• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Стан найбагатших людей світу скоротилося більш ніж на півтрильйона доларів

Фото: scril.ru

На 511 млрд доларів скоротилося за 2018 рік сумарні стан 500 найбагатших людей світу. Відповідними даними 22 грудня поділилося інформаційне агентство ТАСС з посиланням на дослідження Bloomberg .

За даними ЗМІ, стан найбагатшої людини планети, засновника Amazon Джеффа Безоса, який отримав за рік найбільший прибуток, за останні місяці скоротилося зі 168 млрд доларів до 115 млрд. Таким чином, буквально за кілька місяців Безос позбувся 53 млрд доларів - майже третини своїх активів. Не кращим чином йдуть справи і у який очолює Facebook Марка Цукерберга. Постійні скандали навколо популярної соціальної мережі привели до втрати Цукербергом за рік 23 млрд доларів. За оцінкою Bloomberg, загальний стан бізнесмена на грудень цього року оцінюється в 49,7 млрд.

В цілому, найбагатші бізнесмени США втратили за рік 5,9% від сукупного стану. Зараз воно становить 1,9 трлн доларів. Втрати мільярдерів з Азії склали 144 млрд доларів. Великі втрати понесли також мільярдери Близького Сходу і Європи.

А ось вітчизняні олігархи, судячи з аналітики Bloomberg, на загальному тлі відбулися легким переляком, навіть незважаючи на санкції. Сукупний капітал 25 найбагатших людей Росії за рік скоротився незначно, склавши, в цілому, 255 млрд доларів.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью