• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що таке оптимізація веб-сайтів? SEO, швидкість сайту та міркування UX

 1. 1. Пошукова оптимізація (SEO)
 2. Вміст веб-сайту
 3. Оптимізація на сторінці
 4. Посилання
 5. 2. Оптимізація технічних характеристик
 6. Оптимізація швидкості сайту
 7. Дисплей на мобільних телефонах і планшетах
 8. Помилки сторінок і продуктивність хостингу
 9. 3. Оптимізація перетворення та користувацького досвіду

Якщо ви запускаєте веб-сайт, знаєте, наскільки важливо, щоб сайт був оптимізований для залучення трафіку та генерування продажів (або потенційних клієнтів) завдяки гарному рейтингу конверсій.

Але що ми насправді розуміємо під оптимізацією сайту?

Визначення: Оптимізація сайту охоплює всі технічні та маркетингові методи, які використовуються для придбання трафіку, залучають відвідувачів, а потім перетворюють їх у перспективи або покупців за допомогою чітко визначеного методу, який відповідає ряду заздалегідь визначених цілей.

Крім цього визначення, важко відрізнити різні складові частини оптимізації веб-сайтів - їх дуже багато.

Насправді, ця тема настільки велика, що вона включає кілька професій і навичок, необхідних для того, щоб мати можливість приймати всі оптимізації сайту та коригувальні дії.

Від розробки до розробки та від швидкості відображення до SEO, ми переходимо до основ оптимізації веб-сайтів з трьома кроками .

1. Пошукова оптимізація (SEO)

Пошукова оптимізація (SEO)

SEO - це дисципліна цифрового маркетингу, яка охоплює суб-діяльність, пов'язану зі створенням вмісту веб-сайту на основі заздалегідь визначених ключових слів у пошуковій системі за вашим вибором.

У США та Європі переважна більшість SEO зосереджується на Google: Yahoo та його конкуренти ніколи не змогли проникнути на ринки.

І "Google" означає "алгоритми": каліфорнійська компанія часто оновлює алгоритми, що лежать в основі "законів", які диктують, якщо ваша компанія може підвищити свій рейтинг за допомогою того чи іншого ключового слова.

Хоча існує багато міфів навколо SEO , пам'ятайте, що ера, в якій люди купували б ланки з низьким рівнем повноважень, закінчилася: Google зараз карає сайти, які мають зовнішні посилання, які не мають ніякого відношення до їхніх сайтів.

У 2018 році SEO базується на 3 фундаментальних стовпах, які дозволять вам підвищити свій рейтинг.

Вміст веб-сайту

Зміст вашого сайту - це те, що керує вашим рейтингом: це те, що Google "сканує" ваш сайт і аналізує ваш вміст, щоб відображати результати в своїй пошуковій системі.

Більше, ніж просто заповнювати свій сайт, створення якісного вмісту та ресурсів дозволяє залучати відвідувачів і продавати свої продукти та рішення : разом з дизайном, це найважливіший аспект вашого сайту.

Звичайно, вміст вашого сайту може бути представлений в різних формах (письмовий, візуальний і відео) і буде містити ключові слова, які ви хочете використовувати для керування вашим рейтингом.

Нарешті, якісний вміст обов'язково надає доступ до спільного доступу: коли ваш вміст розділяється, Google інтерпретує його як позитивний знак.

Оптимізація на сторінці

У SEO оптимізація на сторінці охоплює всі технічні аспекти, необхідні для ранжування в Google.

Початок роботи:

 • Ваші теги повинні бути послідовними і повинні містити ваші цільові ключові слова.
 • Ваш сайт має швидко завантажуватися.
 • Ваш сайт повинен відповідати.
 • Ваш сайт повинен бути HTTP Secure (HTTPS).
 • Архітектура вашого сайту повинна бути послідовною та організованою.

Посилання

Це стає менш істинним, але посилання на паливо SEO . Інтуїтивно зрозуміло, Google приймає його як позитивний знак, коли кілька сайтів, пов'язаних з вашим бізнесом, вказують на вас, використовуючи зовнішнє посилання.

Коли ви обмінюєтеся вмістом або ваші користувачі поділяють ваш сайт, ви збільшуєте ймовірність того, що сайт обмінюватиметься інформацією або говорити про вас: тому ви органічно створюєте зовнішні посилання.

2. Оптимізація технічних характеристик

Оптимізація технічних характеристик

Технічні характеристики - це драйвер вашого сайту; на це залежить легкість, з якою ваші відвідувачі зможуть відвідати і взаємодіяти з вашим сайтом: це, отже, важливий аспект оптимізації сайту.

Доповнюючи SEO, технічна оптимізація також визначає фактори продуктивності, які впливатимуть на рейтинг Google на вашому сайті.

Щоб перейти до точки та заощадити час, ми розділили цей розділ на три:

Оптимізація швидкості сайту

Швидкість сайту є одним з найважливіших показників ефективності : оцінюється ризик втрати трафіку, коли сайт займає більше 2,5-3 секунд для завантаження і що швидкість відмови зростає через 5 секунд.

Сайт може бути уповільненим з будь-якої причини. Однак існує декілька (фантастичних) інструментів, які дають змогу швидко оцінити ситуацію:

Підвищуючи швидкість, ви скорочуєте зупинки, викликані повільним завантаженням, а також допомагаєте покращити ваш SEO.

Наприклад, BBC підрахувала, що вона втрачає 10% свого трафіку за кожну додаткову секунду, яку завантажили її сторінки ( див. дослідження ).

Дисплей на мобільних телефонах і планшетах

У 2018 році 52% глобального трафіку генерують мобільні телефони , на яких веб-браузер помітно покращився за останні п'ять років. Для деяких секторів (включаючи покупки) частка мобільного трафіку може бути ще більшою, збільшуючись на 70-80% для деяких сайтів.

Беручи до уваги високу швидкість перегляду веб-сторінок для мобільних пристроїв, необхідно, щоб ваш веб-сайт був оптимізований (або "реагує") для відображення на мобільних телефонах і планшетах.

Якщо ви будуєте цільові сторінки, пам'ятайте, що є різних будівельників цільових сторінок які пропонують 100% адаптивні шаблони: хороший спосіб заощадити час при створенні сторінок.

Таким чином, переконайтеся, що ваш сайт реагує, потрібно створити сторінку, щоб відображений вміст адаптувався до розміру вікна, яке використовує відвідувач.

Для отримання додаткової інформації див. Google керівництво для створення адаптивних веб-сторінок.

Помилки сторінок і продуктивність хостингу

Помилка завантаження: ми всі пережили їх. Вони приймають форму протоколу HTTP, що починається з 4XX або 5XX. Найбільш поширеними є:

 • 404 Не знайдено)
 • 403 Заборонено)
 • 401 (несанкціонований)
 • 400 (поганий запит)
 • 500 Внутрішня помилка сервера)

Проблема з помилками сторінки полягає в тому, що відвідувачі, які зіткнулися з ними, часто сигналізують про закінчення відвідування. Використовуючи сканер, ви можете визначити помилки сторінки на своєму сайті, щоб можна було перенаправляти відвідувачів на корисні ресурси . Інструменти подібні Кричала жаба або Ботіфі може допомогти вам у цьому.

Якщо проблем із продуктивністю не викликає ваш сайт, вони можуть бути викликані хостом: тобто компанією, яка розміщує дані вашого сайту, які завантажуються користувачами Інтернету, які відвідують ваш сайт.

Існує два шляхи вирішення цієї проблеми:

 • Змініть підписку на хостинг (якщо трафік перевищить ліміти, включені до пакета).
 • Змініть провайдера хостингу (якщо він розміщений на нижчому дешевому рішенні).

3. Оптимізація перетворення та користувацького досвіду

Оптимізація перетворення та користувацького досвіду

Оптимізація рейтингу конверсій охоплює все, що ви робите, щоб надати відвідувачам вашого сайту кращий досвід перегляду та взаємодії: це важливий аспект для будь-якого сайту електронної комерції .

Якщо ви покращуєте роботу користувачів, ви, звичайно ж, покращуєте рейтинг конверсій вашого сайту: користувачі швидше заспокоюються і краще розуміють вашу додану вартість.

Крім поліпшення рейтингу переходів, хороший досвід користувачів (UX) також підвищить лояльність клієнтів: ваші користувачі з більшою ймовірністю повернуться та здійснять інші покупки .

Щоб покращити свій UX, слід почати з виявлення проблем шляхом аналізу даних. Такі інструменти, як Google Analytics, допоможуть вам отримати важливе розуміння:

Звичайно, є й інші дані, які можна використовувати, щоб зрозуміти всі механізми UX на вашому сайті, але ці чотири допоможуть вам розпочати націлювання на найбільші перешкоди.

Щоб продовжити, ви можете використовувати більш просунуте рішення для аналізу даних, як AB Tasty's. За допомогою нашого інструмента ви зможете відстежувати поведінку користувачів і зрозуміти, як вони взаємодіють з вашим сайтом, використовуючи такі функції:

 • Запис сеансу користувача . Запишіть сесії відвідувачів а потім перегляньте, як вони взаємодіють з вашим сайтом, щоб отримати більше уявлення про їхню поведінку.
 • Теплові картки . Зрозуміти, як користувачі взаємодіють з вашим сайтом з використанням теплових карт : ви будете знати, де вони натискаються, і де знаходяться журнали.
 • Огляди та відгуки користувачів . Економте час і запитайте користувачів, як вони думають, що ваш сайт може бути покращений!
 • Сегментація відвідувачів . Усі ваші клієнти різні: сегментуйте трафік вашого сайту створювати стандартні профілі, до яких можна натискати контент і ексклюзивні пропозиції.
 • Розширене тестування A / B. Використовуйте A / B-тестування, щоб виставити свою гіпотезу до тесту : покращити свої сторінки та порівняти їх з попередніми версіями, щоб знайти формулу, яка найкраще працює.

Прагнучи оптимізувати сайт, люди часто орієнтуються на один тип оптимізації (наприклад, SEO або UX): це поширена помилка, яка не допоможе вам істотно підвищити ваші доходи.

У цифровому маркетингу ми вважаємо, що три типи оптимізації (SEO, технічні та UX) працюють рука об руку : немає ніякого сенсу придбати трафік, якщо він не кваліфікований і якщо ваш сайт не може його конвертувати. І навпаки, технічно оптимізований сайт буде мало корисним, якщо він не залучає кваліфікований трафік.

Але що ми насправді розуміємо під оптимізацією сайту?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью