• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що робити, якщо вірус блокує браузер?

 1. Вірус - вимагач, що потрібно про нього знати
 2. Як позбавиться від вірусу
 3. Як видалити вірус блокує браузер?

Якщо вірити тим даним, які для нас публікують на різних сайтах антивірусні корпорації, то саме вірус, що блокує браузер є чи не найбільш популярним серед всіх користувачів планети! А найцікавіше, що популярність цих самих «блокуючих вірусів» зростає не по днях, а по годинах, і, відповідно - дуже великий ризик зараження саме вашого комп'ютера. Ну а якщо ця біда вже сталася з вашим комп'ютером, то ця стаття вам допоможе впоратися з цією проблемою.

Ну а якщо ця біда вже сталася з вашим комп'ютером, то ця стаття вам допоможе впоратися з цією проблемою

Дані віруси є одними з найпоширеніших програм шкодять роботі комп'ютера, з якими можна зіткнутися в глобальній мережі. Що необхідно знати про них? А також що можна зробити, якщо на екрані монітора з'явився напис: «Ваш браузер заблокований, відправте смс на номер ...»

Вірус - вимагач, що потрібно про нього знати

Найкраще зрозуміти, що робити якщо вірус блокує браузер, ми зможемо, дізнавшись як діє, дана програма. Найчастіше цей напис провокує троян. Даний вірус блокує сайти в браузері і вимагає сплатити розблокування.

Часто таке повідомлення містить загрози видалити важливі файли, якщо буде зроблена спроба відформатувати комп'ютер. Оплата такої вимоги не приносить результатів. Блокування не знімається, а сума, яку доводиться виплатити виявляється більше заявленої.

За своєю суттю такі цифрові вимагачі умовно діляться на три групи:

 1. Не дають нормально функціонувати браузерам і перекривають доступ до сайтів
 2. Блокують доступ користувача до операційної системи або уповільнюють її роботу
 3. шифрують файли

Як позбавиться від вірусу

Перше що варто зробити в цьому напрямку це спробувати «здатися». Троян найчастіше маскується під програмне забезпечення. Перехитрити його, якщо звичайно ви не є досвідченим програмістом, навряд чи вдасться. Залишається тільки ввести код, який потрібно, якщо вірус блокує сайти в браузері. Для цього з іншого комп'ютера, смартфона або планшета зайдіть на офіційний сайт розробників антивірусного забезпечення. Реєструйтеся і заповнюйте анкету, і система видасть вам код активації.

Навіть якщо після введення номера комп'ютер запрацював в нормальному режимі, троян не переможений повністю і здатний нашкодити. Перевірте операційну систему за допомогою антивірусу. Після цього можна святкувати перемогу.

Може також статися, що вірус блокує сайти в браузері, але при скануванні антивірусом його неможливо виявити. Такі віруси живуть виключно в браузері. Визначити його можна по порнографічного зображення, яке спливає, тільки якщо користувач заходить на сайт.

Як видалити вірус блокує браузер?

Відкриваєте меню сервіс в InternetExplorer. Знаходьте графу управління надбудовами. Повинен з'явитися список всіх налаштувань для перегляду сторінок сайтів. Серед них виділяємо ті, у яких відсутня графа видавець або стоїть напис говорить, що він не перевірений.

Відключаєте кожну з цих налаштувань по одній і включаєте браузер заново. Як тільки буде знайдений потрібний, блокування буде знято. А ще вам може допомогти з цим лихом така утиліта, як AVPTool від могутнього і великого Касперського, або CureIT від Доктора Веба.

Бувають ситуації, в яких коли вірус блокує браузер, просить телефон не вдасться вирішити самостійно в домашніх умовах. Тоді не замислюючись, запрошуйте досвідченого фахівця для видалення шкідливого забезпечення.

У найгіршому випадку доведеться перевстановити операційну систему і відформатувати їх. Щоб звести до мінімуму такі ризики будьте обережні, заходячи на підозрілі сайти, і користуйтеся антивірусами з постійним оновленням.

Що необхідно знати про них?
Як видалити вірус блокує браузер?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью