• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що робити, якщо вірус все ж потрапив на ваш пристрій?

 1. Вище голову
 2. Розпізнати і видалити
 3. Захистіть свої дані
 4. скиньте налаштування
 5. У вас є Root?

Вірус, як ти потрапив сюди
Вірус, як ти потрапив сюди? Саме такі емоції викликає потрапляння шкідливого програми на ваш пристрій, і в цей момент неважливо «Як?», Важливо «Що робити далі?» Насправді заражених девайсів не так багато, і не через те, що всі вони перестають нормально функціонувати, всьому виною непогана стандартна захист від Google. Кілька днів тому ми вже обговорювали , Як уникнути попадання вірусу на ваш смартфон, однак в разі, якщо незвідане раніше істота все ж проникло в простори програмного коду системи, вам обов'язково слід вдатися до наших порад.

Однак, перед тим як почати, визначимо для себе основні причини появи вірусу, втім, правильніше говорити саме шкідливий додаток, адже, насправді, не можна нашкодити смартфону, перейшовши по веб-посиланням. Заразитися девайс може лише шляхом установки зараженого додатки, і необов'язково, щоб воно включало в себе лише вірус, свої функції додаток виконувати буде, при цьому разом з ним в вашу систему проникне програмний код, що буде красти, знищувати і заповнювати сміттям все на своєму шляху .

Вище голову

Насамперед заспокойте себе: для багатьох це сильний моральний удар, слово «вірус» викликає хвилювання у будь-якого непрофесіонала, як-не-як все чули про можливості подібних «істот», і, дійсно, вони не такі дурні, проте не варто опускати руки , образумьтесь, оцініть ситуацію і дійте - ворог завжди зазнає поразки
Насамперед заспокойте себе: для багатьох це сильний моральний удар, слово «вірус» викликає хвилювання у будь-якого непрофесіонала, як-не-як все чули про можливості подібних «істот», і, дійсно, вони не такі дурні, проте не варто опускати руки , образумьтесь, оцініть ситуацію і дійте - ворог завжди зазнає поразки.

Розпізнати і видалити

Ваша основна мета - знищити шкідливий код
Ваша основна мета - знищити шкідливий код. Якщо ви помітили щось незвичайне в поведінку вашого смартфона, наприклад: необґрунтоване збільшення пам'яті як оперативної, так і постійної, дивні запущені процеси, які не писані вами раніше пости в Facebook - будь дивну поведінку має вас насторожити. Насамперед згадайте, які найближчі програми вами були встановлені і чи є серед них підозрілі? Якщо так, видаляйте не думаючи. Втім, це найпростіший спосіб.
Кращим варіантом стане відключення вашого пристрою відразу після підозрілої активності. Далі зайдіть в Google Play через комп'ютер і проаналізуйте всі відомі антивірусні програми, почитайте відгуки, просіть поради у професіоналів. Потім знову включіть ваш девайс і скачайте вбрання антивірусну програму, сканувати і визначте наявність вірусу.

Захистіть свої дані

Щоб убезпечити себе від втрати даних банківських карт, особистих рахунків, акаунтів, спробуйте змінити паролі від ВКонтакте, Twitter, Facebook,  AndroidInsider
Щоб убезпечити себе від втрати даних банківських карт, особистих рахунків, акаунтів, спробуйте змінити паролі від ВКонтакте, Twitter, Facebook, AndroidInsider.ru та інших значущих для вас сайтів, це допоможе вам не стати жертвою злочинців. Як не кажіть, але їх ключовою метою є отримання прибутку.

скиньте налаштування

У разі, якщо антивірус не знайшов шкідливих програм, але телефон продовжує дивно себе вести, вам допоможе повний скидання налаштувань: всі ваші дані, включаючи музику і фотографії, за порадою колег з androidcentral перенесіть на комп'ютер або перекиньте в Google Drive, потім скористайтеся нашим  керівництвом  по скиданню налаштувань
У разі, якщо антивірус не знайшов шкідливих програм, але телефон продовжує дивно себе вести, вам допоможе повний скидання налаштувань: всі ваші дані, включаючи музику і фотографії, за порадою колег з androidcentral перенесіть на комп'ютер або перекиньте в Google Drive, потім скористайтеся нашим керівництвом по скиданню налаштувань.

У вас є Root?

Деякі з вас напевно знайомі з Root-доступом, прошивками, кастомними рекавери
Деякі з вас напевно знайомі з Root-доступом, прошивками, кастомними рекавери. Для цих користувачів все куди простіше, адже вони можуть просто змінити прошивку, перед цим зробивши повний скидання через рекавери, включаючи статистику батареї та інше, щоб напевно.
А якими методами боротьби з вірусами користуєтеся ви?

Вірус, як ти потрапив сюди?
Саме такі емоції викликає потрапляння шкідливого програми на ваш пристрій, і в цей момент неважливо «Як?
», Важливо «Що робити далі?
Насамперед згадайте, які найближчі програми вами були встановлені і чи є серед них підозрілі?
У вас є Root?
А якими методами боротьби з вірусами користуєтеся ви?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью