• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Способи монетизації сайту автомобільної тематики | Probivnoy

 1. Способи монетизації сайту автомобільної тематики Сайти автомобільної тематики мають безліч способів...
 2. Заробіток на платних послугах на автомобільному сайті
 3. Монетизація автомобільного сайту контекстною рекламою
 4. Заробіток на партнерство з оффлайн бізнесом, інтернет-магазинами і іншими сайтами, і сервісами на сайті...
 5. Заробити на автосайті на CPA (оплата за дію)
 6. Заробіток на тизерної рекламі
 7. Продаж посилань на сайті автомобільної тематики
 8. Способи монетизації сайту автомобільної тематики
 9. Робота з прямими рекламодавцями, банерна реклама на авто сайті
 10. Заробіток на платних послугах на автомобільному сайті
 11. Монетизація автомобільного сайту контекстною рекламою
 12. Заробіток на партнерство з оффлайн бізнесом, інтернет-магазинами і іншими сайтами, і сервісами на сайті...
 13. Заробити на автосайті на CPA (оплата за дію)
 14. Заробіток на тизерної рекламі
 15. Продаж посилань на сайті автомобільної тематики
 16. Способи монетизації сайту автомобільної тематики
 17. Робота з прямими рекламодавцями, банерна реклама на авто сайті
 18. Заробіток на платних послугах на автомобільному сайті
 19. Монетизація автомобільного сайту контекстною рекламою
 20. Заробіток на партнерство з оффлайн бізнесом, інтернет-магазинами і іншими сайтами, і сервісами на сайті...
 21. Заробити на автосайті на CPA (оплата за дію)
 22. Заробіток на тизерної рекламі
 23. Продаж посилань на сайті автомобільної тематики

Способи монетизації сайту автомобільної тематики

Сайти автомобільної тематики мають безліч способів монетизації і відносяться до прибуткових тематиках сайтів, з яких можна отримувати хороший дохід. У цій статті розглянемо, як заробити на своєму авто сайті, які є способи заробітку на сайті даної тематики.

Як і у всіх інших тематиках сайтів, сайти про авто і про все, що з ними пов'язано досвідчені вебмастера радять починати монетизувати не раніше, ніж через півроку після створення сайту і наповнення його контентом, щоб сайт вже мав якісні показники, хорошу відвідуваність і користувався довірою у відвідувачів. Не поспішайте завішувати свій сайт або блог рекламою відразу ж з першого місяця його існування, як-тільки пішов на нього трафік, це відразу позначиться на його позиціях в пошукових системах і на ставленні відвідувачів.

Щоб постійно отримувати пасивний дохід з авто сайту використовуйте білі способи монетизації, не ставте багато реклами, яка буде дратувати і в разі продажу посилань, уважно вибирайте сайти, на які будете посилатися і знайте міру (велика кількість вихідних посилань тільки негативно вплинуть на позиції сайту і його відвідуваність).

Зробіть оцінку відвідувачів сайту (стать, вік і т.д.) і подумайте, яка для них реклама буде краще і відштовхуючись від цих даних зробіть добірку всіх способів монетизації свого сайту автосвіту, які найкраще підходять на даний момент.

Нижче в статті розглянемо основні способи заробітку на сайті автомобільної тематики, з яких Ви в результаті зможете підібрати оптимальні способи для себе і максимально вигідно почнете заробляти на сайті.

Робота з прямими рекламодавцями, банерна реклама на авто сайті

Працювати на пряму з рекламодавцями - не найпростіший вид заробітку на сайті. Такий вид заробітку підійде, якщо на Вашому автомобільному сайті вже висока відвідуваність і є постійна цільова аудиторія. У більшості випадків на такі сайти рекламодавці виходять самі і роблять пропозицію про розміщення реклами (банерна реклама, брендування сайту, написання оглядових статей і т.д.). Головною перевагою роботи з рекламодавцями на пряму є відсутність посередників, Ви самі встановлюєте вартість розміщення реклами (грунтуючись на інших схожих сайтах). При такій співпраці бажано побудова довгострокових відносин з рекламодавцем, створення бази постійних клієнтів, які постійно будуть приносити пасивний дохід.

Створіть на своєму сайті спеціальну сторінку, на якій детально розкажіть про свій сайт; цільової аудиторії; відвідуваності (середньодобова, місячна і т.д.); форматах реклами, яку можна розмістити на сайті; розмістіть контактну інформацію, щоб рекламодавець зміг з Вами зв'язатися. Не забувайте оновлювати цю інформацію (при збільшенні відвідуваності, показників сайту, вартості розміщення реклами).

Заробіток на платних послугах на автомобільному сайті

Один з безпечних способів заробітку на авто сайті, при якому заздалегідь необхідно проявити кмітливість, придумати всілякі способи, як змусити відвідувачів сайту Вам заплатити (разово або на постійній основі) за певні послуги або корисну інформацію.

На автомобільному сайті можуть бути такі платні послуги:

 1. Платна реєстрація, при якій користувачеві даються додаткові привілеї (виділені оголошення при продажу авто і послуг для автовласників; можливість розміщення більшої кількості оголошень; доступ до закритої корисної інформації; можливість завантажувати з сайту файли, недоступні для звичайного відвідувача; відключення реклами при вході на сайт і т.д.).
 2. Платні разові послуги. Наприклад, реєстрація на Вашому сайті з можливістю створення сторінки компанії з докладним описом і активним посиланням на сайт користувача. Або підняти оголошення користувача в початок пошуку для збільшення його переглядів.
 3. Платна підписка. Наприклад, на сайті для автовласників і власників бізнесу, пов'язаного з автомобілями щоденна розсилка цін на паливо в різних регіонах з докладною статистикою змін за певний період часу.

Монетизація автомобільного сайту контекстною рекламою

Контекстна реклама також ставитися до білих способам монетизації сайтів, тим більше автомобільна тематика користується хорошим попитом і має хорошу ціну за клік.

На свій автомобільний блог / сайт / портал можна поставити контекстну рекламу Яндекса або Google Adsense. Процедура додавання сайту не складна, головна заздалегідь ознайомитися з вимогами підключається контекстної реклами (якість сайту, контент, відвідуваність) і пройти модерацію.

Щоб більше заробляти на контекстній рекламі на автомобільному сайті необхідно буде поекспериментувати з форматом і розміром рекламних оголошень, розміщенням їх в різних частинах сайту (сайдбарі, в статті, в шапці сайту, в футере).

Заробіток на партнерство з оффлайн бізнесом, інтернет-магазинами і іншими сайтами, і сервісами на сайті автомобільної тематики

 1. Сайти з автомобільною тематикою - хороший варіант для заробітку на продажу товарів цільової аудиторії, сувенірів, автомобільних запчастин та інших корисних дрібниць для автолюбителів. Можна домовитися з інтернет-магазинами, виробниками, дилерами товарів для автовласників і продавати цей товар через свій сайт за певний відсоток.
 2. Продаж послуг. Можна безпосередньо співпрацювати зі страховими компаніями і за відсоток або фіксовану ставку продавати страховку (ОСАГО, КАСКО). Також можна співпрацювати з СТО, автосервісу, шиномонтажні станціями, надаючи їм клієнтів (якщо на сайті чимало відвідувачів з певного міста, то шукаємо хороший сервіс в цьому місті і починаємо з ним співпрацювати, за кожного приведеного клієнта Ви будете отримувати свій відсоток, який Вам будуть переводити на банківську карту або іншим способом).
 3. Заробіток на партнерських програмах від інших автосайтів (наприклад, оренда авто рентал карс, партнерська програма від авторів і т.д.).

Заробити на автосайті на CPA (оплата за дію)

Щоб почати заробляти на своєму сайті автосвіту в CPA мережах, необхідно пройти реєстрацію в обраній (або декількох) мережі і вибрати рекламні оголошення з продажем послуг або товар для Вашої цільової аудиторії. Тут можна знайти і страховки, і кредити на покупку авто, реклама про продаж шин, дисків, продажу автомобілів, а також суміжних тематик, які можуть зацікавити Ваших відвідувачів.

Для авто сайту підійдуть такі CPA партнерки (переходимо на сайт за посиланням в назві):

 1. Admitad
 2. SalesDoubler
 3. ActionPay
 4. 7offers .

Ви можете відразу пройти реєстрацію у всіх цих партнерках і ознайомитися з усіма пропозиціями, порівняти переваги кожного і вибрати найбільш підходящі для свого АВТОСАЙТ.

У CPA-мережах ви будете отримувати дохід, якщо клієнт перейшов по Вашому посиланню або банеру на Вашому сайті і виконав дію (купив товар, замовив послугу). Дані про перехід клієнта з вашого сайту до офферу зберігаються в файлах Cookies зазвичай до 30 днів, і, якщо клієнт купив не відразу, а через кілька днів, все рівній зарахують продаж за Вами (докладніше дізнавайтеся в правилах на кожному із сайтів, зазначених вище в розділі правила).

Заробіток на тизерної рекламі

Тизери - не менше популярні способи монетизації сайтів, завдяки широкому вибору рекламних оголошень і привабливого зовнішнього вигляду. Одним з ключових чинників при заробітку на автомобільному сайті на тізерній рекламі є вибір оптимальної тізерній мережі і правильна настройка показується реклами (відключення шок реклами, 18+ і так далі).

Вибрати тизерну мережу для сайту автомобільної тематики можна практично будь-яку (потім в налаштуваннях вибрати необхідну рекламу для показу в автомобільній спрямованості.

Доброю тізерній мережею є RedClick, про яку докладніше можна почитати, перейшовши за посиланням .

Хорошим варіантом монетизації авто сайту тизерами є тематична тізерна мережу для власників сайтів авто тематики: Drivenetwork .

Продаж посилань на сайті автомобільної тематики

Заробіток на продажі посилань - універсальний метод для всіх сайтів. Так як тематика «Авто» популярна, то Ви можете добре заробляти на продажі посилань (вічних і орендних).

Головне при продажу посилань - не захоплюйтеся, ретельно перевіряйте розміщуються посилання, не продавайте часто багато посилань і не посилайтеся на погані і неякісними сайти, інакше Ваш автомобільний сайт швидко забанити пошукові системи.

При продажу посилань важливі такі показники сайту, як Тиц, PR, відвідуваність, вік сайту, траст сайту. Від цього буде залежати вартість продажу посилання на Вашому сайті.

Для заробітку на оренді посилань можна використовувати: Sape .

Для заробітку на продажу вічних посилань на своєму авто сайті можна скористатися:

 1. Miralinks
 2. GoGetLinks
 3. PrSape
 1. Якщо сайт з маленькою відвідуваністю, з нульовим Тиц і PR, то його краще розвивати далі, заповнювати хорошим контентом, закуповувати посилання і на час відмовитися від усіх видів реклами.
 2. Якщо авто сайт з маленькою відвідуваністю, але з хорошими показниками Тиц і PR, то можна акуратно заробляти на продажу і оренді посилань.
 3. Сайт з хорошим трафіком (від 500 унікальних відвідувачів на добу), але без постійної аудиторії відвідувачів: прямі рекламодавці, контекстна реклама, продаж товарів і послуг від інших фірм і інтернет-магазинів, CPA-мережі, тизерну мережі.
 4. Сайт з великим трафіком (від 500 унікальних відвідувачів на добу) і постійної зацікавленої тематичної аудиторією: прямі рекламодавці, платні послуги на сайті, контекстна реклама, продаж товарів і послуг від інших фірм і інтернет-магазинів, CPA-мережі.

На закінчення, сподіваємося Вам була корисна ця стаття, Ви дізналися нові способи, як заробити на сайті автомобільній тематиці (і не тільки, багато поради універсальні) і будите користуватися ними на практиці. Головне не забувайте, що у всьому потрібно знати міру, не захоплюйтеся надмірною монетизацією своїх авто сайтів, щоб не завдати шкоди їхньому здоров'ю. Краще постійно отримувати хороший пасивний дохід, ніж пару місяців зривати куш і угробити свій сайт і довіру до нього від пошукачів і відвідувачів.

Способи монетизації сайту автомобільної тематики

Сайти автомобільної тематики мають безліч способів монетизації і відносяться до прибуткових тематиках сайтів, з яких можна отримувати хороший дохід. У цій статті розглянемо, як заробити на своєму авто сайті, які є способи заробітку на сайті даної тематики.

Як і у всіх інших тематиках сайтів, сайти про авто і про все, що з ними пов'язано досвідчені вебмастера радять починати монетизувати не раніше, ніж через півроку після створення сайту і наповнення його контентом, щоб сайт вже мав якісні показники, хорошу відвідуваність і користувався довірою у відвідувачів. Не поспішайте завішувати свій сайт або блог рекламою відразу ж з першого місяця його існування, як-тільки пішов на нього трафік, це відразу позначиться на його позиціях в пошукових системах і на ставленні відвідувачів.

Щоб постійно отримувати пасивний дохід з авто сайту використовуйте білі способи монетизації, не ставте багато реклами, яка буде дратувати і в разі продажу посилань, уважно вибирайте сайти, на які будете посилатися і знайте міру (велика кількість вихідних посилань тільки негативно вплинуть на позиції сайту і його відвідуваність).

Зробіть оцінку відвідувачів сайту (стать, вік і т.д.) і подумайте, яка для них реклама буде краще і відштовхуючись від цих даних зробіть добірку всіх способів монетизації свого сайту автосвіту, які найкраще підходять на даний момент.

Нижче в статті розглянемо основні способи заробітку на сайті автомобільної тематики, з яких Ви в результаті зможете підібрати оптимальні способи для себе і максимально вигідно почнете заробляти на сайті.

Робота з прямими рекламодавцями, банерна реклама на авто сайті

Працювати на пряму з рекламодавцями - не найпростіший вид заробітку на сайті. Такий вид заробітку підійде, якщо на Вашому автомобільному сайті вже висока відвідуваність і є постійна цільова аудиторія. У більшості випадків на такі сайти рекламодавці виходять самі і роблять пропозицію про розміщення реклами (банерна реклама, брендування сайту, написання оглядових статей і т.д.). Головною перевагою роботи з рекламодавцями на пряму є відсутність посередників, Ви самі встановлюєте вартість розміщення реклами (грунтуючись на інших схожих сайтах). При такій співпраці бажано побудова довгострокових відносин з рекламодавцем, створення бази постійних клієнтів, які постійно будуть приносити пасивний дохід.

Створіть на своєму сайті спеціальну сторінку, на якій детально розкажіть про свій сайт; цільової аудиторії; відвідуваності (середньодобова, місячна і т.д.); форматах реклами, яку можна розмістити на сайті; розмістіть контактну інформацію, щоб рекламодавець зміг з Вами зв'язатися. Не забувайте оновлювати цю інформацію (при збільшенні відвідуваності, показників сайту, вартості розміщення реклами).

Заробіток на платних послугах на автомобільному сайті

Один з безпечних способів заробітку на авто сайті, при якому заздалегідь необхідно проявити кмітливість, придумати всілякі способи, як змусити відвідувачів сайту Вам заплатити (разово або на постійній основі) за певні послуги або корисну інформацію.

На автомобільному сайті можуть бути такі платні послуги:

 1. Платна реєстрація, при якій користувачеві даються додаткові привілеї (виділені оголошення при продажу авто і послуг для автовласників; можливість розміщення більшої кількості оголошень; доступ до закритої корисної інформації; можливість завантажувати з сайту файли, недоступні для звичайного відвідувача; відключення реклами при вході на сайт і т.д.).
 2. Платні разові послуги. Наприклад, реєстрація на Вашому сайті з можливістю створення сторінки компанії з докладним описом і активним посиланням на сайт користувача. Або підняти оголошення користувача в початок пошуку для збільшення його переглядів.
 3. Платна підписка. Наприклад, на сайті для автовласників і власників бізнесу, пов'язаного з автомобілями щоденна розсилка цін на паливо в різних регіонах з докладною статистикою змін за певний період часу.

Монетизація автомобільного сайту контекстною рекламою

Контекстна реклама також ставитися до білих способам монетизації сайтів, тим більше автомобільна тематика користується хорошим попитом і має хорошу ціну за клік.

На свій автомобільний блог / сайт / портал можна поставити контекстну рекламу Яндекса або Google Adsense. Процедура додавання сайту не складна, головна заздалегідь ознайомитися з вимогами підключається контекстної реклами (якість сайту, контент, відвідуваність) і пройти модерацію.

Щоб більше заробляти на контекстній рекламі на автомобільному сайті необхідно буде поекспериментувати з форматом і розміром рекламних оголошень, розміщенням їх в різних частинах сайту (сайдбарі, в статті, в шапці сайту, в футере).

Заробіток на партнерство з оффлайн бізнесом, інтернет-магазинами і іншими сайтами, і сервісами на сайті автомобільної тематики

 1. Сайти з автомобільною тематикою - хороший варіант для заробітку на продажу товарів цільової аудиторії, сувенірів, автомобільних запчастин та інших корисних дрібниць для автолюбителів. Можна домовитися з інтернет-магазинами, виробниками, дилерами товарів для автовласників і продавати цей товар через свій сайт за певний відсоток.
 2. Продаж послуг. Можна безпосередньо співпрацювати зі страховими компаніями і за відсоток або фіксовану ставку продавати страховку (ОСАГО, КАСКО). Також можна співпрацювати з СТО, автосервісу, шиномонтажні станціями, надаючи їм клієнтів (якщо на сайті чимало відвідувачів з певного міста, то шукаємо хороший сервіс в цьому місті і починаємо з ним співпрацювати, за кожного приведеного клієнта Ви будете отримувати свій відсоток, який Вам будуть переводити на банківську карту або іншим способом).
 3. Заробіток на партнерських програмах від інших автосайтів (наприклад, оренда авто рентал карс, партнерська програма від авторів і т.д.).

Заробити на автосайті на CPA (оплата за дію)

Щоб почати заробляти на своєму сайті автосвіту в CPA мережах, необхідно пройти реєстрацію в обраній (або декількох) мережі і вибрати рекламні оголошення з продажем послуг або товар для Вашої цільової аудиторії. Тут можна знайти і страховки, і кредити на покупку авто, реклама про продаж шин, дисків, продажу автомобілів, а також суміжних тематик, які можуть зацікавити Ваших відвідувачів.

Для авто сайту підійдуть такі CPA партнерки (переходимо на сайт за посиланням в назві):

 1. Admitad
 2. SalesDoubler
 3. ActionPay
 4. 7offers .

Ви можете відразу пройти реєстрацію у всіх цих партнерках і ознайомитися з усіма пропозиціями, порівняти переваги кожного і вибрати найбільш підходящі для свого АВТОСАЙТ.

У CPA-мережах ви будете отримувати дохід, якщо клієнт перейшов по Вашому посиланню або банеру на Вашому сайті і виконав дію (купив товар, замовив послугу). Дані про перехід клієнта з вашого сайту до офферу зберігаються в файлах Cookies зазвичай до 30 днів, і, якщо клієнт купив не відразу, а через кілька днів, все рівній зарахують продаж за Вами (докладніше дізнавайтеся в правилах на кожному із сайтів, зазначених вище в розділі правила).

Заробіток на тизерної рекламі

Тизери - не менше популярні способи монетизації сайтів, завдяки широкому вибору рекламних оголошень і привабливого зовнішнього вигляду. Одним з ключових чинників при заробітку на автомобільному сайті на тізерній рекламі є вибір оптимальної тізерній мережі і правильна настройка показується реклами (відключення шок реклами, 18+ і так далі).

Вибрати тизерну мережу для сайту автомобільної тематики можна практично будь-яку (потім в налаштуваннях вибрати необхідну рекламу для показу в автомобільній спрямованості.

Доброю тізерній мережею є RedClick, про яку докладніше можна почитати, перейшовши за посиланням .

Хорошим варіантом монетизації авто сайту тизерами є тематична тізерна мережу для власників сайтів авто тематики: Drivenetwork .

Продаж посилань на сайті автомобільної тематики

Заробіток на продажі посилань - універсальний метод для всіх сайтів. Так як тематика «Авто» популярна, то Ви можете добре заробляти на продажі посилань (вічних і орендних).

Головне при продажу посилань - не захоплюйтеся, ретельно перевіряйте розміщуються посилання, не продавайте часто багато посилань і не посилайтеся на погані і неякісними сайти, інакше Ваш автомобільний сайт швидко забанити пошукові системи.

При продажу посилань важливі такі показники сайту, як Тиц, PR, відвідуваність, вік сайту, траст сайту. Від цього буде залежати вартість продажу посилання на Вашому сайті.

Для заробітку на оренді посилань можна використовувати: Sape .

Для заробітку на продажу вічних посилань на своєму авто сайті можна скористатися:

 1. Miralinks
 2. GoGetLinks
 3. PrSape
 1. Якщо сайт з маленькою відвідуваністю, з нульовим Тиц і PR, то його краще розвивати далі, заповнювати хорошим контентом, закуповувати посилання і на час відмовитися від усіх видів реклами.
 2. Якщо авто сайт з маленькою відвідуваністю, але з хорошими показниками Тиц і PR, то можна акуратно заробляти на продажу і оренді посилань.
 3. Сайт з хорошим трафіком (від 500 унікальних відвідувачів на добу), але без постійної аудиторії відвідувачів: прямі рекламодавці, контекстна реклама, продаж товарів і послуг від інших фірм і інтернет-магазинів, CPA-мережі, тизерну мережі.
 4. Сайт з великим трафіком (від 500 унікальних відвідувачів на добу) і постійної зацікавленої тематичної аудиторією: прямі рекламодавці, платні послуги на сайті, контекстна реклама, продаж товарів і послуг від інших фірм і інтернет-магазинів, CPA-мережі.

На закінчення, сподіваємося Вам була корисна ця стаття, Ви дізналися нові способи, як заробити на сайті автомобільній тематиці (і не тільки, багато поради універсальні) і будите користуватися ними на практиці. Головне не забувайте, що у всьому потрібно знати міру, не захоплюйтеся надмірною монетизацією своїх авто сайтів, щоб не завдати шкоди їхньому здоров'ю. Краще постійно отримувати хороший пасивний дохід, ніж пару місяців зривати куш і угробити свій сайт і довіру до нього від пошукачів і відвідувачів.

Способи монетизації сайту автомобільної тематики

Сайти автомобільної тематики мають безліч способів монетизації і відносяться до прибуткових тематиках сайтів, з яких можна отримувати хороший дохід. У цій статті розглянемо, як заробити на своєму авто сайті, які є способи заробітку на сайті даної тематики.

Як і у всіх інших тематиках сайтів, сайти про авто і про все, що з ними пов'язано досвідчені вебмастера радять починати монетизувати не раніше, ніж через півроку після створення сайту і наповнення його контентом, щоб сайт вже мав якісні показники, хорошу відвідуваність і користувався довірою у відвідувачів. Не поспішайте завішувати свій сайт або блог рекламою відразу ж з першого місяця його існування, як-тільки пішов на нього трафік, це відразу позначиться на його позиціях в пошукових системах і на ставленні відвідувачів.

Щоб постійно отримувати пасивний дохід з авто сайту використовуйте білі способи монетизації, не ставте багато реклами, яка буде дратувати і в разі продажу посилань, уважно вибирайте сайти, на які будете посилатися і знайте міру (велика кількість вихідних посилань тільки негативно вплинуть на позиції сайту і його відвідуваність).

Зробіть оцінку відвідувачів сайту (стать, вік і т.д.) і подумайте, яка для них реклама буде краще і відштовхуючись від цих даних зробіть добірку всіх способів монетизації свого сайту автосвіту, які найкраще підходять на даний момент.

Нижче в статті розглянемо основні способи заробітку на сайті автомобільної тематики, з яких Ви в результаті зможете підібрати оптимальні способи для себе і максимально вигідно почнете заробляти на сайті.

Робота з прямими рекламодавцями, банерна реклама на авто сайті

Працювати на пряму з рекламодавцями - не найпростіший вид заробітку на сайті. Такий вид заробітку підійде, якщо на Вашому автомобільному сайті вже висока відвідуваність і є постійна цільова аудиторія. У більшості випадків на такі сайти рекламодавці виходять самі і роблять пропозицію про розміщення реклами (банерна реклама, брендування сайту, написання оглядових статей і т.д.). Головною перевагою роботи з рекламодавцями на пряму є відсутність посередників, Ви самі встановлюєте вартість розміщення реклами (грунтуючись на інших схожих сайтах). При такій співпраці бажано побудова довгострокових відносин з рекламодавцем, створення бази постійних клієнтів, які постійно будуть приносити пасивний дохід.

Створіть на своєму сайті спеціальну сторінку, на якій детально розкажіть про свій сайт; цільової аудиторії; відвідуваності (середньодобова, місячна і т.д.); форматах реклами, яку можна розмістити на сайті; розмістіть контактну інформацію, щоб рекламодавець зміг з Вами зв'язатися. Не забувайте оновлювати цю інформацію (при збільшенні відвідуваності, показників сайту, вартості розміщення реклами).

Заробіток на платних послугах на автомобільному сайті

Один з безпечних способів заробітку на авто сайті, при якому заздалегідь необхідно проявити кмітливість, придумати всілякі способи, як змусити відвідувачів сайту Вам заплатити (разово або на постійній основі) за певні послуги або корисну інформацію.

На автомобільному сайті можуть бути такі платні послуги:

 1. Платна реєстрація, при якій користувачеві даються додаткові привілеї (виділені оголошення при продажу авто і послуг для автовласників; можливість розміщення більшої кількості оголошень; доступ до закритої корисної інформації; можливість завантажувати з сайту файли, недоступні для звичайного відвідувача; відключення реклами при вході на сайт і т.д.).
 2. Платні разові послуги. Наприклад, реєстрація на Вашому сайті з можливістю створення сторінки компанії з докладним описом і активним посиланням на сайт користувача. Або підняти оголошення користувача в початок пошуку для збільшення його переглядів.
 3. Платна підписка. Наприклад, на сайті для автовласників і власників бізнесу, пов'язаного з автомобілями щоденна розсилка цін на паливо в різних регіонах з докладною статистикою змін за певний період часу.

Монетизація автомобільного сайту контекстною рекламою

Контекстна реклама також ставитися до білих способам монетизації сайтів, тим більше автомобільна тематика користується хорошим попитом і має хорошу ціну за клік.

На свій автомобільний блог / сайт / портал можна поставити контекстну рекламу Яндекса або Google Adsense. Процедура додавання сайту не складна, головна заздалегідь ознайомитися з вимогами підключається контекстної реклами (якість сайту, контент, відвідуваність) і пройти модерацію.

Щоб більше заробляти на контекстній рекламі на автомобільному сайті необхідно буде поекспериментувати з форматом і розміром рекламних оголошень, розміщенням їх в різних частинах сайту (сайдбарі, в статті, в шапці сайту, в футере).

Заробіток на партнерство з оффлайн бізнесом, інтернет-магазинами і іншими сайтами, і сервісами на сайті автомобільної тематики

 1. Сайти з автомобільною тематикою - хороший варіант для заробітку на продажу товарів цільової аудиторії, сувенірів, автомобільних запчастин та інших корисних дрібниць для автолюбителів. Можна домовитися з інтернет-магазинами, виробниками, дилерами товарів для автовласників і продавати цей товар через свій сайт за певний відсоток.
 2. Продаж послуг. Можна безпосередньо співпрацювати зі страховими компаніями і за відсоток або фіксовану ставку продавати страховку (ОСАГО, КАСКО). Також можна співпрацювати з СТО, автосервісу, шиномонтажні станціями, надаючи їм клієнтів (якщо на сайті чимало відвідувачів з певного міста, то шукаємо хороший сервіс в цьому місті і починаємо з ним співпрацювати, за кожного приведеного клієнта Ви будете отримувати свій відсоток, який Вам будуть переводити на банківську карту або іншим способом).
 3. Заробіток на партнерських програмах від інших автосайтів (наприклад, оренда авто рентал карс, партнерська програма від авторів і т.д.).

Заробити на автосайті на CPA (оплата за дію)

Щоб почати заробляти на своєму сайті автосвіту в CPA мережах, необхідно пройти реєстрацію в обраній (або декількох) мережі і вибрати рекламні оголошення з продажем послуг або товар для Вашої цільової аудиторії. Тут можна знайти і страховки, і кредити на покупку авто, реклама про продаж шин, дисків, продажу автомобілів, а також суміжних тематик, які можуть зацікавити Ваших відвідувачів.

Для авто сайту підійдуть такі CPA партнерки (переходимо на сайт за посиланням в назві):

 1. Admitad
 2. SalesDoubler
 3. ActionPay
 4. 7offers .

Ви можете відразу пройти реєстрацію у всіх цих партнерках і ознайомитися з усіма пропозиціями, порівняти переваги кожного і вибрати найбільш підходящі для свого АВТОСАЙТ.

У CPA-мережах ви будете отримувати дохід, якщо клієнт перейшов по Вашому посиланню або банеру на Вашому сайті і виконав дію (купив товар, замовив послугу). Дані про перехід клієнта з вашого сайту до офферу зберігаються в файлах Cookies зазвичай до 30 днів, і, якщо клієнт купив не відразу, а через кілька днів, все рівній зарахують продаж за Вами (докладніше дізнавайтеся в правилах на кожному із сайтів, зазначених вище в розділі правила).

Заробіток на тизерної рекламі

Тизери - не менше популярні способи монетизації сайтів, завдяки широкому вибору рекламних оголошень і привабливого зовнішнього вигляду. Одним з ключових чинників при заробітку на автомобільному сайті на тізерній рекламі є вибір оптимальної тізерній мережі і правильна настройка показується реклами (відключення шок реклами, 18+ і так далі).

Вибрати тизерну мережу для сайту автомобільної тематики можна практично будь-яку (потім в налаштуваннях вибрати необхідну рекламу для показу в автомобільній спрямованості.

Доброю тізерній мережею є RedClick, про яку докладніше можна почитати, перейшовши за посиланням .

Хорошим варіантом монетизації авто сайту тизерами є тематична тізерна мережу для власників сайтів авто тематики: Drivenetwork .

Продаж посилань на сайті автомобільної тематики

Заробіток на продажі посилань - універсальний метод для всіх сайтів. Так як тематика «Авто» популярна, то Ви можете добре заробляти на продажі посилань (вічних і орендних).

Головне при продажу посилань - не захоплюйтеся, ретельно перевіряйте розміщуються посилання, не продавайте часто багато посилань і не посилайтеся на погані і неякісними сайти, інакше Ваш автомобільний сайт швидко забанити пошукові системи.

При продажу посилань важливі такі показники сайту, як Тиц, PR, відвідуваність, вік сайту, траст сайту. Від цього буде залежати вартість продажу посилання на Вашому сайті.

Для заробітку на оренді посилань можна використовувати: Sape .

Для заробітку на продажу вічних посилань на своєму авто сайті можна скористатися:

 1. Miralinks
 2. GoGetLinks
 3. PrSape
 1. Якщо сайт з маленькою відвідуваністю, з нульовим Тиц і PR, то його краще розвивати далі, заповнювати хорошим контентом, закуповувати посилання і на час відмовитися від усіх видів реклами.
 2. Якщо авто сайт з маленькою відвідуваністю, але з хорошими показниками Тиц і PR, то можна акуратно заробляти на продажу і оренді посилань.
 3. Сайт з хорошим трафіком (від 500 унікальних відвідувачів на добу), але без постійної аудиторії відвідувачів: прямі рекламодавці, контекстна реклама, продаж товарів і послуг від інших фірм і інтернет-магазинів, CPA-мережі, тизерну мережі.
 4. Сайт з великим трафіком (від 500 унікальних відвідувачів на добу) і постійної зацікавленої тематичної аудиторією: прямі рекламодавці, платні послуги на сайті, контекстна реклама, продаж товарів і послуг від інших фірм і інтернет-магазинів, CPA-мережі.

На закінчення, сподіваємося Вам була корисна ця стаття, Ви дізналися нові способи, як заробити на сайті автомобільній тематиці (і не тільки, багато поради універсальні) і будите користуватися ними на практиці. Головне не забувайте, що у всьому потрібно знати міру, не захоплюйтеся надмірною монетизацією своїх авто сайтів, щоб не завдати шкоди їхньому здоров'ю. Краще постійно отримувати хороший пасивний дохід, ніж пару місяців зривати куш і угробити свій сайт і довіру до нього від пошукачів і відвідувачів.

Краще постійно отримувати хороший пасивний дохід, ніж пару місяців зривати куш і угробити свій сайт і довіру до нього від пошукачів і відвідувачів

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью