• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Статистика найбільш популярних браузерів в світі

 1. Статистика популярності браузерів в Україні
 2. Статистика використання браузерів в Білорусі
 3. Найпопулярніші браузери в Росії
 4. Казахстан використовує браузери в такому співвідношенні:
 5. ТОП популярних браузерів в Світі
 6. Яндекс
 7. Comodo IceDragon
 8. Maxthon
 9. Google Chrome
 10. Opera
 11. Microsoft Edge
 12. Mozilla Firefox
 13. Vivaldi
 14. Microsoft Internet Explorer
 15. Tor Browser
 16. Flock
 17. Lynx

Браузер - це прикладна програма, яка забезпечує можливість перегляду і взаємодії з усією інформацією в мережі інтернет. Слово «браузер», мабуть, виникло до Інтернету як загальний термін для призначених для користувача інтерфейсів, який дозволяє вам переглядати (переміщатися і читати) текстові файли в Інтернеті.

У 1990 році був створений перший веб-браузер і називався він WorldWideWeb. Пізніше його перейменували в Nexus, так як виходила плутанина з інформаційним простором WWW. Детальніше тут і тут .

Станом на вересень 2006 року Internet Explorer був найбільш часто використовуваних браузером, вигравши так звані браузерні війни між IE і Netscape.

Які є браузери і яка у них статистика? згідно з даними gs.statcounter.com , Який відстежує статистику по браузерам, розглянемо найпопулярніші браузери по країнам:

Статистика популярності браузерів в Україні

Згідно даній статистиці Chrome займає 60,74% популярності у користувачів всіх пристроїв в Україні (десктопи, планшети, мобільні). На другому і третьому місці Opera і Firefox з 11,6% і 10,4% відповідно.

Статистика використання браузерів в Білорусі

Chrome в Білорусі займає 58,3%. Тут трохи більше популярний браузер Opera - 14,89%

Найпопулярніші браузери в Росії

У Росії Chrome використовується практично кожним другим користувачем. Друге місце у Яндекса - 11%

Казахстан використовує браузери в такому співвідношенні:

Статистика Казахстану також на користь Chrome - 59,32%. Хоча в ТОП браузерів в Казахстані входить такий браузер як Amigo - 1.86%, а друге і третє місце у Firefox і Safari по 8,95% і 8,45% відповідно.


ТОП популярних браузерів в Світі

Головним браузером в світі є браузер від Google. Chrome - 54,3% користувачів у світі. Друге місце у браузера Apple - Safari - 14.15%.

Більшість з нас, як правило, вибирають веб-браузер і користуються ним протягом багатьох років. Будь то підвищена безпека, покращена швидкість або велика гнучкість завдяки параметрам і плагинам, правильний браузер може надати величезний вплив на ваше життя в Інтернеті.

Розглянемо браузери, які можуть стати альтернативою для вас, про деякі ви могли не чути:

Яндекс

Це російський еквівалент Google Chrome, розроблений російською пошуковою системою Yandex. Він доступний для Windows, Android, iOS і macOS. Він заснований на Chromium і підтримує розширення, хоча список не такий експансивний, як Chrome або Firefox. Детальніше тут .

Comodo IceDragon

Як і Яндекс, Comodo стверджує, що є безпечним веб-браузером, захищаючи вас від спритних сайтів, зберігаючи ваші логіни в безпеки і багато іншого. Він також повністю сумісний з плагінами Firefox.

Maxthon

В наші дні недостатньо просто бути веб-браузером. Maxthon пропонує додаткові функції, такі як Maxnote для відсікання речей з Інтернету, Passkeeper для логінів і UUMail для віртуальних поштових скриньок.

Google Chrome

У Chrome Google побудував розширюваний ефективний браузер, який заслуговує свого місця у верхній частині рейтингу браузера. Це крос-платформний, неймовірно стабільний, блискуче представлений і майже найкрасивіший браузер, який потрібно використовувати.

Широкий спектр легкодоступних і встановлених розширень означає, що ви дійсно можете зробити все самостійно, а також підтримка батьківського контролю і величезний вибір налаштувань та налаштувань для забезпечення максимальної ефективності.

Але є і недоліки, і потенційно великі. Це один з найважчих браузерів з точки зору використання ресурсів, тому він не блискучий на машинах з обмеженою оперативною пам'яттю, і його продуктивність не зовсім відповідає іншим в бенчмаркінг .

Opera

Opera - чудовий браузер з чистим інтерфейсом і вбудованим рекламним блокером, а також режим Turbo, який робить повільні підключення більш корисними

Сумно, що Opera складає всього близько 4% ринку браузерів, тому що це дійсно якісний браузер. Він запускається швидко, призначений для користувача інтерфейс блискуче чистий, і він робить все, що може зробити його суперник, з кількома додатковими функціями, які були обрані для гарної оцінки.

Велика перевага, за яким ми, можна рекомендувати встановити Opera - це функція Opera Turbo. Вона стискає ваш веб-трафік, маршрутізіруя його через сервери Opera, що має величезне значення для швидкості перегляду.

Microsoft Edge

Edge - новий браузер Microsoft - пропонує повну інтеграцію з Windows 10

Інтеграція з основними трюками Windows 10, схоже, є головною сильною стороною Edge. Він щасливо працює як сучасне додаток в режимі планшета Windows 10 і працює з Cortana. Він також дуже оптимізований для поточної веб-епохи, усуваючи небезпечні протоколи, такі як ActiveX.

Mozilla Firefox

Firefox, який був розроблений з Mozilla (версія з відкритим вихідним кодом Netscape).

Колись лідер в популярності, Firefox тепер стоїть на четвертому місці. Незрозуміло чому; в той час як він відстає від своїх основних конкурентів з точки зору дизайну, зберігаючи поля пошуку та URL-адреси окремо і залишаючи кнопки на дисплеї, де інші видалили їх, він регулярно оновлюється по шеститижневого графіку і має безліч доступних розширень.

Недавні доповнення, такі як вбудована підтримка Pocket і Hello, не всім підходять. І це призвело до деякого падіння статистики, незважаючи на те, що браузер є надійним з якісним движком рендеринга .

Якщо ви шукаєте альтернативний варіант з тієї ж структурою, можете використовувати Waterfox. Він побудований на коді Firefox, усуває багато обмежень і інтеграцію з основною версією і є одним з найшвидших браузерів.

Vivaldi

Створіть свій ідеальний браузер з унікальною стикуванням і табуляцією Vivaldi.

Vivaldi може адаптувати свою колірну схему до сайтів, які ви використовуєте, структура його інтерфейсу повністю залежить від вас.

Існує вбудована система заміток, ви можете прикріпити веб-сайти в якості бічних панелей, використовуючи головне вікно, щоб зробити свій основний перегляд, і нам подобається його інноваційна технологія укладання вкладок, яка дозволяє групувати вкладки і переміщати їх, щоб уникнути скупченість, яка так часто зустрічається в інших браузерах.

Це не найшвидший і не самий повнофункціональний, що не має ніякої офіційної підтримки для розширень браузер, але Vivaldi новачок, і можливо, що з плином часу він отримає подальше розширення.

Microsoft Internet Explorer

IE швидкий і ефективний, але менш розширюваний, ніж Firefox і Chrome

У Microsoft Internet Explorer були деякі злети і падіння на своєму шляху развітія.Частічно тому, що більш старі версії відставали від кривої рендеринга і сумісності.

В Internet Explorer 11 таких проблем немає. Чистий, потужний, високо сумісний, і він вимагає менше вашого ОЗУ і процесора, ніж еквівалентні сторінки в Chrome або Firefox.

Tor Browser

Це не тільки браузер - це цілий набір інструментів для перегляду з безпекою в його основі.

Tor Browser, можливо, несправедливо, найчастіше асоціюється з зубожілим підземним світом темної павутини. Хоча вірно, що ви можете використовувати цей веб-браузер для доступу до інших сайтів, які не входять до списку. Аспекти конфіденційності Tor, де ваш трафік маршрутизируется через випадкові вузли в усьому світі, що дуже складно відстежувати, - це його реальний актив.

Tor Browser - це дійсно пакет інструментів; Tor, сильно змінена версія розширеної версії підтримки Firefox і ряд інших пакетів конфіденційності, які об'єднуються, щоб зробити його найбільш безпечним для перегляду в браузері, який ви, швидше за все, знайдете. Нічого не відстежується, нічого не зберігається, і ви можете забути про закладках і файлах cookie.

Вам потрібно буде змінити свої звички перегляду, щоб переконатися, що ви не виконуєте дії в Інтернеті, які розкривають вашу особистість. Tor Browser - це всього лише інструмент, врешті-решт, але для додаткового браузера, корисного для цих приватних моментів, це відмінний вибір. Запустіть його з USB-накопичувача, і ніхто не повинен навіть знати, що у вас його взагалі немає. Детальніше тут .

Flock

Браузер з відкритим вихідним кодом на основі Firefox і оптимізований для таких функцій Web 2.0, як блоги та соціальні закладки.

Lynx

Текстовий браузер для UNIX-оболонки і користувачів VMS.

А ви якої браузер віддаєте перевагу?

Які є браузери і яка у них статистика?
А ви якої браузер віддаєте перевагу?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью