• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

штучні діаманти

 1. Що таке штучний діамант?
 2. Як вирощують штучні діаманти?

Король дорогоцінних каменів > Штучні діаманти

діаманти  настільки ж надзвичайно дороги, як і прекрасні, і далеко не кожен може дозволити собі їх придбати діаманти настільки ж надзвичайно дороги, як і прекрасні, і далеко не кожен може дозволити собі їх придбати. Цей дивовижний камінь в 1 карат, який має середні якісні характеристики, буде коштувати більше 10 тисяч доларів, якщо він природного походження. У ювелірних прикрасах часто використовують штучні діаманти, фіаніти, які набагато дешевше натуральних діамантів, але, зрозуміло, їх блиск і твердість поступаються натуральному каменю. У цій статті ми поговоримо про штучні діаманти, про їх виготовлення та властивості.

Що таке штучний діамант?

Штучний (синтезований) діамант - це повноцінний аналог натурального діаманта, однак створений він не природою, а людьми на фабриці або в спеціальній лабораторії, де повністю імітується природний процес народження каменю, але протікає він набагато швидше.

Спеціаліст без особливих зусиль визначить, природний перед ним діамант або ж штучний. Справа в тому, що у натуральних каменів в основному відсутній колір, а синтетичний діамант жовтуватий, так як має включення азоту, які надають кристалу жовтий відтінок, розсіюючись по структурі кристалічної решітки під час росту каменю.

Як вирощують штучні діаманти?

У наш час штучний (синтезований) діамант можна отримати двома способами, і в будь-якому випадку це будуть прекрасні камені У наш час штучний (синтезований) діамант можна отримати двома способами, і в будь-якому випадку це будуть прекрасні камені.

1 спосіб: отримання діаманта при використанні тиску і температури. Алмазне насіння розміщують в спеціалізованій установці, де впливає особливий кубічний 6-ти ступінчастий прес і нагріте повітря. Таким способом на виготовлення діаманта йде від 7 до 10 днів.

2 спосіб: отримання діаманта шляхом осадження хімічних компонентів на заготовку їх газової фази, яка подається в камеру. При даному способі використовується менший тиск на матеріал і називається він CVD. Отримати діамант за допомогою даного способу можна вже через 2-3 дні.

У 2002 році Американською компанією LIFEGem було запущено виготовлення штучних діамантів з кремують людей, тобто з людського попелу. Діамант складається з вуглецю, як і останки людини. Для невтішних родичів, які втратили близьку людину, даний продукт став би більше, ніж просто красивим каменем. Діамант став би можливістю ніколи не розлучатися з близькою людиною. Виготовити діамант з вуглецю попелу останків людини компанія пропонувала за 4-22 тисяч доларів.

Сучасні технології дозволяють виготовляти відмінні штучні діаманти і наповнювати ними ювелірний ринок Сучасні технології дозволяють виготовляти відмінні штучні діаманти і наповнювати ними ювелірний ринок. Маючи прекрасний зовнішній вигляд синтетичні камені при цьому набагато дешевше, ніж їх природні аналоги.

І якщо раніше обладнання для виробництва діаманта мало настільки ж високу ціну, як і витрати на видобуток природних діамантів , То зараз технології вдосконалені, і витрати на створення штучних діамантів постійно знижуються.

Вироби з штучними діамантами хоч і коштують дешевше, ніж природні діаманти, але все одно вони дуже дорогі. Тому, якщо ви не можете їх собі дозволити, а дуже хочеться мати прекрасний камінь, то можете придбати замінник діаманта.

Замінники мають меншу вартість, а також міцність і твердість, проте їх блиск і сяйво майже не поступаються діамантам, та й будь-яких домішок вони не мають.

Найяскравіший камінь - муассаніт. Його блиск настільки інтенсивний, що іноді навіть відлякує деяких покупців. Фіаніти ж такого сяйва не мають, проте відблиски здатні відкидати навіть краще, ніж діаманти. Але якщо штучні діаманти і муассаніт не піддавалося зовнішніх впливів, то фіаніти можуть стати каламутними і тьмяними, якщо за ними належним чином не доглядати.

Вдалих вам покупок!Автор: Озерова Юлія.
Дата публікації: 13.08.2008
Дата поновлення: 08.08.2016г.
Передрукування заборонено. Авторські права охороняються законом.


[An error occurred while processing this directive] require "admin / linkbroker / get_links.php"?> Якщо вас зацікавили матеріали, розміщені у нас на сайті,
ви можете їх скопіювати і розмістити пропоновану активне посилання на авторів.
Незаконне запозичення текстових матеріалів з цього сайту спричинить за собою юридичні проблеми.
Посилання www.brilliant-info.ru Діамант - король дорогоцінних каменів
<a href="http://www.brilliant-info.ru" target=_blank> Діамант - король дорогоцінних каменів </a>

Що таке штучний діамант?
Як вирощують штучні діаманти?
Що таке штучний діамант?
Як вирощують штучні діаманти?
Php"?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью