• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Starprint | Лазерна порізка та гравірування Київ

Лазерне гравірування флешок використовується для оформлення подарунків і сувенірів

Лазерне гравірування флешок використовується для оформлення подарунків і сувенірів

Гравірування флешок Київ

У сучасному світі високих комп'ютерних технологій, флешки стали не просто предметом першої необхідності, але і стильним аксесуаром. Сьогодні стало модним прикрашати флешки різними зображеннями. Нанесений на її корпусі малюнок або монограма підкреслить індивідуальність власника. Флешка з логотипом компанії стане прекрасним подарунком для колеги або бізнес-партнера, а також, буде відмінним рекламним ходом. І зробити цей аксесуар ще більш оригінальним і незабутнім допоможе лазерне гравіювання. На флешках можна зображувати не тільки логотипи компаній, написи, а й малюнки і навіть портрети. Все залежить від того, з якого матеріалу зроблений цей аксесуар, і від вибору зображення. Найбільш поширена сьогодні, наприклад, в Києві, лазерне гравіювання на флешках серед різних компаній, рекламних агентств.В рекламно-сувенірному виробництві Starprint для виконання такого роду замовлень використовують СО 2 лазерне обладнання. За допомогою лазера можна викарбувати найтонші візерунки малюнка шляхом випалювання поверхні фарби, яка покриває корпус флешки. Адже, багато флешки зроблені з металу або пластику захищені анодуванням або порошковою фарбою, що і дає можливість створювати на поверхні корпусу флеш - носія справді унікальні зображення. Покриття випаровується під дією променя, залишаючи натомість лише заданий малюнок. Також, потрібно сказати про те, що такі ізображеніяочень довговічні і не стираються в процесі використання. Що ж стосується вартості такої послуги, то ціна лазерного гравірування флешки, залежить від площі наноситься зображення, його якості (від 100 до 1000 dpi) і тиражу. Цікаво, що ще одна послуга - лазерне гравіювання запальничок , Для оформлення подарунків і сувенірів користується таким же спросом.І це не дивно, адже такі подарунки запам'ятовуються надовго, залишають пам'ять у клієнтів.

Потрібно підкреслити, що лазерне гравіювання на флешці не тільки красива, але і довговічна. Вона не зітреться і не зблякне, навіть якщо її будуть постійно носити в кишенях сумки або піджака. Такий аксесуар буде довго радувати Вас або бізнес - партнера. І якщо Ви побажаєте замовити лазерне гравіювання флешки, то фахівці рекламно-сувенірного виробництва Starprint допоможуть Вам зробити це. У нас багатий вибір послуг, а пропонована ціна лазерного гравірування на флешку Києві не висока.

Крім гравіювання на флешках, в Starprint Ви можете замовити такі послуги - гравірування на запальничках , гравірування на сувенірах , А також, зробити брендування упаковок і коробок , виготовити дзеркала акрилові, дерев'яні на замовлення, годинник акрилові, дерев'яні та іншу продукцію.

Дивіться також: Гравірування фото, малюнків

<< Повернутися на сторінку «Продукція» <<

дивитися розділ «Лазерна порізка»

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью