• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що таке віртуальна АТС »Для чого потрібна і як працює

 1. Для чого потрібна віртуальна АТС і як вона працює?
 2. Вартість віртуальної АТС
 3. Зводимо разом ВАТС і CRM
 4. Збір і сортування записів дзвінків
 5. Дзвінки безпосередньо з CRM в один клік
 6. Детальна аналітика дзвінків

Класичні телефонні станції, якими завжди користувалися в офісах компаній - АТС - відходять у минуле. За даними агентства iKS-Consulting, в минулому році їх частка знизилася на 7%, в той час як ринок IP-телефонії, тобто віртуальних АТС, зростає на 17-25% щороку. Чому так відбувається, як працює віртуальна АТС і що це таке? Відповідаємо популярно.

зміст

I. Для чого потрібна віртуальна АТС і як вона працює?
II. Вартість віртуальної АТС
III. Зводимо разом ВАТС і CRM
1. Збір та сортування записів дзвінків
2. Дзвінки безпосередньо з CRM в один клік
3. Детальна аналітика дзвінків

Для чого потрібна віртуальна АТС і як вона працює?

Віртуальна АТС, вона ж хмарна АТС, вона ж IP-телефонія, вона ж ВАТС - це телефонія через інтернет, що дозволяє ефективно працювати з дзвінками: перенаправляти на потрібних співробітників, записувати розмови, вести статистику. ВАТС мають безліч функцій:

 • Використання багатоканальних номерів;
 • Повідомлення про дзвінки в неробочий час з метою подальшого передзвону;
 • Розподіл дзвінків (наприклад, якщо виникла черга, то пріоритетно дзвінки віддаються найменш завантаженому менеджеру);
 • Запис і аналітика дзвінків;
 • Голосова пошта;
 • Call Tracking;
 • Інтеграція з популярними CRM, ERP і іншими програмами.

Крім того деякі ВАТС дозволяють проводити конференції всередині компанії, приймати факс, встановлювати віджет для дзвінка на сайті і т.д.

Для роботи з віртуальної АТС кожному співробітнику необхідний комп'ютер зі спеціальною програмою, доступ до інтернету, навушники з мікрофоном. І все. Обробка дзвінків відбувається віддалено, «в хмарі», на відміну від традиційних АТС, для яких потрібно купувати дороге обладнання і прокладати канали зв'язку. Завдяки цьому IP-телефонію можуть використовувати компанії, співробітники яких знаходяться в різних містах і навіть країнах - всі дані будуть стікатися в єдине «хмара». При цьому для всіх дзвінків доступна детальна статистика - хто дзвонив, коли, з якого номера і так далі.

Порівняння аналогових (традиційних) і віртуальних АТС

ФункціяАналогова АТСВіртуальна АТС

Рівень професійної підготовки для настройки Спеціаліст Будь-який співробітник Час підключення Близько одного тижня Один день Багатоканальні номера ✓ ✓ Підключення додаткових співробітників Потрібно ще одна лінія До одного номеру можна підключити будь-яку кількість осіб «Розумна» переадресація між відділами і співробітниками × ✓ Інтеграція з сайтом × ✓ Автовідповідач ✓ ✓ Сповіщення про пропущені дзвінки × ✓ Запис розмов Тільки у сучасних систем ✓ Статистика та звітність × ✓ Підключення номерів будь-яких міст і країн (незалежно від реального місцезнаходження) × ✓ Можливість самостійно змінити напрямок переадресації × ✓

Принцип, як працює віртуальна АТС, такий: клієнт дзвонить на ваш номер, його дзвінок потрапляє в віртуальну АТС, обробляється за заданим сценарієм і перенаправляється на номер потрібного відділу / співробітника. Наочно цей процес зобразив сервіс Ringostat .

Назад до змісту
Назад до змісту

Вартість віртуальної АТС

Послуги IP-телефонії надають як спеціалізовані компанії, так і великі оператори зв'язку. За даними новинного IT-ресурсу Astera, в 2016 році лідерами ринку були «Манго Офіс», МТС, UIS, МТТ, «Телфин» і «Зебра Телеком». Але ситуація швидко змінюється. Наприклад, зовсім недавно з'явилися такі великі гравці, як Яндекс.Телефонія і Мегафон, які можуть змінити співвідношення сил на ринку.

Цінова політика у гравців галузі сильно відрізняється. Наприклад, у «Манго Офіс» вартість послуг починається від 490 рублів на місяць, а у Мегафона базовий тариф, за умови підключення записи дзвінків, буде коштувати від 2000 рублів на місяць. При цьому вищезгадана Яндекс.Телефонія надає базові послуги безкоштовно за умови, що користувачів буде не більше п'яти, а монетизація відбувається за рахунок оплати додаткових пакетів опцій. А сервіс - Zadarma - взагалі надає всі послуги безкоштовно, але бере плату за оренду номера, на який дзвонить клієнт, і зберігання записів дзвінків.

Зводимо разом ВАТС і CRM

ВАТС дасть набагато більше ефекту, якщо буде працювати в зв'язці з CRM. Всі великі (і не дуже) CRM-системи мають API, за допомогою якого їх можна підключити до сторонніх сервісів і додатків, в тому числі і до IP-телефонії. Що це дає?

Збір і сортування записів дзвінків

CRM зберігає записи всіх дзвінків, щоб знайти потрібну розмову з клієнтом, досить просто зайти в його картку. Це дуже зручно, якщо потрібно повернутися назад і переслухати конкретний діалог з покупцем. А крім того дозволяє керівнику оцінити роботу менеджера, послухавши його розмови з клієнтами.

Євген Тесленко, виконавчий директор компанії SalesapCRM:
- На даний момент наші менеджери ведуть переговори з 7 тисячами клієнтів.Якщо мені через півроку потрібно буде отримати запис розмови з конкретним покупцем з цих 7 тисяч, то не потрібно буде копіювати його номер, йти в АТС, шукати його там, перевіряти, зберігся запис чи ні.Я просто знаходжу потрібну картку, відкриваю і дивлюся - всього в пару торкань.

Назад до змісту

Дзвінки безпосередньо з CRM в один клік

Коли менеджер повинен зателефонувати клієнту, він просто натискає на номер його телефону в будь-якому місці системи (в картці клієнта, в таблиці, в розділі дзвінків) - і дозвон пішов. Так, здавалося б, скопіювати номер в програму для дзвінків або знайти відповідного абонента в смартфоні теж не довго, але якщо потрібно зробити це 50 або 150 разів за день, то в сумі набереться пара годин ,. витрачені даремно.

Детальна аналітика дзвінків

Не у всіх CRM-системах є аналітика по дзвінках, проте якщо є, то відкриваються величезні можливості для аналізу роботи і контролю роботи співробітників. Наприклад, в SalesapCRM можна вибрати період, клієнта, менеджера, який з ним працював - і відразу побачити, скільки хвилин тривали переговори, якою є загальна сума угод і кількість успішних дзвінків кожного продавця. Можна поставити цілі менеджерам - відкривати 10 нових заявок в день, виконуючи холодні дзвінки. І потім все це можна відстежувати в реальному часі на наочних звітах і діаграмах. Це дозволяє швидко обчислити ледарів і мотивувати співробітників на виконання плану.

Євген Тесленко, виконавчий директор компанії SalesapCRM:
- Буквально в чотирьох колонках я бачу динаміку роботи за місяць, як дзвонять менеджери, наскільки у них йде активність, хто з них молодець, а хто Філонов. Паралельно можу відразу подивитися кількість їх угод і місце в рейтингу відділу продажів.

Так що якщо ви вже вибрали постачальника IP-телефонії, то рекомендуємо визначитися і з CRM. Спробуйте SalesapCRM - тим більше, що ви можете зробити це безкоштовно !

Назад до змісту

Впровадити SalesapCRM!

 • check захоплення заявок з сайту, пошти і соцмереж;
 • check автоматизація процесів і аналітика;
 • check календар для запису клієнтів;
 • check калькулятор вартості послуг;
 • check шаблони документів і листів;
 • check IP-телефонія, e-mail- і sms-розсилки.

Автор: Сергій серпня

Для чого потрібна віртуальна АТС і як вона працює?
Чому так відбувається, як працює віртуальна АТС і що це таке?
Для чого потрібна віртуальна АТС і як вона працює?
Що це дає?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью