• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що таке BL Вебмані і на що впливає? Як підвищити BL?

 1. Що таке BL в WebMoney, і що впливає на його рівень?
 2. Для чого потрібен BL, і на що він впливає?
 3. Чи треба підвищувати BL?
 4. Як підвищити BL в вебмані?

Багато хто після того як заводять гаманець в системі WebMoney відразу звертають увагу на два параметри: BL (бізнеслевел) і TL (трастлевел). Якщо Ви не будете брати кредитів і позик, то TL у Вашого облікового запису буде залишатися на нулі - це нормально, так і має бути. А ось BL в міру здійснення прибутково-видаткових операцій буде весь час змінюватися.

У даній статті ми розглянемо для чого Вебмані ввів показник BL, чи має він якесь значення, чи служить він гарантом угоди, і як, а головне, навіщо його підвищувати. Отже, для початку:

Що таке BL в WebMoney, і що впливає на його рівень?

Якщо казати спрощено, BL визначає рівень Вашої активності в системі. Цим чисельним показником система Вебмані побічно свідчить про те, наскільки Ви активно використовуєте свої гаманці для прийому-переказу грошей, а отже, наскільки Вам можна довіряти.

На рівень BL впливають такі показники, як:

 • скільки операцій (транзакцій) Вами було скоєно і з якою частотою
 • скільки респондентів (гаманців з унікальним WMID) при цьому було задіяно
 • який обсяг електронних грошей був сумарно задіяний в транзакціях
 • чи є претензії до Вас з боку інших учасників системи та ін.

Це основні, але далеко не єдині показники, які визначають величину BL, яка виражається в цифрах від нуля до 10000. Негативного показника BL в системі Вебмані не існує!

Всупереч поширеній думці, якщо BL дорівнює, наприклад, 15, то це не означає, що людина здійснював операцію з 15 іншими людьми! Даний показник на системі WebMoney перераховується в середньому кожні 3 години, а повний набір алгоритмів, який надає на нього вплив, засекречений з метою запобігання спробам маніпулювання ними!

Для чого потрібен BL, і на що він впливає?


BL потрібен для того, щоб інші користувачі системи Вебмані вирішили для себе чи можна Вам довіряти. Погодьтеся, якщо людина провела хоча б 100 угод з різними людьми, і жоден з них не залишив претензії, то в принципі цій людині можна довіряти. У той же час, якщо Ви бачите, що людина має BL 0, а просить Вас перевести йому гроші без коду протекції просто тому що він Вас не обдурить, то тут варто гарненько подумати.

Інша ситуація ... Ви знайшли фрілансера (дуже рекомендую біржу Workzilla ), Який заявляє, що у нього море клієнтів і що він справжній фахівець у своїй справі. Однак при цьому в системі WebMoney його бізнеслевел, наприклад, дорівнює 11. Відповідно тут може бути два варіанти:

 • або він Вас обманює і насправді у нього не так багато клієнтів і виконаних замовлень
 • або він в основному приймає платежі на рахунок в інших платіжних системах, наприклад, Яндекс.Деньги, PayPal і т.д.

Чи треба підвищувати BL?

Якщо Ви використовуєте гаманець Вебмані тільки для оплати квартплати, товарів в інтернет-магазині, поповнення балансу мобільного телефону тощо., То Вам абсолютно все одно який у вас BL. Однак якщо Ви приймаєте платежі, виконуючи різного роду послуги або продаючи товар, то Ваш BL повинен бути якомога вище, що буде свідчити Вашим клієнтам і покупцям про те, що Ви провели багато угод без будь-яких претензій, а отже, Вам можна довіряти !

Як підвищити BL в вебмані?

 • Постійно користуйтеся гаманцями без будь-яких тривалих перерв
 • Здійснюйте угоди якомога з більшим числом користувачів (проведення великого числа операцій тільки з одним або декількома користувачами не тільки не підвищує, але знижує рейтинг BL)
 • Позитивно на зростання бізнеслевела впливає розмір разових транзакцій: чим більша сума, тим краще
 • Не допускайте ситуацій, щоб інші учасники системи висували до Вас претензії до арбітражу.

Особисто моя порада як наростити BL - будьте чесними! Просто використовуйте своїми гаманцями і Ваш BL обов'язково буде рости сам по собі! Багато хто намагається робити накрутки даного показника шляхом здійснення численних дрібних транзакцій з іншими своїми гаманцями в системі вебмані, просять знайомих перевести їм невелику суму, яку потім відправляють їм назад і ін. Ніколи не займайтеся цим!

Будь-які подібні операції в системі Вебмані дуже швидко присікаються, а такі користувачі за накрутку BL блокуються назавжди! Прикладів тому можна знайти сотні: пошукайте в Інтернет по словосполученням «забанили в вебмані», «заблокували гаманець вебмані» і ін. В абсолютній більшості випадків ці користувачі винні самі, так як порушували правила системи: через незнання або зі злим умислом це вже інше питання ).

Друзі, якщо після прочитання статті у Вас ще залишилися питання з приводу показника BL WebMoney, його ролі і значення, то задавайте їх у коментарях - постараюся відповісти!

Що таке BL в WebMoney, і що впливає на його рівень?
Для чого потрібен BL, і на що він впливає?
Чи треба підвищувати BL?
Як підвищити BL в вебмані?
Для чого потрібен BL, і на що він впливає?
Чи треба підвищувати BL?
Як підвищити BL в вебмані?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью