• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Способи заробітку на блозі. Як заробити на блозі?

 1. Способи заробітку на блозі
 2. Як заробити на блозі
 3. Для чого потрібен блог

04 жовтня 2011 4696 110

Доброго часу доби, шановні друзі!

Цей пост присвячений новачкам, які шукають можливість заробити в інтернеті без вкладень , Але не знають з чого почати, як краще заробити. Читайте цей пост до кінця і ви дізнаєтеся: як можна заробити хороші гроші в інтернеті, для чого потрібен блог, як заробити на блозі, способи заробітку на блозі, які я ставлю перед собою цілі на найближче майбутнє.

Способи заробітку на блозі

Сьогодні реальність така, що багато людей, а точніше більшість, змушені орати на «дядю», на державу ... Змушені вибирати найману працю. Я не можу сказати за всіх, я не можу знати як у всіх, але я скажу те, що я бачу навколо себе. А поруч з собою я бачу друзів, близьких людей, бачу пожежних - всіх тих, з ким спілкуюся, працюю. У мене немає серед друзів бізнесменів, людей, що мають свою справу, всі мої знайомі - звичайні робітники. Працюють вони або на державу, або на «дядю». Орють за сущі копійки.

Багато постійно змінюють роботу в пошуках кращої долі, але прийшовши на іншу, з часом знову занурюються в рутину звітів, різних папірців, та й просто орють на славу вітчизни і батьківщини улюбленої. Вже скільки я побачив перекладів з міліції в пожежну охорону, з армії в міліцію ... Питаю: «Краще тут?» Відповідають: «ТАК!» «А чому?» А у відповідь: ... тиша ... Наприклад, пожежники. Вони гасять пожежі, ризикуючи своїми життями, рятуючи людей і їхнє майно з вогню! Хіба вони повинні отримувати 12-15 тисяч рублів на місяць? Я думаю, що така праця має оцінюватися набагато вище!

А як вважаєте ви?

Нас тільки й годують обіцянками про хорошого життя, високу зарплату. Працюйте, хлопці, все буде! Ризикуйте життям за 12000 рублів! А отримувати гідну зарплату будуть чиновники. Так було завжди, і поліпшень поки не передбачається. А що найцікавіше, 90 відсотків людей як нили, так і будуть нити далі, що низька зарплата, немає можливості, немає роботи і т.п.

Зараз дуже складно знайти найману працю з гідною оплатою. І навіть якщо вам пощастить, то де гарантії, що ви будете завжди на цьому місці? У будь-який момент можна отримати стусан під зад, лише тому, що ви не попадете начальнику, або знайдеться кращий працівник на ваше місце, навіть якщо ви викладаєтеся по повній. І я впевнений, навіть якщо робота відмінна і вас все влаштовує, то зайві гроші вам все одно ніхто платити не буде. Ваша праця на найманій роботі ніколи не буде оцінений належним чином.

Висновок з усього перерахованого вище залишається один: працювати на себе Висновок з усього перерахованого вище залишається один: працювати на себе. Мати свою справу, свій бізнес. І ми всі це добре розуміємо, проте, не все так просто.

Справа в тому, що наймана праця - це як наркотик, від нього дуже важко відмовитися. Багато просто бояться залишитися без роботи. Їх можна зрозуміти: у кожного сім'я, діти. Та й грошей немає, щоб взяти і почати свою справу. Нам постійно промивають мізки, карають, позбавляють премій, погрожують звільнити. Ну і куди йти працювати? Багато хто продовжує орати, не знаходячи часу пошуку можливостей заробітку і боячись втратити єдину роботу. Я теж належу до таких людей, але недавно я став щодня вводити в рядок пошукових запитів фразу: «Як заробити в інтернеті?». Я тільки недавно став усвідомлювати переваги заробітку в інтернеті, і ось вони:

- почати можна без будь-яких особливих витрат. Все що потрібно - це комп'ютер, доступ в інтернет, оплата хостингу (не для всіх), а також бажання, завзятість і терпіння;

- можливість працювати за вільним графіком. Чи не бігти з ранку на роботу, або топити свого часу в нікому не потрібною паперовій тяганині, заробляючи при цьому копійки;

- працювати без начальства. Я не звик до того, що мною командують, контролюють кожен мій крок;

- можливість працювати незалежно від територіальної приналежності. У Саранську, де я проживаю в даний момент, дуже складно знайти нормальну роботу. Тут платять копійки на будь-який найманій роботі, повірте;

- можливість заробітку одночасно з цікавим для себе заняттям. Чесно сказати, темою свого блогу я раніше ніколи не цікавився, а зараз я просто закохався в свій блог !;

- тут мій заробіток буде залежати не від фіксованого окладу, а від мого бажання, завзятості ...;

- мені ніхто не вкаже на двері і не звільнить. 🙂

Я впевнений, це тільки мала частина всіх переваг роботи в інтернет.

Ось я і вирішив для себе: А чому ні? Що заважає мені спробувати мати додатковий дохід, який, до того ж, реально міг би перевищити основну зарплату?

Що заважає мені спробувати мати додатковий дохід, який, до того ж, реально міг би перевищити основну зарплату

Тема заробітку в інтернеті завжди була і буде найактуальнішою, поки кожна людина, що користується інтернетом, не стане фінансово незалежним. А такого, як ви розумієте, не станеться ніколи! Я користуюся інтернетом з 2001 року. Все що я робив-це читання, фільми, музика, ігри та спілкування в соціальних мережах. Бажання заробляти, а краще сказати, розуміння того, як можна заробити, з'явилося зовсім недавно.

Як заробити на блозі

Я став вивчати всі можливі види заробітку в мережі, і зрозумів, що потрібно робити для цього. Я вирішив створити свій блог, який в майбутньому допоможе мені заробити. Вивчивши всі найбільш популярні види заробітку, я розділив їх на дві категорії:

- лохотрон або марнування свого часу, або просто сумнівні і невідповідні для мене види заробітку;

- і справді вартісні методи, які реально можуть принести прибуток.

Зараз я вам розповім про них! І так, поїхали.

Як не варто заробляти в інтернеті:

У цю категорію відносяться різні види шахрайства, яким інтернет просто кишить. Я не буду говорити про такі лохотронах і шахрайстві як онлайн казино , букмекерські контори , Форекс (не для людей зі слабкими нервами) ... Це не заробіток - це для диваків, які шукають легких грошей і не хочуть докладати зусиль. Тут я перерахую методи, за допомогою яких цілком можна заробити, але вони не підходять моїм визначенням «заробітку».

1. МЛМ (MLM) - мережевий маркетинг. Напевно, зараз найпоширеніший вид заробітку. Деякі дійсно заробляють на цьому непогані гроші. Але і шахраїв тут вистачає, дуже непросто знайти стоїть компанію. До того ж весь бізнес залежить від організаторів МЛМ, завтра їх не буде, вашого бізнесу теж. Сумнівний вид заробітку, в який я сунутися не збираюся.

2. Заробіток на кліках. Такий вид заробітку залучає новачків, однак, переходячи по посиланнях, ви багато не заробите. Подумайте: чи варто витрачати ВЕЛИЧЕЗНА кількість часу, заробляючи при цьому копійки?

3. Фрілансери - люди, які заробляють в мережі, виконуючи роботу різних замовників. У моєму понятті - це та ж сама робота на «дядю». Тут також повно обману, дуже часто оплата за працю сильно занижена.

4. Копіратінг - модна і популярна зараз професія. Тут необхідно писати статті на замовлення. Теж робота на «дядю». Я вважаю цей вид заробітку нестабільним. Сьогодні замовлення є, завтра їх може і не бути.

Тут я перерахував не всі види заробітку, а тільки лише частина. Хтось заробляє так гроші, іноді непогані. Але, на мій погляд, це нестабільні види заробітку, вони не забезпечать вам всіх переваг роботи в інтернеті, які були перераховані вище.

Так як же тоді заробити в інтернеті? Ось основні види заробітку, які є найбільш стабільними і прибутковими:

1 1. Партнерські програми. Напевно, найкращий вид заробітку. Припустимо, людина випустив класний відеокурс, який йому потрібно продати. Чим більша кількість він зможе продати, тим більший прибуток отримає. Він створює партнерську програму, де кожен зареєстрований отримує реферальне посилання. Якщо по вашому посиланню людина купує цей курс, ви отримуєте відсотки. Виплати в деяких «партнерка» досить непогані, і можуть досягати 50-60%. Тобто з продажу одного відеокурсу вартістю 2500 рублів, ви можете отримати близько 1000 рублів чистого прибутку. А що якщо ви за місяць продасте 100 курсів? Або у вас буде 50 партнерських програм? .. 🙂 Питання в тому, як рекламувати цю продукцію. Найвірнішими і надійними способами є розміщення партнерських посилань на своєму сайті, або реклама, наприклад, за допомогою Яндекс Директ. Другий спосіб витратний і не такий стабільний.

2. Контекстна реклама. Для цього виду заробітку блог або сайт необхідний. Ставите на сайт блоки з рекламою, і вам платять за кліки по посиланнях, які здійснюють відвідувачі сайту.

Рекомендую Вам прочитати мою статтю " Реєстрація в Рекламної мережі Яндекс (РСЯ) ".

3. Продаж посилань. Можна продавати з сайту посилання на інші сайти. На цьому теж заробляють гроші. Але у даного способу заробітку є пару недоліків, про які я напишу нижче.

4. Рекламні банери. Ви розміщуєте на своєму сайті банер будь-якої компанії, фірми, за це вам платять гроші.

5. Рекламні статті. Наприклад, ви можете розмістити на своєму сайті статтю з оглядом іншого ресурсу, тим самим ви наповнюєте сайт корисним для читачів матеріалом і отримуєте за це гроші.

6. Свої інформаційні продукти. Напевно, найбільш дохідний вид заробітку. Відомі випадки заробітку на даному виді бізнесу декількох мільйонів рублів, в перші дні продажів. Тут необхідно створити свій інформаційний продукт. Це можуть бути різні відеоуроки, електронні книги та інші корисні інформаційні матеріали.

Для чого потрібен блог

В результаті ми бачимо, що для цих видів заробітку необхідно мати свій сайт або блог. Все інше не постійно, вимагає грошових витрат. Тут перераховані далеко не всі способи заробітку на блозі, можна при бажанні знайти і інші можливості.

І так, навіщо я створив блог?

Насправді, блог я поки що не створив, а лише займаюся цим. Створюю я його з двох причин.

Перша причина - це вивчення теми свого блогу, зайняти себе чимось цікавим, бути комусь корисним, знайти нових друзів, спілкуватися з людьми. Загалом, саморозвиток і самонавчання.

Друга причина - це, звичайно ж, заробіток. Але для того, щоб використовувати перераховані вище «хороші» способи заробітку, потрібен якісний і відвідуваний блог.

Головне - СТВОРИТИ свій блог. Чи не зробити, а саме СТВОРИТИ!

Пара рад всім початківцям блогерів:

1. Дуже часто, особливо на початку ведення блогу, ми переживаємо наші невдачі. Вони пов'язані з відсутністю результатів, а саме поганий відвідуваністю. Моя вам порада: пишіть, наповнюйте блог корисними матеріалами, Ви можете це зробити цікавим, СТВОРІТЬ його! І тоді результат не змусить себе довго чекати! Поборіть свою лінь і не думайте про відвідуваність, СТВОРЮЙТЕ! Ось вам класна стаття про те, як мотивувати себе!

2. Не намагайтеся заробити на блозі в самому початку. Блог з низькою відвідуваністю грошей багато не принесе. Думайте нема про заробіток на блозі, а про СТВОРЕННЯ свого блогу . Попрацюйте на нього, на користь його читачам, і в майбутньому він буде працювати для вас!

Якщо ви вирішили створити блог і почати заробляти на ньому, то в цьому вам допоможе мій БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс «Мій прибутковий блог». В курсі я показую процес створення блогу і розповідаю що потрібно робити для розкрутки і заробітку!

В курсі я показую процес створення блогу і розповідаю що потрібно робити для розкрутки і заробітку

»СКАЧАТИ КУРС БЕЗКОШТОВНО!«

Оновлене: 19.01.14г.

На сьогоднішній день я заробляю на своєму блозі більше 30 000 рублів на місяць. Причому я продовжую працювати на своїй роботі, а блогом займаюся тільки вечорами і на вихідних днях. Всього цього я досяг за якихось 2,5 роки. Спеціально для новачків, які мріють почати заробляти непогані гроші в інтернеті, я написав БЕЗКОШТОВНУ книгу і дав покроковий план дій для заробітку. Завантажуйте і дійте!

Завантажуйте і дійте

» СКАЧАТИ КНИГУ БЕЗКОШТОВНО! «

На цьому у мене все, удачі вам! Бажаю Вам заробляти на своїх блогах! Рекомендую вам також прочитати мій пост: « Як заробляють на блогах »!

З повагою, Олександр Бобрин

Поділися з друзями:

Зверніть увагу:

Схожі статті

Питаю: «Краще тут?
» «А чому?
Хіба вони повинні отримувати 12-15 тисяч рублів на місяць?
А як вважаєте ви?
І навіть якщо вам пощастить, то де гарантії, що ви будете завжди на цьому місці?
Ну і куди йти працювати?
Я теж належу до таких людей, але недавно я став щодня вводити в рядок пошукових запитів фразу: «Як заробити в інтернеті?
Ось я і вирішив для себе: А чому ні?
Що заважає мені спробувати мати додатковий дохід, який, до того ж, реально міг би перевищити основну зарплату?
Подумайте: чи варто витрачати ВЕЛИЧЕЗНА кількість часу, заробляючи при цьому копійки?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью