• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Steam більше не працює на Windows XP і Vista

У червні 2018 року розробники Steam повідомили, що 1 січня 2019 року повністю припиниться підтримка Steam на Windows XP і Windows Vista

У червні 2018 року розробники Steam повідомили, що 1 січня 2019 року повністю припиниться підтримка Steam на Windows XP і Windows Vista. Після припинення підтримки клієнт популярної платформи для ПК-гейминга перестане працювати на цих легендарних операційних системах.

Новина не стала великою катастрофою, оскільки частка користувачів Steam, що грають на Windows XP / Windows Vista, дорівнює менше 1%. Тим, хто не дивлячись на повне припинення підтримки цих ОС як Microsoft, так і сторонніми розробниками, продовжує користуватися Windows XP / Vista, пора вже задуматися про придбання більш сучасного комп'ютера або хоча б про оновлення до Windows 7. Останню, до речі, перестануть підтримувати вже через рік.

1 січня 2019 року Steam офіційно припинить підтримку операційних систем Windows XP і Windows Vista. Це означає, що клієнт Steam більше не буде працювати на цих версіях Windows. Щоб продовжити користуватися Steam і грати в придбані на платформі гри, користувачам доведеться оновити свої комп'ютери до більш свіжих версій Windows.

Розробники пояснили, що припинення підтримки і без того радикально застарілих ОС пояснюється особливістю використовуваних в клієнті Steam технологій. Steam використовує вбудовану версію Chrome, не підтримувану старих версіях Windows. Через це розробники не можуть належним чином підтримувати клієнт на XP / Vista. Тепер для роботи Steam користувачеві знадобиться комп'ютер, що працює як мінімум на Windows 7 і новіше.

Представлена ​​в 2001 році, Windows XP підтримувалася протягом 13 років до квітня 2014 року. Windows Vista анонсували в 2007 і підтримували до 2017 року. Навіть незважаючи на той факт, що Microsoft перестала підтримувати XP чотири роки тому, багато розробників далі оновлювали свої додатки через те, що користувачі не хотіли оновлюватися. Все ж за чотири роки частка Windows XP впала до мізерно малих значень, а розробники мейнстримного софта відмовилися від підтримки своїх додатків. Наприклад, зараз на Windows XP немає жодного більш-менш сучасного або популярного браузера, який продовжує отримувати оновлення.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью