• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Спектральний аналізатор видимого діапазону для портативних приладів

Компанія AMS пропонує світловий аналізатор спектру видимого діапазону у вигляді компактного однокристального рішення. мікросхема AS7262 містить 6-канальний нанооптіческій інтерференційний фільтр з фоточутливими елементами, обчислювальний ядро ​​для обробки результатів вимірювань, інтерфейси SPI і UART / I2C, температурний датчик і драйвери індикаторного і вимірювального світлодіодів (Рис. 1). Все пристрій розміщено в корпусі з розмірами 4,5 х 4,7 х 2,5 мм. Технологія интерференционного фільтра, яка використовується для датчиків, забезпечує точні характеристики з високою повторюваністю і стабільністю (Рис. 2). Вимірювання спектра проводиться аналізом випромінювання вимірювального світлодіода, відбитого від досліджуваного об'єкта.

Для оцінки можливостей AS7262 є оцінний набір AS7262 DEMO KIT (Рис. 3). У комплект входить плата з датчиком (AS726x-iSPI Board), кабель-конвертор інтерфейсу USB / FTDI і USB-накопичувач, який включає в себе драйвери, документацію і графічний інтерфейс користувача. На основній платі також розміщені flash-пам'ять, роз'єми інтерфейсів і контактні площадки для підключення світлодіодів. Самі світлодіоди в комплект не входять, надаючи вибір користувачеві з урахуванням конкретних завдань.

Мініатюрний корпус і мале енергоспоживання датчиків AS7262 надають нові можливості для розробників у сфері портативної спектрометрії, точної настройки кольору і калібрування, ідентифікації квітів, в рослинництві для сортування насіння і вибору оптимальних параметрів освітлення.

Мініатюрний корпус і мале енергоспоживання датчиків AS7262 надають нові можливості для розробників у сфері портативної спектрометрії, точної настройки кольору і калібрування, ідентифікації квітів, для рослинництва (частини сортування насіння і вибору оптимальних параметрів освітлення).


Малюнок 1. Структурна схема AS7262

Малюнок 2. Спектральна характеристика фільтрів

Малюнок 3. Налагоджувальний набір AS7262 DEMO KIT

Виробники: Austria Microsistems

розділи: демонстраційні плати , фотоприймачі інтегральні

Опубліковано: 02.03.2018

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью