• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Стільниковий оператор «Білайн» запустив безкоштовний безлімітний мобільний інтернет

Зараз, в 2018 році, безлімітний мобільний інтернет - це величезна рідкість , Тому як всі російські стільникові оператори відмовилися від нього ще в січні 2017 року, тобто більше року тому. Тоді для підключення були закриті всі тарифні плани, що надають таку можливість, а за останній рік користувачам таких тарифів, встигли їх підключити в потрібний час, значно збільшили абонентську плату. Втім, зараз у всіх бажаючих є можливість підключити собі безкоштовний безлімітний мобільний інтернет від стільникового оператора «Білайн».

До 31 грудня 2018 року, тобто до самого кінця року, оператор «Білайн» готовий запропонувати росіянам безлімітний мобільний інтернет на особливих умовах. За його словами, інтернет-трафік взагалі не буде враховуватися, тобто користувач може дивитися відео, спілкуватися в соціальних мережах, серфить по мережі Інтернет і виконувати будь-які інші дії, перебуваючи при цьому в міжміському роумінгу, тобто за межами Росії.

Оператор «Білайн» уклав з компанією Visa угоду, завдяки якому власники фірмових банківських карт останньої можуть підключити собі безкоштовний мобільний інтернет. Для цього необхідно переконатися в тому, що картка відноситься до певної категорії, а після зробити підключення послуги «Автооплата», при якій з рахунку грошові кошти будуть списуватися автоматично.

В акції беруть участь карти:

 • Visa Platinum - 7 днів;
 • Visa Signature - 14 днів (2 рази по 7 днів);
 • Visa Infinite - 28 днів (4 рази по 7 днів).

Якщо у абонента оператора «Білайн» вже підключена «Автооплата» за допомогою однієї з трьох банківських карт Visa, то він стає учасником акції автоматично. Скористатися спеціальною пропозицією дуже просто. Для цього необхідно ввести промо-код, який прийде на номер телефону відразу після реєстрації SIM-карти в міжнародному роумінгу (при виході з літака або при перетині кордону).

Володарі карт Visa Signature і Infinite отримають відразу 2 і 4 коду відповідно, які можна використовувати хоч з інтервалом в декілька місяців, проте слід враховувати, що спеціальна пропозиція і всі коди перестануть діяти з 1 січня 2019 року. Залежно від типу банківської карти, користуватися безлімітним мобільним інтернетом, перебуваючи за межами Росії, можна 7, 14 або 28 днів.

Залежно від типу банківської карти, користуватися безлімітним мобільним інтернетом, перебуваючи за межами Росії, можна 7, 14 або 28 днів

Мінус пропозиції в тому, що обсяг інтернет-трафіку необмежений, як і запевняє оператор, проте дрібним шрифтом сказано, що після вичерпання 100 МБ трафіку в добу швидкість автоматично знижується до 128 Кбіт / сек до кінця дня. Пропозиція діє в більш ніж 50 країнах світу, в тому числі України, США, Німеччини, Великобританії та багатьох інших.

Раніше стало відомо про те, що всі абоненти стільникового оператора «Білайн» можуть абсолютно спілкуватися один з одним , Не сплачуючи за це ні копійки. Крім того, зараз офіційний онлайн-магазин цієї компанії дарує планшетний комп'ютер всім бажаючим.

джерело: 1

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью