• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Стало відомо, чому "зависає" YouTube

Виявляється, причина відомих "гальм" YouTube таїться зовсім не в проблемах з завантаженням каналу користувача, а пов'язана з "великою політикою".

багато користувачів стикалися з тим, що в гірший час буферизация відеороликів на YouTube зупиняється десь між 25% і 60%, і далі вже не йде. Причиною цього є складні взаємини між Інтернет-провайдерами та компанією Google.

Беручи до уваги, що Google генерує до 25% всього трафіку в Інтернеті, з багатьма провайдерами пошуковик укладає угоди про обмін трафіком. Крім того, корпорація встановлює в мережі провайдера свій кешуючий сервер для роздачі контенту.

Робота системи Google Global Cache особливо не афішується, але за останні роки у провайдерів встановлено вже кілька тисяч таких серверів, причому, їх назви не розголошуються.

Робота системи Google Global Cache особливо не афішується, але за останні роки у провайдерів встановлено вже кілька тисяч таких серверів, причому, їх назви не розголошуються

Самий дратівливий значок в світі

Таким чином, якщо якийсь провайдер відмовляється встановлювати у себе кешуючий сервер Google, або якщо найближчий кешуючий сервер перевантажений - YouTube почне гальмувати.

Відзначимо, що Інтернет-провайдери укладають між собою пирингові угоди, в яких і обумовлюються обсяги трафіку, який передається з мережі одного оператора в мережу іншого оператора. Якщо одна зі сторін відмовляється збільшувати ємність каналу, то в години пік можуть виникати затори.

У свою чергу, Інтернет-провайдери вважають, що компанія Google використовує їх інфраструктуру для своєї вигоди, тому вимагають оплачувати вартість поліпшень оптоволокна і прокладку нових каналів зв'язку.

Компанія Google же говорить про мережевий нейтралітет і про зобов'язання провайдера перед своїми користувачами. Доменний реєстратор №1 в Україні imena.ua

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью