• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що робити якщо зник робочий стіл. Які дії можна зробити, щоб відновити робочий стіл

 1. Що робити якщо зник робочий стіл. Які дії можна зробити, щоб відновити робочий стіл відновлення...
 2. Перша причина
 3. Explorer
 4. Реєстр
 5. Пропав робочий стіл Windows
 6. Найперші дії
 7. запускаємо провідник
 8. Крайні заходи

Що робити якщо зник робочий стіл. Які дії можна зробити, щоб відновити робочий стіл

відновлення Windows - Як відновити робочий стіл, стандартну оболонку - відновити провідник, панель завдань

Поради та рішення проблем після видалення вірусів і деяких файлів з необережності
усунення наслідків вірусної атаки

Пропав робочий стіл, не завантажується меню пуск
При завантаженні Windows XP не народжуються меню пуск і вміст робочого столу.

Стандартну оболонку Windows (Explorer.exe) деякі віруси (sms-блокери) часто змінюють на себе. Виглядати це буде приблизно так: Windows без робочого столу і панелі завдань, а в центрі екрану величезний банер. Стандартною оболонкою Windows є програма Explorer . Саме вона надає в розпорядження користувача Робочий стіл, Панель завдань і інші засоби. Прочитайте дані питання про повернення до стандартної оболонці.
Пропав робочий стіл
Після перевірки на віруси знайшов віруси, вилікував, а після перезавантаження пропав робочий стіл вірніше картинка на робочому столі є а іконок і кнопки пуск немає
Пропав, зник Робочий стіл, панель інструментів, кнопка "Пуск" ....
Пропав робочий стіл, не завантажується меню пуск. При завантаженні Windows XP не народжуються меню пуск і вміст робочого столу.

Питання: Як відновити робочий стіл? Пропали значки на робочому столі і панель завдань і системний трей (Task Bar, System Tray), С робочого столу Windows ХР зникли всі іконки і панель задач. Вхід і вихід тільки через Диспетчер завдань (Alt-Ctrl-Del)
Причина: замінив стандартну оболонку інший (наприклад AstonShell), видалив вірус, антивірус щось знайшов і видалив, видалив деякі дані в реєстрі, після перевірки на віруси в Windows XP Pro знайшов віруси, вилікував
Симптоми: після перезавантаження пропав робочий стіл, є картинка на робочому столі (wallpaper) - немає іконок (значків, ярликів), кнопки пуск немає, немає панелі завдань (task bar), немає системного трея (system tray)

Питання: Що робити? Редактор реєстру відключений адміністратором. Редагування реєстру заборонено адміністратором системи. Чи не запускається редактор реєстру (regedit.exe). Неможливо відкрити Regedt32, Regedit
Причина: вірус вніс до реєстру значення: HKCU \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System
DWORD DisableRegistryTools, 1 - забороняє виклик редактора реєстру
Симптоми: після спроби відкриття Редактора реєстру - regedit.exe з'являється повідомлення:

Питання: Що робити? Диспетчер завдань (Task Manager) відключений адміністратором. Чи не працює Alt-Ctrl-Del. Диспетчер завдань не запускається.
Причина: вірус вніс до реєстру значення: HKCU \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System - DisableTaskMgr, значення 1 - забороняє виклик диспетчера задач
Симптоми: після натискання клавіш ALT-CTRL-DEL з'являється повідомлення:
Питання: Що робити

Робочий стіл комп'ютера є особою користувача. Однак словосполучення "робочий стіл" означає не тільки красиві шпалери і гаджети. Робочий стіл є дуже зручний. На столі можна розсортувати по тематиках ярлики. Наприклад, можна в один кут поставити графічні програми, в інше кут - текстові, а в третій - різні гаджети. Таким чином їх буде простіше як знаходити, так і запускати. Крім того, поміщають на робочий стіл так звану картинку з мрією і щодня візуалізують. Ця картина в свою чергу підвищує стимул до скоєння нових трудових подвигів. Основне робоче місце користувача Windows, яке відображається на екрані відразу ж після завершення завантаження комп'ютера, називається робочим столом.

Зазвичай на робочому столі розташовуються Панель завдань і системні значки . На панелі задач знаходиться кнопка Пуск, натиснувши на яку відкривається доступ до панелі розкладки клавіатури, Головному меню, а також області повідомлень. Також на робочому столі можуть знайти місце ярлики і значки різних документів і програм. Як правило відображаються на робочому столі такі системні значки, наприклад, Мій комп'ютер, який відкриває вхід до дискам, Мережеве оточення - відкриває доступ до локальної мережі і її ресурсів, корзина для віддалених документів, а також різні інтернет-браузери. Досить часто відбувається така ситуація, коли на ПК пропадає робочий стіл.

Завантаження комп'ютера йде нормально, проте робочий стіл при відкритті абсолютно чистий. З робочого столу зникають ярлики, пропадає пуск, хоч я знаю панель задач. Навіть відсутні значки системи. На моніторі нічого не відображається крім фонового малюнка . Windows 7 - це операційна система. Ця система слід за Windows Vista і передує Windows 8. Ця операційна система не застрахована від різних шкідливих вірусів і збоїв. Виникає питання, як відновити робочий стіл windows 7 і його ярлики? Для початку необхідно включити комп'ютер, де відкриється порожній робочий стіл.

Спершу потрібно навести курсор миші на порожній простір робочого столу, натиснути на праву кнопку мишки. Після натискання повинно появітьтся контекстне меню, де потрібно знайти пункт «Персоналізація». У діалоговому вікні буден видно ряд налаштувань звуку і зображення. З цих зображень необхідно зліва у вікні вибрати пункт "Зміна значків робочого столу". Клікнувши на цей пункт в ньому необхідно проставити галочки біля тих назв, які повинні знаходитися на робочому столі. Сюди входять комп'ютер, файли користувача, корзина для віддалених документів, панель управління. Крім того, є можливість змінити і самі іконки потрібних елементів на свій розсуд. Для цього просто потрібно вибрати іконку в нижній частині вікна. Наприклад, вибрати іконку "Комп'ютер" і натиснути кнопку "Змінити значок".

У вікні можна за бажанням вибрати будь-яку іконку, пропоновану Windows, або ж будь-яку іншу на ПК. Потім натиснути огляд, вказавши до неї. Вибравши потрібну іконку натиснути кнопку OK. Після чого на робочому столі з'являться відмічені значки. Для завершення налаштування потрібно натиснути OK. Якщо відновити робочий стіл даними способом не виходить, необхідно натиснути одночасно Ctrl, Alt і Del. Після цього, в діалоговому віконці перейти на вкладку "Програми" і натиснути кнопку "Нова задача". Після цього в рядку Відкрити набрати слово regedit. Розкрийте гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ WindowsNT \ CurrentVersion, потім необхідно викликати кличте контекстне меню.

Меню викликається натисненням по розділу UserChoice правої кліком миші. Повинно відкритися меню, в якому необхідно вибрати пункт "Видалити". Натиснувши на кнопку "Так" варто підтвердити дію. закривши вікно системного реєстру , Необхідно подвійним кліком мишки розгорнути папку Winlogon, де вибирається параметр Shell, який також відкривається подвійним кліком. Значення цього ключа потрібно замінити на explorer. exe і зберегти зміни, натиснувши OK. Наступним кроком буде перехід на папку Image File Execution Options, яка знаходиться в тій же гілці. В папці потрібно видалити такий параметр, як explorer. exe, який з'явиться в діалоговому вікні. Зберегти виконані зміни можна при натисканні кнопки OK.

Якщо після цього значки і ярлики робочого столу не змогли відновитися, то в цьому випадку існує спосіб скористатися спеціальним додатком AVZ. Додаток відновлює нормальну працездатність системи. Якщо при виконанні всіх вищеперелічених дій, іконки робочого столу не відновилися, то в даному випадку необхідно викликати хорошого фахівця, щоб він пояснив, як відновити робочий стіл на windows 7. Дуже важливо при зникненні ікон з робочого столу, перевірити комп'ютер на вірус. Перевірити це можна за допомогою різних антивірусних програм . Зникнення іконок може бути пов'язано зі збоєм налаштувань, які можна в будь-який час виправити.

З користувачами Windows може статися серйозна НП: всі документи і значки з робочого столу дивним чином зникають. Ось тільки варто розібратися - серйозне воно - і що тоді робити. Від встановлення причини залежить вся трагічність, а також швидкість вирішення проблеми.

Зникли ярлики? Не проблема - ми розповімо, як все повернути на свої місця

Перша причина

Коли користувач бачить, що все значки на робочому столі раптом зникли, йому стає не до жартів. Однак справа може полягати саме в жарті, причому вельми нешкідливою. На Windows є опція, яка дозволяє приховати всі елементи робочого столу. Самі вони при цьому лише не відображаються на головному екрані, але ні в якому разі не знищуються. Опція активується і деактивується простим способом .

 1. Клацаємо правою кнопкою мишки по вільному місцю на робочому столі (а якщо папки і ярлики пропали, його має бути там більш ніж достатньо).
 2. У контекстному меню вибираємо вкладку «Вид».
 3. Ставимо галочку "Показувати значки робочого столу».


Ставимо галочку Показувати значки робочого столу»

Після цього всі іконки повинні знову з'явитися.

Може трапитися, що ярлики на головному екрані пропали з цієї ж причини, однак такий спосіб не допомагає. Тоді варто перевірити папку «Desktop» на наявність зниклих файлів.

 1. Відкриваємо «Мій комп'ютер» (на Windows 10 це легко зробити через «Провідник», на старих системах - через меню «Пуск»).
 2. Клацаємо двічі на системний диск «C».
 3. Вибираємо там каталог «Users» або «Користувачі». У ньому будуть знаходитися папки всіх користувачів цього ПК.
 4. Відкриваємо каталог з ім'ям нашого юзера, знаходимо папочку «Робочий стіл» або «Desktop».

Там будуть знаходитися ярлики і документи, якщо вони не були видалені.

Explorer

Зникнення значків з робочого столу може викликати також збій програми «Провідник», яка відповідає не тільки за папки, ярлики і їх перегляд, але також за функціонування основних елементів управління Віндовс. Якщо справа в Експлоурері (НЕ Internet Explorer ), То його необхідно просто перезапустити.

 1. Натискаємо комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Delete. На старих ОС відразу ж з'являється «Диспетчер завдань», на нових вибираємо цю функцію в меню.
 2. Відкриваємо розширений режим додатки.
 3. Вибираємо «Файл», потім «Нова задача».
 4. Вводимо «explorer.exe» (без лапок), тиснемо «Введення».


exe» (без лапок), тиснемо «Введення»

Ці дії перезапускатимуть «Провідник», якщо він раптом дав збій і не бажає перезавантажитися самостійно. Висвічується повідомлення про помилку - справа дійсно погано. Тепер доведеться або перевіряти систему антивірусом, або копатися в реєстрі.

Реєстр

Як перевірити комп'ютер на наявність вірусного ПЗ багато і так напевно знають. Майже у кожного на цей випадок є своя програма. Ні? Тоді негайно скачайте безкоштовний пробний аналог, наприклад, Dr. Web. Додаток просканує систему і, можливо, знайде віруси і помилки, які кудись поділи все значки та папки.

Набагато складніше справи йдуть з реєстром. Редагувати його і вносити будь-які корективи не варто, якщо ви ще недосвідчений користувач. Все-таки зважилися? Тоді спочатку зробіть резервну копію, щоб не втратити і інші важливі документи.

 • Пропав робочий стіл Windows, але з'являється разом з усіма папками і ярликами, якщо завантажитися в безпечному режимі. Як думаєш адмін, в чому може бути справа? Мої проблеми почалися з активного суботнього серфінгу в інтернеті, шукав образ диска з до свого ноутбука (свій зачіпав кудись). На одному з сайтів знайшов потрібний образ, але вирішив відкрити і подивитися скрішнот диска, розташований вже на іншому сайті - хостингу зображень. І в цей момент, раптом сполошився і видав попередження, що в папці C: \ Users \ Ім'я користувача \ AppData \ Local \ Temp знаходиться вірус і їх неможливо очистити потім комп'ютер завис, довелося примусово перезавантажити. Після перезавантаження мене чекав абсолютно порожній робочий стіл Windows, без папок і ярликів, замість моєї постійної заставки була інша, та ще з таким зображенням, краще вам і не говорити. Намагався запустити Диспетчер завдань, за допомогою клавіатурного поєднання Ctrl + Alt + Del, але після нього екран стає чорним і так до нескінченності.
  Статті ваші читаю давно, відразу спробував завантажитися в і вдало, там робочий стіл разом з папками ярликами на місці. На жаль, застосувати не можу, воно у мене відключено. Запустив і просканував їй весь системний розділ C :, було знайдено три віруси, далі завантажився в систему і що цікаво, чужа заставка пропала, але робочий стіл і раніше порожній. Є у мене ще напоготові антивірусний, ось думаю, він і став у нагоді. Завантажився з диска, після повного сканування був знайдений ще один вірус, але при нормальному завантаженні робочий стіл все ж не з'явився. Чи є для мене ще варіанти, крім? Сергій.

Пропав робочий стіл Windows

Друзі, дуже часто мені доводилося стикатися з цією проблемою, на перший погляд читачі поставили мені два однакових питання, але вирішуються вони по різному. Розберемо спочатку перший випадок, так як він набагато серйозніше, адже справа стосується зараження Windows вірусом.

В першу чергу, щоб успішно боротися з цією проблемою, потрібно знати який саме системний файл модифікує вірус і які параметри реєстру змінює, тоді вам не важко буде швидко все виправити. Пропоную розібрати всі можливі способи вирішення даної проблеми і почнемо з найпростіших і швидких.

 • Якщо нічого не допоможе, обов'язково спробуйте самий останній спосіб в цій статті, він так і називається Якщо нічого не допомогло, він мені часто допомагає при зникненні робочого столу.
 • Звичайно, потрібно застосовувати антивірусні лікуючі утиліти, потім виправити реєстр і (це ми все розберемо), але можна вирішити проблему і більш простим способом. Я впевнений, якщо б у нашого першого читача було включено відновлення системи, яка прекрасно можна застосувати в безпечному режимі, то проблема була вирішена за п'ять хвилин. В першу чергу, в таких випадках, потрібно згадувати про відновлення, його придумали не просто так.

Отже, якщо у нас при завантаженні Windows на робочому столі порожньо як в гаманці перед зарплатою, пробуємо відразу (без перезавантаження комп'ютера) набрати клавіатурне поєднання Ctrl + Alt + Del, повинен відкритися Диспетчер завдань, далі Файл -> Нова задача,

Вводимо в поле введення explorer і ОК, повинен з'явитися робочий стіл з усіма ярликами і папками.

Вводимо в поле введення explorer і ОК, повинен з'явитися робочий стіл з усіма ярликами і папками

Саме файл Explorer.exe відповідає за запуск графічної оболонки Windows,

представляє з себе робочий стіл, меню пуск, панелі інструментів і провідник. Якщо системний файл Explorer.exe не запуститься разом з операційною системою, значить і не запуститься робочий стіл. Знаходиться файл explorer.exe в папці C: \ Windows.

Ви можете мене запитати: - А чому файл Explorer.exe не запуститься сам і запускати його потрібно примусово. Відповісти можна так: - Нам пощастило друзі, да-да, саме пощастило - шкідлива програма всього лише змінила деякі важливі параметри реєстру, що відповідають за запуск файлу Explorer.exe (але не змінила сам файл). Замість файлу Explorer.exe і робочого столу запустилось шкідливий додаток, процес якого можна побачити в диспетчері завдань. Як виправити пошкоджений реєстр і зробити так, щоб Explorer.exe запускався сам? Звичайно застосувати відновлення системи, це найпростіший метод. Застосовуємо відновлення системи.

Важливе зауваження: Друзі, буває шкідлива програма змінює або видаляє сам файл Explorer.exe. Якщо дана стаття вам не допоможе, читайте іншу, в ній описано спосіб виколупуванням файлу explorer.exe з дистрибутива Windows 7 і заміна їм несправного файлу.


Рівно о пів випадків проблема буде вирішена і при наступному завантаженні ви побачите свій робочий стіл, далі можна перевірити систему на віруси. До речі, можете відразу викликати в диспетчері завдань відновлення системи - Файл -> Нова задача, вводимо в поле введення rstrui.exe, але це в Windows 7 і 8. У Windows XP потрібно набрати% systemroot% \ system32 \ restore \ rstrui.exe

Безпечний режим Якщо в нормальному режимі диспетчер задач не відкривається, завантажуємося в безпечний режим ,


Безпечний режим Якщо в нормальному режимі диспетчер задач не відкривається, завантажуємося в  безпечний режим  ,

У більшості випадків свій робочий стіл ви побачите. Застосовуємо відновлення системи, відкатуємося на день назад.


Застосовуємо відновлення системи, відкатуємося на день назад

Якщо і в безпечному режимі також порожній робочий стіл, але відновлення системи у вас включено, тоді можна набрати Ctrl + Alt + Del, відкриється Диспетчер завдань, далі Файл -> Нова задача, вводимо в поле введення explorer.exe, з'явиться робочий стіл або вводимо відразу команду rstrui.exe, запуститься відновлення системи, відкатуємося назад і перевіряємо комп'ютер на віруси. Ще бажано провести відновлення системних файлів Windows.


Ще бажано провести відновлення  системних файлів  Windows


Безпечний режим з підтримкою командного рядка

У безпечному режимі з підтримкою командного рядка набираємо в командному рядку explorer.exe, відкривається робочий стіл, дале запускаємо відновлення системи, редагуємо реєстр і так далі.

Чи можемо відразу запустити відновлення системи командою rstrui.exe


У Windows XP набираємо% systemroot% \ system32 \ restore \ rstrui.exe

Відновлення системи з якихось причин не спрацьовує

Якщо у всіх режимах відновлення системи не спрацьовує і не вирішує проблеми, і робочий стіл при нормальному завантаженні і раніше порожній, значить йдемо до реєстру і виправляємо параметри змінені вірусом ручками.

Окремої згадки в усій нашій історії, як я вже сказав, заслуговує додаток Explorer.exe, саме воно відповідає за запуск графічної оболонки Windows, що представляє із себе робочий стіл, меню пуск, панелі інструментів і провідник.

Саме файл Explorer.exe в нашому випадка атакують віруси и при успіху модіфікують его, як наслідок цієї модіфікації - заражень вірусом файл Explorer.exe и Неживий робочий стіл Windows. Альо в деяки випадка, віруси НЕ чіпають файл Explorer.exe, а змінюють деякі Параметри реєстру. В результате, операційна система при завантаженні, звертається НЕ до файлу Explorer.exe, а зовсім до Іншого вірусного файлу. В результате графічна оболонка Windows знову НЕ завантажується. Як виправити реєстр, якщо у нас не спрацювало відновлення системи?
У безпечному режимі, запускаємо реєстр - Пуск -> Виконати набираємо в поле введення regedit,


Відкриється реєстр. Якщо в безпечному режимі у вас теж буде порожній робочий стіл, тоді спробуйте клавіатурне поєднання Ctrl + Alt + Del, відкриється Диспетчер завдань, далі Файл -> Нова задача, вводимо в поле введення regedit.

В першу чергу потрібно дивитися проблему в гілці реєстру:
HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon дивимося рядок «shell» у неї повинно бути значення «explorer.exe». А в нашому випадку, замість explorer.exe варто значення c: \ users \ Ваше ім'я користувача \ appdata \ local \ temp \ 2lfg38m0.exe Значить замість робочого столу Windows у нас завантажиться вірус 2lfg38m0.exe з папки тимчасових файлів temp.


exe з папки тимчасових файлів temp

Якщо в цей час нам вдасться запустити диспетчер задач, то замість системного процесу Explorer.exe ми побачимо будь-якої шкідливий процес, в нашому випадку 2lfg38m0.exe.


exe

У цій же гілці дивимося ще одну сходинку «Userinit» у неї повинно бути значення «C: \ Windows \ system32 \ userinit.exe», після коми нічого не повинно бути. У нашому ж випадку, знову є параметр c: \ users \ Ім'я користувача \ appdata \ local \ temp \ 2lfg38m0.exe


exe

Все це потрібно видалити і привести реєстр в нормальний вигляд. Виправляємо обидва значення в реєстрі.


Виправляємо обидва значення в реєстрі

Дивимося ще одну гілку реєстру
HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer, якщо присутній параметр: NoDesktop, то значення у нього повинно бути 0, але ні в якому разі не 1. І взагалі параметр NoDesktop можна видалити.

За назвою вірусу 2lfg38m0.exe, виробляю пошук в реєстрі і знаходжу ще одне модифіковане значення. гілка

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon \ в параметрі Shell прописаний повний шлях до вірусного файлу
c: \ users \ Ім'я користувача \ appdata \ local \ temp \ 2lfg38m0.exe, видаляємо все це, тут взагалі нічого не повинно бути.


exe, видаляємо все це, тут взагалі нічого не повинно бути

Параметр Shell повинен бути порожній


Параметр Shell повинен бути порожній

файл Explorer.exe

Все це добре, але ми з вами розглянули рішення проблеми з одного боку, тобто файл Explorer.exe НЕ заражений, а вірусом зроблені шкідливі зміни в реєстрі. Ми з вами провели відновлення системи, просканували антивірусними утилітами нашу Windows і видалили віруси, потім виправили реєстр, ось в принципі і все, проблема вирішена і після завантаження в нормальний режим у нас з'являється робочий стіл.

Але проблема може бути інша, файл Explorer.exe може бути заражений або вилучений зовсім і при всьому бажанні, навіть при нормальному реєстрі, ми з вами завантажити робочий стіл Windows не зможемо. Тому, якщо у вас при завантаженні операційної системи виходить - помилка explorer.exe або explorer.exe помилка програми, а іноді це просто чорний екран.


exe помилка програми, а іноді це просто чорний екран

Значить, вам потрібно увійти в безпечний режим або безпечний режим з підтримкою командного рядка і провести відновлення системних файлів. Як це зробити?

Вибираємо безпечний режим з підтримкою командного рядка.

Набираємо в командному рядку sfc / scannow.


Набираємо в командному рядку sfc / scannow

Відбувається перевірка і відновлення системних файлів Windows , Іноді система може попросити вставити в дисковод інсталяційний диск Windows. Наш файл - Explorer.exe буде відновлений.

утиліта AVZ

В кінці відповіді на перший лист, хочу привести в приклад всім відому утиліту AVZ. Якщо все що сказано вище не допоможе, можете застосувати цю утиліту.
Йдемо на сайт розробника утиліти - Олега Зайцева.
http://z-oleg.com/secur/avz/download.php
викачуємо утиліту


php  викачуємо утиліту

Ось тут увагу, багато користувачів при запуску утиліти роблять помилку. Натискаємо CRTL + ALT + DEL, з'являється диспетчер задач, тиснемо Файл-> Нове завдання, в розпочатому поле набираємо повний шлях до файлу avz.exe. Наприклад у мене файл avz.exe знаходиться в папці C: \ Users \ Ім'я користувача \ Desktop \ avz4 \ avz.exe


exe

Значить так і набираємо C: \ Users \ Ваше ім'я користувача \ Desktop \ avz4 \ avz.exe

exe

Відкривається головне вікно програми


Відкривається головне вікно програми

Оновлюємо утиліту AVZ. Файл -> оновлення баз


Файл -> оновлення баз

Файл-> Відновлення системи


Файл-> Відновлення системи

Виставляємо галочки на пункті 9. Видалення отладчиков системних процесів "і 16. Відновлення ключа запуску Explorer, далі натискаємо" Виконати зазначені операції ".


Відновлення ключа запуску Explorer, далі натискаємо Виконати зазначені операції


Відповідь на другий лист

Зовсім недавно у мене був схожий випадок. Один мій знайомий в налаштуваннях екрану знайшов крім основного монітора Samsung ще невідоме йому Пристрій відображення на: VGA. Йому стало цікаво і він зробив його основним екраном, далі натиснув Застосувати.


Йому стало цікаво і він зробив його основним екраном, далі натиснув Застосувати

Після цього екран монітора став чорним, перезавантаження комп'ютера не допомогла, поєднання клавіш Ctrl + Alt + Del теж - диспетчер задач не з'являвся. А допомогло ось що, при завантаженні комп'ютера потрібно було натиснути F-8, відкриється меню усунення неполадок, в якому потрібно вибрати Остання відома вдалої конфігурації і все. Ще можна було увійти в безпечний режим і застосувати відновлення системи.

Інший раз був зовсім смішний випадок. Охоронці, в нашій організації, вирішили вночі під'єднати до одного системного блоку два монітори і че-то там робили, грали напевно. Вранці вимкнули комп'ютер і від'єднали другий монітор, потім включили комп'ютер, а там порожній робочий стіл. Я на роботу перший прийшов, вони до мене біжать, допоможи кажуть, а то в комп'ютері все пропало, а скоро начальство прийде.

Іду допомагати і думаю, що ж там все-таки пропало. Сідаю за комп'ютер і кажу - що пропало? А вони мені показують в монітор руками - дивися немає нічого.

Я спробував Ctrl + Alt + Del, диспетчер завдань не з'явився, дивлюся, а покажчик миші є на робочому столі, тоді клацнув по робочому столу правою мишею без особливої ​​надії і з'явилося меню, вибрав Дозвіл екрану, бачу в налаштуваннях Екрану два монітори, зробив основним монітором діючий і Застосувати, з'явився робочий стіл.


Якщо нічого не допомогло

Є ще один маловідомий спосіб відновити завантаження Windows 7 після збою і я Вам про нього розповім. На перший погляд він багатьом здасться складним, але тим не менше він мене часто виручає.
Справа в тому друзі, що дуже велика частина проблем через які ви не можете завантажити Windows 7 криється в помилках реєстру. І Windows 7 не була б Windows 7, якби в ній не існував механізм захищає файли реєстру. Такий механізм існує і створює архівні копії реєстру в папці RegBack кожні 10 днів не залежно від того включено у вас відновлення системи чи ні.

Якщо ви не можете вирішити проблеми з завантаженням Windows 7 вам варто спробувати замінити діючі (і мабуть пошкоджені) файли реєстру з папки Config архівними файлами з папки RegBack. Для цього нам доведеться завантажити комп'ютер з інсталяційного диска Windows 7 або диска відновлення Windows 7.

Завантажуємося в середу відновлення, вибираємо командний рядок


Завантажуємося в середу відновлення, вибираємо  командний рядок

і набираємо в ній - notepad, потрапляємо в Блокнот, далі Файл і Відкрити.


і набираємо в ній - notepad, потрапляємо в Блокнот, далі Файл і Відкрити

Заходимо в справжній провідник, натискаємо Мій комп'ютер. Тепер нам потрібен системний диск C :, увагу, літери дисків тут можуть бути переплутані, але системний диск C: я думаю ви зможете дізнатися по перебувають всередині системним папок Windows і Program Files.


Тепер нам потрібен системний диск C :, увагу, літери дисків тут можуть бути переплутані, але системний диск C: я думаю ви зможете дізнатися по перебувають всередині системним  папок Windows  і Program Files

Йдемо в папку C: \ Windows \ System32 \ Config, тут знаходяться діючі файли реєстру, вказуємо Тип файлів - Все файли і бачимо наші файли реєстру, так само бачимо папку RegBack, в ній кожні 10 днів Планувальник завдань робить резервну копію розділів реєстру.


Йдемо в папку C: \ Windows \ System32 \ Config, тут знаходяться діючі файли реєстру, вказуємо Тип файлів - Все файли і бачимо наші файли реєстру, так само бачимо папку RegBack, в ній кожні 10 днів Планувальник завдань робить резервну копію розділів реєстру

Так ось, ми з вами замінимо діючі файли реєстру з папки Config резервними файлами реєстру з папки RegBack.
Отже, перш за все видалимо з папки C: \ Windows \ System32 \ Config файли SAM, SECURITY, SOFTWARE, DEFAULT, SYSTEM, що відповідають за все кущі реєстру,


Отже, перш за все видалимо з папки C: \ Windows \ System32 \ Config файли SAM, SECURITY, SOFTWARE, DEFAULT, SYSTEM, що відповідають за все кущі реєстру,

а на їх місце скопіюємо і вставимо файли з такими ж іменами, але з резервної копії , Тобто з папки RegBack.


а на їх місце скопіюємо і вставимо файли з такими ж іменами, але з  резервної копії  , Тобто з папки RegBack


Примітка: Всі разом файли SAM, SECURITY, SOFTWARE, DEFAULT, SYSTEM видалити не вийде, видаляйте їх по одному. Потім скопіюйте на їх місце такі ж файли з папки RegBack.

Після чергового запуску комп'ютера ви виявили, що на моніторі більше не відображаються звичні значки: папки, ярлики, файли та інші елементи. Іноді пропадає навіть панель задач разом з кнопкою «Пуск». Якщо і ви ставите питанням, як відновити робочий стіл, то ви знаходитеся на правильному шляху.

Найперші дії

Причиною того, що пропав робочий стіл, можуть бути віруси - черв'яки, трояни і інші - а також «невмілі руки» користувача. У будь-якому випадку, перш ніж бігти за допомогою в сервісний центр , Спробуйте виправити проблему самостійно. Так, якщо на робочому столі windows зникли тільки ярлики і папки, то спробуйте зробити наступне:


Так, якщо на робочому столі windows зникли тільки ярлики і папки, то спробуйте зробити наступне:

У деяких версіях операційної системи Windows параметр «Вид» може називатися «Робочий стіл Active Desktop» або «Упорядкувати значки робочого столу». Найчастіше всі файли і інші елементи повертаються на свої місця.

запускаємо провідник

Якщо на вашому комп'ютері зникли всі значки, а разом з ними і панель завдань, то, швидше за все, при завантаженні системи стався збій і «Провідник» - програма, яка відповідає за проведення користувача до потрібних файлів і каталогам, просто не запустилася. В такому випадку, щоб повернути звичний стіл windows, знадобиться самостійно запустити цю програму:


В такому випадку, щоб повернути звичний стіл windows, знадобиться самостійно запустити цю програму:

Після цього через кілька секунду робочий стіл windows знову прогрузити. Якщо відновлення пройшло успішно, то на місце повернуться всі наявні значки та файли, панель задач. Але варто врахувати, що для виконання цієї ж операції в windows 8 необхідно в рядку меню зверху (натисніть кнопку докладніше внизу) вибрати «Файл» і «Виконати нове завдання ». Всі інші дії просто повторіть.

Крайні заходи

Якщо представлені варіанти не допомогли відновити зниклий робочий стіл, то рекомендується звернутися за допомогою до професіоналів. Але якщо у вас немає часу, чи ні фахівців, то можна спробувати на свій страх і ризик самостійно відредагувати деякі розділи реєстру windows. Варто взяти до уваги, що подібні операції небезпечні для «здоров'я» всього комп'ютера.

Щоб запустити редактор реєстру windows, потрібно відкрити / запустити нове завдання (див. Вище) «regedit»:


Порада: перед тим, як редагувати реєстр windows , Експортуйте його копію на диск. У разі серйозних неполадок, ви зможете провести його відновлення.

Зникли ярлики?
Ні?
Все-таки зважилися?
Як думаєш адмін, в чому може бути справа?
Чи є для мене ще варіанти, крім?
Exe запускався сам?
Як виправити реєстр, якщо у нас не спрацювало відновлення системи?
Як це зробити?
Сідаю за комп'ютер і кажу - що пропало?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью