишалися стійкими і для виділення в них акценту, парфумерам довелося дещо доопрацювати формулу, видану штучним інтелектом.

Раніше ми розповіли про прорив, скоєному в області медицини. Вченим вдалося розробити нейросеть, яка здатна передбачати можливі хвороби для кожної людини.

Фото: Pinterest

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью