• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що таке WMZ гаманець в платіжній системі WebMoney: що це за валюта, як відкрити рахунок і де дізнатися свій номер

 1. Що таке WMZ
 2. створення гаманця
 3. Покрокова інструкція
 4. Які операції доступні
 5. Конвертація
 6. Виведення коштів
 7. поповнення
 8. Як дізнатися свій номер
 9. Фотогалерея «Створення гаманця і робота в WebMoney»

Електронні гроші - це поняття, яке з кожним днем ​​все частіше використовується в сучасному світі. Люди починають застосовувати систему електронних розрахунків для оплати покупок. Серед наявних різновидів гаманців найбільш популярним є сервіс WebMoney, що пропонує користувачам кілька їх видів, наприклад, WMR або WMZ гаманець.

зміст

Откритьполное зміст

[Приховати]

Що таке WMZ

За час існування в вебмані зареєструвалися більше 30 млн користувачів по всьому світу. Міжнародний статус і робота з різними видами валют, включаючи криптовалюта, є найважливішою перевагою гаманця.

Згідно зі статистикою, оскільки система є міжнародною, WMZ гаманець - найпопулярніший. Придбання товарів в іноземних магазинах, здійснення транзакції для цілей інтернет комерції, інші операції з залученням зарубіжних агентів вимагають наявності даного гаманця.

За своєю суттю, кошти, що зберігаються на WMZ гаманці, це долари, тільки в електронному вигляді.

При здійсненні грошових операцій потрібна конвертація коштів з рублевого рахунки на валютний з подальшим списанням з останнього. Також можна купувати гроші в іноземній валюті.

Переваги наявності гаманця WMZ:

 • підвищений рівень безпеки;
 • наявність багаторівневої системи захисту особистих даних користувача;
 • простота використання системи;
 • швидкість здійснення транзакції;
 • зручний інтерфейс - останні оновлення WebMoney Keeper зробили користування сервісом інтуїтивно зрозумілим;
 • можливість здійснення покупок на електронних майданчиках, розташованих за кордоном, оскільки ті виставляють ціни виключно в $ (eBay, Amazon).

Види гаманців і основи створення можна подивитися у відео ролику від Axel Bany.

створення гаманця

Після реєстрації на сервісі вебмані користувачеві буде присвоєно унікальний ідентифікаційний номер - WMID. Це аналог паспорта людини для входу в систему і здійснення платіжних чи інших операцій.

Сервіс пропонує користувачам створювати необмежену кількість гаманців обраного типу. При вирішенні відкрити чергове сховище слід пам'ятати, що створений рахунок неможливо видалити. Щоб не заплутатися, в майбутньому рекомендується підключати тільки необхідні гаманці.

Спочатку користувачеві доступний WebMoney Keeper Standard. Це браузерна версія програмного забезпечення. Вона дозволяє відкривати гаманці в валюті і в рублях, має простий інтерфейс без деяких додаткових функцій.

Для збільшення лімітів на проведені грошові операції необхідно отримання формального атестата. Це має на увазі підтвердження власної особистості шляхом відправки в Центр Атестації ськана паспорта.

Після підвищення рівня сертифіката можна повноцінно користуватися WMZ гаманцем.

Покрокова інструкція

Для зручності користувача розроблено окремий додаток для комп'ютера WM Keeper Classic, яке має розширені функції. Для того щоб зареєструвати гаманець через програму:

 1. Насамперед необхідно її завантажити і встановити. Після установки в особистому профілі на сайті Вебмані з'являється можливість управляти версією «кіпера» через ПК.
 2. Наступним кроком стане відкриття вкладки «Гаманці» на головному екрані програми. З лівого боку буде знаходитися кнопка «створити», що дозволяє відкрити новий гаманець.
 3. Далі, в випадаючому списку користувачеві буде запропоновано вибрати титульний знак необхідної валюти. Це буде означати, що при виборі WMZ створюється доларовий гаманець, при виборі іншого виду створюється відповідне сховище.
 4. Завершальним кроком створення стане прийняття ліцензійної угоди за правилами використання валютних сертифікатів. Поставивши галочку в віконце «Я приймаю», слід натиснути кнопку «Далі».
 5. Гаманець створений. Можна починати працювати.

Можна починати працювати

Процедура створення WMZ рахунку за допомогою браузерних версій - аналогічна. На головному екрані WM Keeper Light або WM Keeper Standard необхідно вибрати пункт «Гаманці», «Створити» і клікнути на необхідну валюту рахунку.

Які операції доступні

Маючи WMZ гаманець, користувач може здійснювати з ним різні операції:

 • конвертація;
 • виведення коштів;
 • поповнення.

Конвертація

Система пропонує можливість обміну валюти. Відразу слід зазначити, що курс не найвигідніший. Це плата за швидкість здійснення операції і підвищений рівень безпеки сервісу.

Для конвертації валюти потрібно зайти в меню «Гаманці». Вибрати той рахунок, кошти з якого потрібно конвертувати, і натиснути на іконку «Переказати кошти». Далі, в випадаючому меню буде запропонований вибір, куди потрібно переводити гроші. Після натискання на пункт «На гаманець» відкриється екран з діючими курсами. Конвертація валют відбувається з туристичного курсу, який значно відрізняється від банківського.

Виведення коштів

Вивести гроші з WMZ гаманця можна 5 способами:

 1. На прив'язану банківську карту. При перекладі з користувача буде утримана комісія, розмір якої залежить від обслуговуючого банку. Тривалість переведення становить дві доби.
 2. З використанням системи Western Union. У цьому випадку висновок здійснюється протягом 48 годин, але з клієнта буде утримана комісія 3,5%.
 3. За допомогою бірж і авторизованих дилерів системи. Плюсом цього способу є моментальна готівки. Комісійний збір не перевищує 1% від суми виводу. Мінус - велика кількість шахраїв.
 4. Висновок в іншу електронну систему. Цей спосіб не вимагає сплати комісії і сам процес виведення грошей здійснюється моментально.
 5. Прямий переклад на банківський рахунок з подальшим зняттям. Банк утримає комісію в розмірі 0,5% від суми. Переклад займає добу.
 6. Скориставшись послугами банку партнера системи WebMoney. В даному випадку з суми, що виводиться утримується 3% комісійних.

поповнення

Способи поповнення доларового рахунку в системі Вебмані:

 1. Найпростіший полягає в переказі коштів з WMR гаманця. Але в цьому випадку користувачеві доведеться заплатити комісію за конвертацію і за поповнення рублевого гаманця при відсутності на ньому коштів.
 2. Використання картки-сертифікату. Існують точки продажів даних сертифікатів, кожен з яких представляє еквівалент певної грошової суми, зазначеної на лицьовій стороні. Для поповнення потрібно стерти захисний шар і ввести цифровий код у відповідне поле в WM Keeper. Комісія складає 4%.
 3. За допомогою обмінних пунктів WebMoney. Адреси центрів наводяться на офіційному сайті системи. Комісія варіюється в межах від 0 до 4%.
 4. Переказ грошей з іншого електронного гаманця. Це може бути Яндекс.Деньги, Qiwi. Відсоток комісійних буде залежати від використовуваної системи. Гроші переводяться практично моментально.
 5. Грошовий переказ від системи партнера. Список сервісів з переказу грошей, які офіційно співпрацюють з Вебмані, наводиться на сайті. Цей спосіб має деякі обмеження. По-перше, рівень атестата повинен бути не нижче формального. По-друге, потрібне пред'явлення документів, що засвідчують особу і наявність унікального коду заявки на переклад.

Як дізнатися свій номер

Початківці користувачі часто плутають ідентифікатор в системі ( WMID) і номер гаманця. Це не одне і те ж. Ідентифікатор потрібно для входу в систему і служить посвідченням особи користувача.

Номер гаманця - це номер рахунку, який необхідно вказувати при здійсненні транзакції.

Дізнатися номер гаманця нескладно. Він складається з 12 цифр і букви, яка означає вид сховища. Для WMZ цією буквою буде Z.

Способи дізнатися номер в різних варіантах сховища:

 1. Webmoney Keeper WinPro (Classic). Після входу в програму користувач повинен вибрати вкладку «Гаманці» і в списку наявних сховищ подивитися номер гаманця, який починається з букви Z.
 2. Webmoney Standart. Авторизувавшись на сайті, необхідно вибрати меню зі стилізованим зображенням гаманця. На сторінці, користувач побачить не тільки номери гаманців, але також всі останні операції.
 3. Мобільний додаток. Щоб дізнатися номер WMZ гаманця, в мобільному додатку необхідно «тапнуть» на прямокутнику, що зображає гаманець, на якому намальована Пентаграмма або вирівняна піраміда. Подібний малюнок зображений на доларах США. Картинка збільшиться на весь екран, і користувачеві буде доступний номер.

Фотогалерея «Створення гаманця і робота в WebMoney»

Відео

Наочно подивитися, як дізнатися номер свого WMZ гаманця можна в ролику від Богдана Толкачова.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью