• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що робити якщо андроїд зависає при включенні

 1. простий спосіб
 2. Назад до заводських налаштувань
 3. висновок

Користувачі Андроїда часто стикаються з проблемою при включенні свого пристрою. Тобто при спробі включити, він просто зависає, показуючи або логотип виробника апарату, або зелененького робота. Це миттєво дає зрозуміти нам про те, що в системі відбувся збій, викликаний, швидше за все, неправильно встановленим додатком, або невдалою спробою отримання root-доступу до вашого апарату. Або все набагато простіше, Ваше пристрій атаковано вірусами. У деяких випадках пристрій не може завантажитися при заповненій пам'яті. Для цього досить зайти в boot меню, і там же провести очищення файлів (Щоб увійти в меню, при включенні затискається кнопка включення і гучності одночасно).
Дізнавшись про поломку, відразу починається пошук того, що робити, якщо андроїд зависає при включенні. Для вирішення цієї проблеми передбачено два способи.

простий спосіб

Першим способом можна захистити свою інформацію, і спробувати зберегти її. На пристроях передбачено безпечний вхід. Для цього при включенні, на другому завантажувальному екрані необхідно затиснути обидві клавіші гучності і тримати їх до повного завантаження. Після чого зробити копіювання файлів, або усунути проблему, тобто видалити шкідливе ПЗ. В цієї статті читайте про антивірус на планшет.

Назад до заводських налаштувань

Якщо перший спосіб виявився непотрібний, а питання що робити, якщо андроїд зависає при включенні виявився не вирішеним, то існує і кардинально вольове рішення відкотити пристрій до заводських налаштувань, проте всі дані, і все що було на вашому девайсі віддалиться. Якщо перший спосіб виявився непотрібний, а питання що робити, якщо андроїд зависає при включенні виявився не вирішеним, то існує і кардинально вольове рішення відкотити пристрій до заводських налаштувань, проте всі дані, і все що було на вашому девайсі віддалиться

Для здійснення цього потрібно при включенні затиснути кнопку гучності (як правило, збільшення гучності, але на деяких пристроях це кнопка її зменшення), і кнопку включення. Після вібрації відпустити кнопку живлення, і утримувати тільки гучність. У меню знайти параметр «Налаштування» (Setting) і вибрати (меню перемикання йде за допомогою все тих же клавіш гучності). Далі натискаємо на «Format System«, і тільки після цього робите дію «Reset Android«.

висновок

Тепер ви знаєте що робити, якщо андроїд зависає при включенні. Однак можна піти більш простим шляхом, якщо Ви маєте root-права, то краще заздалегідь зробити точку відновлення пристрою, і після поломки просто відкотити до останньої точки відновлення. Про це читайте в статті Отримання Root прав на Андроїд . Це в рази скоротить втрату інформації, і вбереже ваші файли в більш завершеному вигляді.
УВАГА! Цей процес є незворотнім, перш ніж робити це, обміркуйте всі варіанти вирішення проблеми.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью