• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Стрибок Баумгартнера обійшовся Red Bull в півмільярда доларів

Пілот Red Bull Фелікс Баумгартнер стрибок зі стратосфери. © Red Bull Stratos / Reuters

Стрибок із стратосфери Фелікса Баумгартнера, організований компанією Red Bull, обійшовся їй приблизно в 500 мільйонів доларів, але при цьому дозволив привернути увагу понад 50 мільйонів інтернет-користувачів до свого бренду. такі цифри призводить керівник напрямку просування в інтернеті інвестиційного холдингу "Фінам" Ангеліна Решіна.

За її словами, трансляція стрибка і підготовки до нього на YouTube істотно збільшила число передплатників на канал Red Bull. Так, в перший тиждень жовтня середнє число передплатників становило трохи більше 2 тисяч в день, а 10 жовтня, під час першої спроби, ця цифра зросла майже до 60 тисяч. У день стрибка, 14 жовтня, канал придбав майже 88 тисяч нових передплатників.

Всі рекорди відвідуваності побили сторінка Red Bull в Facebook і спеціально створений в соцмережі аккаунт Red Bull Stratos. У день стрибка він згенерував 83 тисячі перепис, а всього - понад 900 тисяч контактів з користувачами.

Фотографія Баумгартнера, зроблена через кілька секунд після приземлення, зібрала 21 тисячу коментарів, 51 тисячу перепис і більш 489 тисяч «лайків». Головна сторінка компанії в соцмережі зібрала в цей день 740 000 залучених користувачів.

При цьому, як зазначає Решіна, реальне охоплення аудиторії приблизно в 100 разів перевищує значення залученості, що дозволяє говорити про залучення близько 50 млн користувачів.

Крім того, аккаунт у Твіттері, створений спеціально для повідомлень про стрибок, отримав за два дні більше 20 тисяч сторонніх твітів із зазначенням, що просувається профілю.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью