• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Статистика використання браузерів. Червень 2017

 1. Chrome працює на 6 комп'ютерах з 10
 2. дані StatCounter

Статистичні дані серед операційних систем для настільних комп'ютерів показують, що у Microsoft Edge практично немає шансів стати гідним суперником Google Chrome

Статистичні дані серед операційних систем для настільних комп'ютерів показують, що у Microsoft Edge практично немає шансів стати гідним суперником Google Chrome

Під час запуску Microsoft Edge компанія позиціонувала браузер як альтернативу для Google Chrome і Mozilla Firefox . Редмонд використовував тестування і інші можливі приводи, щоб порівняти Edge c конкурентами і з Internet Explorer і продемонструвати його переваги з точки зору безпеки та енергозбереження.

Однак, якщо дивитися на сухі цифри, Microsoft Edge має майже нульові шанси коли-небудь стати прямим конкурентом Google Chrome. Статистика NetMarketShare за червень підтверджує, що Microsoft має серйозні проблеми з просуванням браузера.

Минулого місяця найпопулярнішим браузером для комп'ютерів став Google Chrome. Його частка на ринку становить 59,59 відсотків. Другу сходинку посів який стрімко втрачає позиції Internet Explorer, який отримав частку в 16,84%. Частка Mozilla Firefox становила 12,2%, що дозволяє браузеру впевнено утримувати третю сходинку підсумкового рейтингу.

Приріст аудиторії Microsoft Edge за червень склав всього 0,02% - з 5,63% до 5,65%. У травні і квітні кількість користувачів браузера Microsoft збільшилася тільки на 0,01%.

Chrome працює на 6 комп'ютерах з 10

Зростання Google Chrome також сповільнюється, головним чином тому, що браузер вже працює на більшості ПК. Минулого місяця Chrome покращився з 59,36% до 59,49%.

Динаміка зростання Edge виявилося мінімальною навіть незважаючи на те, що браузер поставляється з Windows 10 Creators Update, яка вважається найбезпечнішою і функціональної версією Windows. В версії 1703 Microsoft Edge отримав велику кількість нових функцій, а також поліпшення безпеки та зручності використання. Крім того, в Магазині Windows з'явилися нові розширення для браузера.

Як з'ясовується, користувачі не дуже вражені роботою Microsoft на ринку браузерів. Абсолютна більшість на даний момент дотримуватися рішення Google.

Проте, Microsoft Edge має досить великі шанси стати третім за популярністю в світі настільним браузером, після того, як Internet Explorer здасть свої позиції.

дані StatCounter

дані StatCounter

Дані іншого аналітичного сервісу StatCounter свідчать про ще більш гнітючою ситуації для Microsoft. Згідно зі звітом, частка Edge знаходиться на позначці в 3,89%.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью