• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що таке RePack, Portable (портативна), Тиха установка (silent) ?. Обговорення на LiveInternet

 1. Якість фільмів або Що таке DVDRip, CAMrip, TS та інше

Багато користувачів в Інтернеті запитують - що таке RePack, Portable (портативна), Тиха установка (silent).
Багато користувачів в Інтернеті запитують - що таке RePack, Portable (портативна), Тиха установка (silent)
Спробуємо пояснити в чому різниця цих програм.

Тиха установка (Silent)

Тиха установка - це якщо програма встановлюється автоматично без участі користувача. Іншими словами вам не потрібно вводити серійні номери, ключі та застосовувати інші методи реєстрації програми: патчі (patch), кряки (crack) і т.д. На додаток до цього, під час установки програми не доведеться безліч разів натискати «далі», програма repack сама все зробить замість вас. І після установки soft буде повністю готовий до роботи.

Навіщо це потрібно? Уявіть собі ситуацію, наприклад: Ви системний адміністратор і у вас завдання, на величезну кількість комп'ютерів встановити операційну систему Windows і встановити набір програм. Якщо застосувати програми тихою установкою, то у вас є можливість у кілька разів зберегти час і спростити цю процедуру.

Тривалість інсталяції залежить від розміру програми і триває від 1-2 секунд, до години. Такі програми встановлюються шляхом подвійного натискання правої клавіші миші по запускаємо файл. Ці файли готуються як правило, для автоматичної установки програм відразу після установки операційної системи Windows, і часто включаються в якусь збірку, типу Zver DVD і т.п. Власне кажучи, все дуже просто: 2 рази клацають по файлу, і чекаємо закінчення установки.

Зазвичай тиха установка використовується для пост-інсталяційних програм, наприклад Windows Post-Installer, BS POST-INSTALLER. Також програми тихої установки відмінно встановлюються на «живу», вже давно працює операційну систему.

Такий софт крім іншого буде може бути корисний для тих людей, які не люблять возитися з дрібницями по установці програми, або не бажають себе напружувати. І звичайно зробить для тих людей, які стикаються з проблемами по установці (інсталяції) програми. Збірка «Тиха установка» все сама зробить і зовсім не знадобиться вашого втручання. Просто запустіть і по завершенні установки програма готова до застосування зі всіма вбудованими додатками і доповненнями.

Що таке Repack і для чого ж він необхідний?

Ви вже напевно не раз зустрічали в заголовку ігор або ж програм слово «Repack», але що з цього можна зробити висновок?

Repack - це перепакована ліцензійна програма або ж гра. Для чого ж це потрібно? Найбільш часто Repack роблять для скорочення розміру інсталятора або щоб, наприклад, таблетки (crack) і переклад вже перебували в щойно встановленої програмі або грі.

Найбільш часто Repack роблять для скорочення розміру інсталятора або щоб, наприклад, таблетки (crack) і переклад вже перебували в щойно встановленої програмі або грі

RePack - це полегшена версія гри-програми з якої вирізані непотрібні файли, в тому числі закордонні мови сторонній софт, різні демки, в RePack'ах нерідко стискаються відео ролики, іноді з втратою якості. Придбані урізаний варіант гри, в більшості випадків, збирають в 1-2.iso, .mdf ... і інші образи дисків. В результаті, RePack важить менше, і швидше за скачується з інету.
У RePack'і додають всякі кряки, кейгени, no-dvd і т. Д. У більшості випадків, на трекерах спочатку виявляється ліцензія, в після цього безліч ріпаку до неї, на 1 / 4-1 / 3 менше за обсягом.
Хоча RePack'і тривалий час встановлюються на комп. До 1-2 годин ... (покаааа, все це перетиснутій встановиться).
Нерідко репакери самі роблять переклад ліцензії, практично «промпт», і також вкладають в RePack.


Що таке Portable (портативна) програма?

Прибуваючи в гості або ж на роботу ми використовуємо на чужі PC. І часто нам будуть потрібні програми в тому вигляді, як вони налаштовані у нас вдома. З документацією все звичайно просто - копіюємо на флешку і відтворюємо на сторонньому комп'ютері, то як бути з опціями програм? Або взагалі необхідної програми може не бути ... Для цього всього і присутні портітівние програми (інакше - Portable версії програм), іншими словами програми, яким не буде потрібно для роботи нічого, крім особисто себе. Всі опції ці програми бережуть не в реєстрі, а у власних файлах.

Всі опції ці програми бережуть не в реєстрі, а у власних файлах

Портативні програми можуть працювати при цьому перебуваючи в будь-якій папці. У разі якщо програма не має свій інсталятор - це ще не означає, власне вона портативна. Вона крім усього цього не повинна звертатися до реєстру і іншим місцям на жорсткому диску.
Portable версії програм поширюються звичайно в архівах. Щоб програма запрацювала досить витягти файли з архіву в ту чи іншу папку.

Робляться портативні програми ентузіастами. Вони роблять так, щоб програма не зверталася за межі своєї папки. Наприклад, проста програма прийме на озброєння реєстр - професіонали роблять так, щоб програма свої опції писала не в реєстр, а в файл. Хоча в разі якщо допустимо реєстр дуже потрібен, то тоді вже особливий код при запуску прописує настройки в реєстр, а після закриття заливає назад в файл. види


Portable Soft

В общем-то до Portable soft (PS) слід відносити ті проги, які «встановлюються» звичайний розпакуванням архіву, або ж готові переноситися з машини на машину звичайним копіюванням, не вимагаючи інсталяторів, які вчиняють необхідні прописування в реєстрі. Ось тут-то і виникають відмінності в Portable додатках.

 • ru - в додатках знаходиться російську мову
 • portable - портативний - переміщається з легкістю, достатньо скопіювати файли програми.
 • apps - англійське скорочення від слова application, що означає додаток - комп'ютерна програма, наприклад веб-браузер або ж текстовий процесор.

apps - англійське скорочення від слова application, що означає додаток - комп'ютерна програма, наприклад веб-браузер або ж текстовий процесор

Портативний додаток представляє із себе комп'ютерну програму, яку можливо носити з собою на портативному пристрої, наприклад USB і використовувати на будь-якому PC. Коли ваш USB флеш-диск, переносний жорсткий диск або ж інше портативний пристрій підключено, у вас є доступ до ваших програм і особистих даних, як якщо б Ви були присутні за власним комп'ютером. І коли ви вимкніть прилад, нічого з Ваших персональних даних залишається на чужому комп'ютері.

Непотрібно особливого устаткування: застосовуйте хоч USB Flash, мініатюрний жорсткий диск, iPod / MP3 плеєр, і т. П. Практично ніякого додаткового програмного забезпечення - просто скачайте, встановіть і запускайте портативні програми.

Що б було ясно, як це працює, опишу приблизний алгоритм:

 1. Створюється резервна копія гілок реєстру (або ж конфігураційних файлів) і файлів, що знаходяться поза инсталлированной папки, від яких залежить робота програми.
 2. Імпорт в реєстр потрібних для роботи програми даних, аналогічно скажімо копіювання тих файлів, які повинні бути присутніми поза папки portable (напр., В ... / System32).
 3. Запуск головної програми і очікування її закриття.
 4. По завершенню, експорт опцій з реєстру (або конфігураційних файлів) в portable.
 5. Чистка слідів роботи програми (точніше, видалення тимчасових файлів).
 6. Поновлення в систему тих ключів реєстру і файлів, які були зарезервовані в 1-му кроці алгоритму.

Портативна програма (по-англійськи «portable application») - переносний програмне забезпечення, яке зовсім не обов'язково встановлювати на жорсткий диск PC для запуску і застосування. До цієї групи потрапляють програми, які без труднощів встановлюються на флешку, зовнішній HDD, Компакт-диски, DVD, Bly-ray диски звичайним чином, і ще ті, які діють без установки. Це зручно на увазі багатьох причин: зовсім не обов'язково встановлювати одні і ті ж програми на кілька ПК, на роботі можливо скористатися коханим браузером, поштовим клієнтом, ICQ без претензій з боку сисадміна і начальства, всі дані зберігаються на знімному носії та надзвичайно легко копіюються і так далі
Інший незаперечний плюс Portable програм - вони безкоштовні, як мінімум, для приватного (некомерційного) застосування. Хоча в мережі інтернет можна знайти портативні версії і комерційних програм, наприклад Microsoft Office або Adobe Photoshop.


У чому секрет Portable програм?

Все дуже просто. Коли ви встановлюєте просте додаток на комп, воно має особливість зберігати власні файли в різних папках на жорсткому диску ПК. Крім звичного всім каталогу Program Files, частини програм можливо знайти в папках користувача, тимчасових каталогах і т. Д. Тому, коли ми хочемо скопіювати програму звичайним перенесенням її папки з Program Files на інший комп'ютер, нічого не виходить. Софт не має можливості виявити потрібні конфігураційні файли і начисто не бажає працювати.

З портативними додатками справа йде по-іншому. Програма встановлюється в призначену їй на знімному носії папку, не зачіпаючи жорсткий диск PC і реєстр, і стане прекрасно працювати незалежно від того, до якого ПК ви підключите флешку.
Щоб скопіювати програму, досить просто перенести її каталог на інший знімний носій.

Майже всі програми не вимагають установки, їх можливо копіювати і запускати звідки завгодно. Але врахуйте, що Portable програми, створені для однієї операційної системи, не стануть працювати в інший. Інакше кажучи, якщо ви приймете на озброєння портативну версію браузера Firefox під ОС Linux, вона не буде працювати на комп'ютері з Mac OS або ж Windows.

 • Частина наявного в Мережі подібного PS зберігає всі опції в своєму каталозі і, зрозуміло, зберігає всі опції при аналогічному перенесення. Все це добро можна було б назвати Справжнім PS (True Portable Soft).
 • Інша частина наполегливо продовжує зберігати налаштування в «Documents and Settings» і при перенесенні доводиться все опції відновлювати вручну. Воно-то звісно, ​​прога працездатна відразу, але поки ж не заведеш її до кондиції ... Такі речі набагато краще б називати Умовним PS - (Relative Portable Soft).
 • Крім іншого є підвиди, створені для носіння на флешках і пуску з оних, що відрізняються місцем записи численних тимчасових файлів, які виникають під час роботи. А конкретно - з метою заощадження працездатності флешки, що має, взагалі кажучи, лімітування по числу циклів запису на кожному «секторі», всі тимчасові файли записуються таки да на гвинт, в тимчасову папочку, створювану на час роботи програми. Відповідно до цього виникають підкатегорії «True Portable USB Soft» і «Relative Portable USB Soft».
 • Особливий інтерес представляє деяка, називаємо її «однофайловий» різновид «True Portable USB Soft'а». Тоді додаток представляє із себе 1 упакований виконуваний файл, при запуску якого на гвинт переносяться настройки, під час роботи звернення проводиться тільки до вінчестера, а при закритті програми все опції (ймовірно, модифіковані), знову упаковуються в виконуваний файл на флешці з одночасним видаленням з гвинта зробленої папки.
  itcom.in.uа


Дивіться також:

Якість фільмів або Що таке DVDRip, CAMrip, TS та інше

статус програми

Що таке кодеки

Навіщо це потрібно?
Що таке Repack і для чого ж він необхідний?
Ви вже напевно не раз зустрічали в заголовку ігор або ж програм слово «Repack», але що з цього можна зробити висновок?
Для чого ж це потрібно?
Що таке Portable (портативна) програма?
З документацією все звичайно просто - копіюємо на флешку і відтворюємо на сторонньому комп'ютері, то як бути з опціями програм?
У чому секрет Portable програм?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью