• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Статистика використання браузерів. Березень 2018

 1. NetMarketShare
 2. StatCounter

Згідно зі статистикою NetMarketShare і Statcounter, Google Chrome залишається найпопулярнішим браузером для настільних систем в усьому світі, а Microsoft Edge, вбудованому в Windows 10, дуже складно нав'язати боротьбу стороннім рішенням

Згідно зі статистикою NetMarketShare і Statcounter, Google Chrome залишається найпопулярнішим браузером для настільних систем в усьому світі, а Microsoft Edge, вбудованому в Windows 10, дуже складно нав'язати боротьбу стороннім рішенням

NetMarketShare

У березні 2018 року Google Chrome зберіг статус найпоширенішого браузера в усьому світі - продукт Google встановлений на 59.66% комп'ютерів. Це означає, що Chrome встановлений за замовчуванням майже на 6 з 10 комп'ютерів у всьому світі. Так як Windows є лідируючої операційною системою для настільної платформи, стає очевидним, що більшість користувачів заміняють стандартний браузер Microsoft Edge або Internet Explorer на Google Chrome.

Так як Windows є  лідируючої операційною системою  для настільної платформи, стає очевидним, що більшість користувачів заміняють стандартний браузер  Microsoft Edge  або Internet Explorer на Google Chrome

Microsoft Edge як і раніше істотно відстає від своїх конкурентів з точки зору функціональних можливостей і підтримки сторонніх розробників. Крім того, нова система оновлень Microsoft для Windows 10 , Означає, що користувачам доводиться чекати по 6 місяців, щоб отримати нові функції і поліпшення.

У рейтингу NetMarketShare Edge займає четверту сходинку, маючи загальну частку в 4.03 відсотка. Mozilla Firefox є найближчим переслідувачем Chrome, але все ще сильно відстає від лідера - його частка становить 12.38%.

Safari від Apple віддають перевагу 3.60% користувачів по всьому світу. Даний браузер доступний ексклюзивно на платформі macOS .

Microsoft часто піддається критиці через агресивну маркетинговий стратегії щодо браузера Edge. В один час Редмонд навіть запустив показ окремих повідомлень, які намагалися переконати користувачів спробувати новий браузер компанії і відмовитися від Chrome.

Однак, статистичні цифри показують, що дана стратегія не спрацювала. Google Chrome є дуже серйозним конкурентом з великою ринковою часткою і регулярними оновленнями.

Наступне велике оновлення Microsoft Edge стане доступним в цьому місяці з виходом Windows 10 (1803) Spring Creators Update .

StatCounter

Дані NetMarketShare підтверджуються статистикою ще одного сервісу - StatCounter . Тут Chrome також є беззаперечним лідером із загальною часткою в 66.93%, а найближчий переслідувач Firefox - з часткою ринку в 11,6%.

93%, а найближчий переслідувач Firefox - з часткою ринку в 11,6%

Однак, підсумковій таблиці StatCounter Edge займає лише 5 місце з часткою ринку в 4.18%, а 4 сходинка дісталася Safari - аудиторія браузера від Apple становить 5,37%.

У Росії Google Chrome встановлений на кожному другому комп'ютері - його частка становить 55.37%. Також високою популярністю користується яндекс.браузер - йому віддають перевагу 15.16% користувачів. На 3 і 4 сходинці таблиці розмістилися Firefox і Opera з 9.89% і 8.91%.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью