• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Щоденник Ararp2: LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Вимкніть його, і включіть в розетку. Якщо почне роздавати Wi-Fi, то все Ok. Якщо настройки роутера не обнулені, то не потрібно перенастроювати.

ZTE: MF112, MF626, MF627, MF180, MF190A.

Витягав на вулицю через УСБ шнур 5 метрів.

А що за мережу, домашня? Ви впевнені, що ламають? Це не так просто, якщо довгий і складний пароль варто.

Саме в TP-Link при виборі іншої країни, стають доступні в настройках додаткові потужності. Пов'язано з внутрішніми законами про зв'язок. Наприклад при виборі Китаю стають доступними 27 dBi (залежить від моделі роутера. Це для tl-wa7510n), а для європейських країн, що щось близько 6 dBi.

Так, Сергій в одну розетку (в кухні) підключений раутер, а в спальні розетка вільна. (Якщо раутер на кухні немає покриття в спальні і навпаки). Я так думаю, що розетки підключені паралельно, точно не знаю, але обидві вони робочі це точно, я перевіряв. Спасибі і вибачте за турботу.

Вони можуть і в суд на вас подати, за нанесення шкоди їх здоров'ю. Або ізолюйте своє приміщення, для запобігання проникнення в їхню квартиру електро-магнітних хвиль 2.4 5 мГц, рівних по частоті мікрохвильовці.

Та й ніхто з читачів не хоче ділиться цим досвідом. Вирішили проблему, ну і добре. Навіщо ще витрачати дві хвилини, що б поділився інформацією в коментарях.

А скидання налаштувань робите правильно?

Привіт, використовую tp-link 3600 і 850 ретрансляція, сигнал пропадає, швидкості немає.

На перший раз штраф. (Він могет доходити до 1 000 000 рублів) і таке бувало. На другий раз вас посадять. Не вірите, проконсультуйтеся з адвокатом ... вперед. Справа в тому, що в США потужність передавача доходить до 28-30 дб, їм по ЗАКОНУ США-МОЖНА. Нам в Росії ніззя. Сильний не згасаючий сигнал «блокує» базові станції операторів великої трійки ... Не вірите ... Чекайте в гості Россвязьнадзор. Вони вам ДУЖЕ дохідливо пояснять, що й до чого.

Залежить від безлічі факторів. Я вам зараз Насоветуйте, а потім щось не вийде. Навіщо мені це.

2) Поставив режим n only.

Привіт, хочу підключиться громадської мережі. Сигнал два ділення в кутку будинку тільки. Що купити.

Дощ, машини, туман і починають пропадати пакети аж до втрати з'єднання, так само гаджети типу телефонів при будь-якої стрибку геть забирають з кабелю сигнал. Забув додати з тплінка 1 комп по ваю бере інтернет, з Асус до 3 комп'ютерів по кабелю і кілька телефонів по ваю.

Але, можна перевірити.

Може там десь в іншому місці дірка в безпеці.

Репитер (повторювач), це невеликий пристрій, який потрібно встановити в тому місці, де сигнал вашого Wi-Fi ще є, але він вже не дуже сильний. А ретрансляція просто буде розширювати вашу головну мережу, т. Е. «Передавати» її далі. Про ці пристрої я докладно писав у статті: що таке Wi-Fi репетир (повторювач), як він працює, і що значить роутер в режимі репитера?

Скоріше не з наукової, а з юридичної, на пострадянських просторах є дуже жорсткі правила щодо використання радіоефіру (з огляду на це, виробникам можливо доводиться штучно обмежувати потужність передавача), тут зможуть допомогти радіоаматори, їм це питання знайомий не з чуток, а може я і не прав. Ви пробували? Допомогло?

Здається я занадто докладно описав, що я хочу зробити.

Я не робив скидання налаштувань, боюся що це не допоможе, я не зможу налаштувати і доведеться новий купувати. Так все працює, просто хочу зайти щоб спробувати радіус збільшити. З іншого пристрою так само.

Почитав Ваші статті, чому ви не вказуєте те, що ретрансляція в мережі, як ще один споживач, а антени немає.

Добрий день. Який у вас інтернет? Який модем вбудований?

2 Переводимо свою мережу в режим роботи 802.11N. Як правило, за замовчуванням на всіх роутерах бездротова мережа працює в змішаному режимі b / g / n (11bgn mixed). Якщо примусово змусити роутер транслювати Wi-Fi в режимі роботи 802.11N, то це може збільшити не тільки швидкість, але і радіус покриття Wi-Fi (якщо на вашому роутере більше однієї антени).

1) Підвісив роутер під стелю.

Любителі вай-фаю, а у сусідів через стіну ви запитали дозвіл глючить людей своїм вай-фаєм?

Видно, що Ви фахівець високого рівня і Ваші статті, коментарі вельми корисні й необхідні. Успіхів вам! І велике спасибі Вам.

Привіт, скажіть якщо в Рутар асус я заміню всі 3 антеною на більш потужні (2,4 GHz, 8 dBi) то як я розумію сигнал на 2,4 GHz покращиться, а на 5GHz навпаки погіршиться? Все через те, що антена на 2,4?

Зрозуміло. Спасибі, Сергій, за рада та за Ваше добре діло допомога людям. Успіхів вам.

Можна купити ще один роутер, і налаштувати його в режимі репитера (або моста). Або ж купити відразу спеціальний пристрій, ретрансляція.

Деякі звернення до Вас хотів би робити НЕ публічно. Це можливо?

За статтю величезне спасибі автору!

Я поставив за роутером посріблені зеркало.Оно краще відображає, ніж алюмірованное. І все виглядає по Фень-шую :)))

Які пристрої порадите придбати? Хотілося б за все укластися в 5 000 руб.

Ще кілька порад щодо збільшення дальності Wi-Fi.

У чому плюс діапазону 5 GHz? Він практично вільний, зараз більшість всіх мереж та інших пристроїв> працюють в діапазоні 2.4 GHz. Менше перешкод - більше швидкості і більший радіус дії мережі.

Інша річ з антенами. Ті палиці, які на роутерах встановлені, курям на сміх. Купіть собі панельну антену, якщо є проблема з сигналом в приміщенні, то над проблемною зоною, зверху до стелі, зміцнюйте антену, знижуєте потужність передавача роутера, щоб проблем зі здоров'ям не було, і перешкоди іншим не створювати, але зате у антени посилення і 14 , і навіть 18 дб, при зниженому відношенні сигнал / шум, ви на порожньому місці відчуєте різницю в швидкості інтернет з'єднання, особливо з антеною 18дБ, але потрібен низький рівень шуму.

І мені здається, що набагато краще витратити ці гроші на ретрансляція. Так, він буде коштувати дорожче, але користі від нього набагато більше.

Чи не перевіряв, але спасибі за пораду!

Добрий день. Це потрібно на місці дивитися. Яка відстань, стіни, перешкоди і т. Д.

Підкажіть, будь ласка, оновили прошивку роутера, чи треба перенастроювати ретрансляція?

У репитера випромінювання, однако. І потім, ніякої ретрансляція вам НЕ ДОПОМОЖЕ, якщо у вас дуже багато шуму, тобто сусіди включили свої точки доступу, рівень перешкод ВИРІС, мережу можна розширити, але ШВИДКОСТІ НЕ БУДЕ. ДОВЕСТИ НАУКОЮ.

А як саме ви хочете підключиться, і як використовувати знімні антени?

Пінг: 90-250мс, вхід: 3,7-7мбіт, результат: 0,6мбіт. Роутер провайдера ДІР300. Мені потрібно посилити сигнал.

ну так тож москва, а в селі нікому ні Маша ні пеленгувати.

Загалом отримуємо / -% якщо використовувати відбивачі сигналу, протилежна сторона втрачає пропорційно. Тобто простою мовою, якщо є в будинку антена на даху, вигідніше шляхом колгоспних маніпуляцій підключитися до неї. Зокрема, була у використанні антена дельта не використовується після переходу тв на цифру. Чи буде це хорошим випромінювачем.? І ще з'явилися спрямовані підсилювачі сигналу фіфі як бачив, пишуть до 5 км. Це що за звір такий?

Сергій, здрастуйте! Як зрозумів це Ви автор статті?

В ідеалі, прокладаємо кабель і на другому кінці ставимо ще один роутер.

Пишіть на пошту, яка вказана на сторінці «Контакти».

Якщо ви вже купили, і встановили у себе вдома, або в офісі роутер, і Wi-Fi ловить не скрізь, де вам потрібно, то можна спробувати посилити бездротову мережу. Як це зробити, ми зараз розглянемо. Посилити сигнал можна як за допомогою налаштувань в роутері, так і за допомогою окремих пристроїв, і пристосувань.

Якщо вирішите міняти антени, то беріть потужні, з посиленням в 8 dBi. Але, коштують вони дорого, і кілька таких антен будуть коштувати як повторювач.

Виходить, що якщо з одного боку антени поставити лист фольги, то сигнал буде від неї відбиватися і направлятися в потрібному нам напрямку.

Думаю, вам потрібен репітер.

Я не зрозумів ваше запитання. Що і як ви хочете підсилити. Пишіть докладно, і яке обладнання.

спасибі автору! все дуже докладно і дохчіво написано.

Посилюватиме. Але потрібно дивитися конкретно ваш випадок.

А в одну розетку вже підключений роутер, або як? І звідки йдуть розетки, як вони з'єднані?

Так може пароль admin був просто замінений на інший.

Якщо у вас Wi-Fi не "добиває" в якісь кімнати, то установка повторювача вирішить цю проблему. А якщо у вас будинок в кілька поверхів, то на першому поверсі можна встановити роутер, а на другому ретрансляція. Відмінна і робоча схема.

Ось такі поради. Думаю, ви знайшли для себе відповідний спосіб збільшити дальність Wi-Fi мережі. Діліться своїми порадами в коментарях!

Сергій, а що буде, якщо в налаштуванні роута (роутера) вибрати замість регіону РФ, наприклад, США чи Африку? Деякі умільці пишуть, що міць випромінювання WiFi зростає при етом.Подробнее, пжл.

Тоді в спальні просто ставимо ще один роутер, і підключаємо його в цю розетку. Хоча, не знаю як там у провайдера, чи буде два роутера підключаться до однієї мережі.

Про це я вже давно подумала) розташування квартир таке що немає можливості протягнути кабель. Ось і задумав є ж обладнання для підсилите роутера або роутер сигнал якого проб'ється стіни.

3) Змінив країну на США.

Насмілюся запитати, а в роутер від ростелькома можна вставити USB-модем інших операторів стільникового зв'язку? Або треба для цього голову мати для перепрошивки роутера або якихось інших дій? З повагою, «чайник» ВСВ.

На роутерах Tp-Link відкриваємо вкладку Wireless - Wireless Advanced. Пункт Transmit Power дозволяє налаштувати силу сигналу. Значення High - означає максимальна потужність.

Порадьте що небудь будь ласка.

Так, до F @ st 2804 v7 можна підключити USB модем, і налаштувати його на роботу з цим модемом. Але список сумісних модемів обмежений. В офіційній інструкції є інформація про сумісність F @ st 2804 з такими модемами:

Курочка по зернятку клює.

Чим: роутер, ретрансляція або антена? Бюджет сильно обмежений? Дякуємо!ЗАКАЗAТЬ МOЖHО НА офіційне САЙТІ МAГAЗІНЕ

Згадаймо пристрій антени хвильової канал: пасивні вібратори (директори), активний вібратор і рефлектор (відбивач) .Настраівается підгонкою відстаней між ними на макс. прийом сигналу (або макс. випромінювання) .У роута СВЧ діапазон. Відбивач у вигляді фольги можна приліпити на стінку за роутером подвійним скотчем. Супутникові тарілки, по суті, також влаштовані.

Як збільшити радіус дії Wi-Fi мережі за допомогою додаткових пристроїв?

4. Заборонена реклама інших сайтів, груп в соціальних мережах, спам і т. Д.

І Спробуйте зайти з іншого пристрою.

Звичайна ситуація, з якою стикаються багато, та я з сам з цим стикався.

Щоб одна антена була на вулиці, а друга вдома? Так режим моста швидше за все працювати не буде.

У будь-якому випадку, разом з хорошим паролем можна ще налаштувати фільтр по MAC адресам. Зробити так, що до роутера зможуть підключиться тільки ті пристрої, MAC-адреси яких прописані на роутері.

Спробую звузити питання: Який не дорогий роутер дозволяє підключати модем Ви б порадили для дачі? Або інакше: Виходячи з Вашого досвіду, які Wi-Fi роутери не варто купувати? (Навіть помилкове Ваше суб'єктивна думка не погіршить вашу карму ??)

Доброго дня, Сергію. Живу в приватному будинку (2 пов.), На 2-му поверсі сигнал краще. На ноут Самсунг модем вбудований.

1 Виберіть правильне розташування вашого роутера. Насправді, це дуже хороший і ефективний рада. Як правило, всі встановлюють маршрутизатори при вході, або в якихось далеких кімнатах.

Спробуйте з іншого пристрою зайти.

Збережіть налаштування і перезавантажте роутер. Якщо з'являтися проблеми з підключенням пристроїв, то поверніть назад змішаний режим.

В радіусі метра все пристрої бачать мережу, або якесь конкретне?

ОЛЕГ, ВИ ПРАВІ В ВИЗНАЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ СЕРГІЯ!

Як в настройках роутера посилити сигнал Wi-Fi?

Абсолютно все знати, і у всіх моментах розбиратися неможливо. Все приходить з досвідом.

Або уточнити у підтримки ASUS які антени за який діапазон відповідають і замінити тільки 2.4 ГГц.

Пробували відключати на деякий час роутер?

У 5GHz покриття в 2-3 рази гірше, ніж у 2,4GHz в силу фізики частот. Так що більшого радіусу покриття навіть при сильній зайнятості 2,4GHz не буде. А якщо на шляху буде хоча б 1 капітальна стіна, то 2,4GHz дасть хорошу фору по покриттю.

Так ось, при однакових умовах, на однаковій відстані, він показує результат не набагато краще, ніж у того ж D-link DIR-615 / A. У якого антени внутрішні, так і дешевше він в кілька разів.

Не дуже зрозумів саму схему.

2 Зміна антен роутера на більш потужні. Якщо на вашому роутере знімні антени, то можна купити більш потужні, і тим самим трохи збільшити покриття вашої мережі. Чому трохи?

Потрібно дивитися конкретну модель роутера. У багатьох зовнішні антени відповідають за діапазон 2.4 ГГц, а внутрішні за 5 ГГц. У будь-якому випадку, є Wi-Fi антени, які працюють в діапазоні 2.4 ГГц і 5 ГГц.

Сергій підкажіть: в квартирі дві розетки для роутера. З одного кінця квартири в інший не вистачає покриття Wi-fi. Якраз там де немає сигналу є другий вхід для раутера. Чи можна вставити в другу розетку якийсь прилад і тим самим посилити сигнал.

Хочу антенку на вулицю на прийом і вдома щоб роздавав вай фай типу моста.

HUAWEI: E220, E1550, E1552, E1752, E160G, E176G, E180, E169G, E150,

а можна як то драйвера оновити на роуторе tp link?

Ось знайшов непонятки.

Здравсвуйте. На роутерах немає драйверів.

чи є сенс міняти антени на більш потужні або використовувати антени з підсилювачем, зону покриття думаю збільшувати у Асус. заздалегідь дякую.

2. Якщо Ви хочете поставити запитання, то опишіть проблему якомога докладніше. Напишіть конкретну інформацію про проблему.

У чому плюс діапазону 5 GHz? Він практично вільний, зараз більшість всіх мереж та інших пристроїв працюють в діапазоні 2.4 GHz. Менше перешкод - більше швидкості і більший радіус дії мережі.

Мій досвід посилення WiFi:

Блін, до чого ж приємно Вас читати! Просто полазиш по смітнику-інтернет і стільки там всяких сспецов і ссоветчіков і такий є склад, що плюватися хочеться ... У Вас же чітко, грамотно і в тему написано як в статтях, так і в коментарях. Вибачте, але мої відгуки це мій порив.

вечір добрий, є таке питання, у мене з братом поруч будинку, але сигналу не вистачає, як думаєте чи можна своїми руками зробити так що б це виправити? може як небудь через дроти зробити антену на другий будинок? хто що підкаже ?!

Заходимо в настройки роутера, зазвичай за адресою 192.168.1.1, або 192.168.1.1 (докладну інструкцію по входу в настройки дивіться тут).

Дякуємо!

Добрий день. Спасибі, все поправив.

Сергій, як можна запобігти піратське проникнення в Wi-Fi мережа? якоюсь програмою ламають паролі, яка б не було вона складна.

3. Коментарі з ненормативною лексикою, образами, і безглузді коментарі будуть видалені.

Спасибі за відповідь!

За описом «сигнал пропадає, швидкості немає» вам ніхто і нічого не порадить.

300 метрів це не мало !! потрібні спец.средства =) і грошики вкласти. У Вашому випадку швидше за все буде досить поставити роутер РТК до віконця в кімнаті, а в гараж все таки потрібно ставити якийсь TL-WA7210n або інший, з спрямованими антенами. таким чином піднімав лінк на 450 метрів, але стабільність не дуже, та й швидкість вище 15 Mb рідко піднімається. якщо і в квартирі, і в гаражі поставити роутери з спрямованими антенами, то лінк можна підняти на більшу відстань і на більшій швидкості. з особистого досвіду два TL-WA7510n на відстані 1,5 км на швидкості 88 Mb. Можна застосувати і nanostation, але рішення вийде ще дорожче.

Адреси однакові, але через АБО. Будь ласка, уточніть і виправте, якщо необхідно.

Правильне розташування роутера дозволить правильно розподілити сигнал, тим самим збільшити дальність Wi-Fi.

З приводу того, що я повинен знати ... немає не повинен я все знати.

Вих .: 5. Пінг: 50-60. Який ретрансляція можете порекомендувати в межах 1,5т.руб.

3 Перевіряємо потужність передачі в налаштуваннях маршрутизатора. На деяких роутерах, є можливість виставити рівень потужності бездротової Wi-Fi мережі. Наскільки я знаю, за замовчуванням стоїть максимальна потужність.

Доброго часу доби! Є два роутера тплінк і асус. тплінк приймає мережу по кабелю, асус використовується як ретрансляція. Відстань між ними близько 80 метрів прямої видимості. дайте пораду будь ласка 1 якомога збільшити зону покриття, 2 на якому пристрої краще збільшувати.

У кого немає антени? Я вас не зрозумів.

у мене стоїть роутер від ростелькома, на ньому немає жодної антени, тобто вона внутрінею, і сигналу вай фая йому від мене не вистачає, ось і питаю що можна придумати що б підсилити сигнал ?! пробував як тут радили з фольгою, задню сторону роутера закривав, і у нього сигнал збільшився але не набагато, краще став ловити між будинками.

Підкажіть що можна зробити якщо спочатку після установки покриття було хорошим, а зараз тільки в радіусі метра. TP Link.

Ви не праві. Всі способи, які описані в статті, не роблять сигнал сильніше, ніж це дозволено законом.

Дві пивні банки збільшили сигнал з 58 до 72Мбіт через дві стіни.

Вирішив підготувати статтю з порадами щодо посилення сигналу Wi-Fi мережі. В інтернеті, є багато різних статей на цю тему, але практично в кожній статті, дуже багато непотрібної інформації. Точніше, безліч рекомендацій з якихось налаштувань, які не мають ніякого відноси до збільшення радіусу сигналу Wi-Fi і ніяк не можуть впливати на радіус дії самої мережі.

6. При відповіді на коментар, будь ласка, натискайте кнопку "Відповісти".

Така штука, коли я намагались Войти в налаштування маршрутизатора, Заповнена admin, admin, и при натісканні LOGIN, поле пароля Повністю заповнюється точками, як Ніби ввели пароль довгий, и відає что пароль неправильний. Я пробував різні браузери, скидав паролі, автозаповнення, копіпаст з блокнота, але все так само залишається. І плюс ще при натисканні пробіл, замість пробілу з'являється точка.

здраствуйте! така проблема є точка доступу вай фай Ростелекома до неї 600 метрів, є всенаправленная антена посилення 8дБ і зовнішній адаптер до нього підключаю антену сигнал 23-30% пише слабкий і швидкість прийому 2-3 мб \ с і часто переривається, спрямована антена з великим посиленням допоможе? і яку взяти?

Яку зону покриття ви хочете збільшити? З вашого опису нічого не зрозуміло.

І в Галактиці настав мир ??

Тільки ось з регіоном США можуть бути проблеми з підключенням різних пристроїв. А з n only - старих пристроїв.

Цього не було точно. Навіть якщо і так. Як тоді пояснити те що після кожного натискання пробілу з'являється точка.

Інтернет: Ростелеком (Дом.ру). Модем: Agere Systems HDA Modem. Вхід: 10-15.

Від чого залежить радіус дії Wi-Fi мережі? Дуже багато різних факторів: від самого роутера (кількості і сили антен), від стін у вашому домі, від кількості сусідніх Wi-Fi мереж, від розташування роутера, якихось інших перешкод і т. Д. Багато хто просить порадити роутер, який наприклад забезпечить стабільний сигнал Wi-Fi для трикімнатної квартири, приватного будинку, і т. д. У таких випадках, неможливо порадити нічого конкретного. У всіх різні умови, різні стіни і т. Д. Єдине, що я можу порадити, це приблизно орієнтуватися на площу вашого будинку. Якщо у вас наприклад однокімнатна квартира, то навіть недорогий роутер, з одного антеною потужністю в 3 dBi без проблем впорається зі своїм завданням. Ну а якщо у вас будинок, або квартира побільше, то беріть пристрій дорожче. Хоча, і ціна не завжди аргумент. Є у мене роутер Asus RT-N18U - дорогий, три антени, якась там фірмова функція Asus, яка збільшує радіус покриття мережі.

Ці настройки більше знадобляться в тому випадку, якщо ви захочете навпаки, зменшити потужність сигналу вашого Wi-Fi роутера.

Сергій можна подсоеденіть до вай фай антенкой подовжувач.

Для прикладу: зміна режиму бездротової мережі на роутері Asus.

Добрий день. Не можу підказати по цій темі, так як немає досвіду в налаштуванні такого підключення.

А що за мережу, домашня?
Ви впевнені, що ламають?
А скидання налаштувань робите правильно?
Про ці пристрої я докладно писав у статті: що таке Wi-Fi репетир (повторювач), як він працює, і що значить роутер в режимі репитера?
Ви пробували?
Допомогло?
Який у вас інтернет?
Який модем вбудований?
Любителі вай-фаю, а у сусідів через стіну ви запитали дозвіл глючить людей своїм вай-фаєм?
Привіт, скажіть якщо в Рутар асус я заміню всі 3 антеною на більш потужні (2,4 GHz, 8 dBi) то як я розумію сигнал на 2,4 GHz покращиться, а на 5GHz навпаки погіршиться?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью