• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Штатна магнітола. Для чого потрібні штатні головні пристрої?

 1. Багато моделей автомобілів мають набір опцій, які працюють тільки при наявності штатної мультимедійної...

07.06.2013

2013

Багато моделей автомобілів мають набір опцій, які працюють тільки при наявності штатної мультимедійної системи. При установці звичайної навіть самої просунутої магнітоли, багато приховані можливості вашого авто такими і залишаються.

Дуже просунута магнітола

Для того щоб використовувати мультимедійні можливості автомобіля на 100% на них встановлюють штатні магнітоли, створені спеціально для певної автомобільної марки. Штатна магнітола при встановленні не потребує ніякого додаткового втручання в автомобіль і сумісна з усіма системами.

Випускають штатні магнітоли або самі виробники автомобілів, або сторонні компанії. Звичайно, найкращий варіант - це установка «рідний» мультимедии в дилерському сервісі, але таке задоволення дуже витратне, і не завжди дана магнітола буде краще аналога.

Функціональними можливостями штатні магнітоли розрізняються досить сильно. У недорогих тільки мінімальний набір характеристик (DVD, USB, жк-монітор, невеликий набір програмованих функцій). Просунуті ж багатофункціональні пристрої оснащені сенсорним екраном, на якому відображені всі параметри роботи автомобіля. Мінімальний поріг на штатні головні пристрої починається приблизно від 6-7 тисяч рублів.

Системи мають додатковими можливостями - підключення камери заднього виду і GPS-навігатори . Як правило, вони встановлюються на всі штатні магнітоли оснащені монітором, проте потужність навігатора від моделі до моделі може сильно відрізнятися.

При виборі штатного пристрою зверніть увагу на наступне:

 1. Дуже часто за нього видають звичайні магнітоли з DVD-плеєром розміру 2DIN (висота 10 см.) Як правило, на упаковці не вказують моделі і марки автомобілів, для яких вони призначені.
 2. Штатна магнітола не може охоплювати широкий спектр моделей. Як правило, в інструкції повинні вказуватися конкретні моделі з роками виробництва. Наприклад: Тойота Камрі 2006+.
 3. Функціональні можливості повинні відповідати ціні. Штатний мультимедійне пристрої європейського виробництва з сенсорними екранами, навігатором і можливістю підключення камери заднього виду коштує приблизно 350 - 450 євро. При такій ціні ви гарантуєте собі якість.
 4. Меню магнітоли має бути повністю російською мовою. Це не тільки забезпечує зручність користування, а й говорить про серйозність виробника.

Все включено

На відміну від магнітол, штатний головний пристрій має більш широкий набір функцій На відміну від магнітол, штатний головний пристрій має більш широкий набір функцій. По суті, магнітола також є головним пристроєм, але для того що б виділити більш просунуті системи, розділили і назви.

Головна відмінність штатних головних пристроїв - наявність потужного процесора, жорсткого диска від 1ТБ, оперативної пам'яті від 128 MB і власної операційної системи. На багатьох моделях є функція виходу в Інтернет. На сенсорний монітор надходять: дані про роботу кліматичної системи двигуна, швидкості і оборотах двигуна, а також дані про витрату бензину, настройки крісел і так далі. На цей пристрій виводяться показники з зовнішніх камер і будь-яких інших пристроїв за межами салону. До нього дуже зручно підключати парктроніки з графічним індикатором. Можливо, навіть підключити відеореєстратор , Запис з яких буде зберігатися на SD-карті або жорсткому диску.

При виборі Штани головного пристрою , Потрібно враховувати можливості автомобіля. На машинах економ-класу дуже багато функцій просто не будуть працювати. Вартість системи з мінімальним набором можливостей приблизно від 20 тисяч рублів. По крайней мере, ця ціна гарантує гідне якість.

Ось перелік основних характеристик, які повинні бути включені в кожне штатний головний пристрій , На додаток до мультимедіа:

 • можливість управління пристроєм з рульового колеса ;
 • висновок на дисплей показників роботи «клімат-контроль» або кондиціонера;
 • функція гучного зв'язку і вбудований Bluetooth;
 • підтримка двох додаткових відеомоніторів;
 • читання всіх відомих форматів аудіо та відеозаписи;
 • можливість підключення камери заднього виду ;
 • робота з поширеними форматами навігаційних програм;
 • підтримує графічний парктроник .

Це лише мала частина того, що пропонує штатна магнітола для своїх споживачів. Їх вибір і функціонал величезний, що робить досить популярним дану акустичну систему .

Всі новини >>

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью