• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що таке SEO? Як виконати оптимізацію сторінки.

 1. Що таке SEO Пошукова оптимізація ( SEO ), яка є оптимізацією веб-сайтів пошукових систем, являє собою...
 2. Відповідні теги заголовка сторінки
 3. Опис опису мета
 4. URL-адреси
 5. графіка
 6. Зв'язок між сторінками - розширена оптимізація
 7. Як ви можете перевірити SEO оптимізацію для вашого сайту?

Що таке SEO

Пошукова оптимізація ( SEO ), яка є оптимізацією веб-сайтів пошукових систем, являє собою серію заходів, спрямованих на підготовку веб-сайту, завдяки чому він зможе досягти максимально можливих позицій в результатах пошуку, зберігаючи при цьому правила пошукової системи.

Прикладом правил пошукової системи є рекомендації з найпопулярнішої пошукової системи Google у Польщі у вигляді набору правил, зібраних у документі " Правила для веб-майстрів Google "

Оптимізація вмісту на сайті

В даний час контент на сайті дуже важливий при оптимізації для SEO. Все частіше можна почути думки, що вплив на SEO може також мати поведінка користувачів на сайті: як швидко вони виходять з нього, або витрачати багато часу на нього. Це фактори, безпосередньо пов'язані з якістю вмісту сайту. Так що давайте подбаємо про те, щоб заповнити сторінку вмістом, який відповідає певним умовам.

 • Велике - уникайте коротких текстів, що складаються з декількох речень. Спробуйте детально описати свої послуги та продукти на сайті. Детально опишіть усі аспекти, пов'язані з даною темою. Користувач буде щасливий, що він зможе багато дізнатися, а пошукові системи знайдуть ваш сайт більш цінним.
 • Original - спробуйте використовувати вміст, який не копіюється з інших джерел (описи з інших веб-сайтів, описи від виробників, оптовиків). Якщо ви не впевнені, що тексти на вашому сайті є унікальними, ви можете використовувати готові інструменти, які перевірятимуть це, наприклад, Copyscape ,
 • Відповідно розділений - для більш довгих текстів варто використовувати заголовки H1, H2, H3. Це теги HTML, які допомагають визначити структуру тексту: який основний заголовок / назва (H1), який субтитрів (H2) і т.д.
 • Містять правильні ключові слова - якщо ви вже знаєте, як це зробити вибрати ключові слова який буде найкращим для позиціонування вашого сайту, спробуйте використати їх у текстах на сторінці. Не використовуйте їх насильно. Використовуйте синоніми та синоніми ключових слів. Це набагато краще рішення, ніж тексти з неприродно забитими ключовими словами.
 • Різноманітний - якщо вміст на сайті - це лише блок тексту, він, звичайно, не приверне увагу користувача і не буде заохочувати їх до читання. Використовуйте жирний шрифт, курсив, для перерахування використовуйте маркери. Для тексту спробуйте знайти відповідну ілюстрацію, графіку.

Відповідні теги заголовка сторінки

Заголовок сторінки та її підсторінки встановлюються за допомогою тега HTML <title>. Заголовок сторінки є дуже важливим елементом SEO для 2 причин:

 • це один з найважливіших технічних факторів, на основі якого пошукова система оцінює тему сторінки
 • воно відображається в результатах пошуку

Назва сторінки, яка відображається в результатах пошуку
Назва сторінки, яка відображається в результатах пошуку

Перевірте, як швидко ми маємо назву сторінки, яку ви встановили на цій сторінці, якомога швидше? Просто перейдіть на вкладку сторінки в браузері - саме там відображаються назви сторінок.

Заголовок сторінки в браузері
Заголовок сторінки в браузері


Як вибрати найкращі назви сторінок? Тег заголовка, безумовно, є місцем, де ви повинні поставити ключове слово (про те, як вибрати найкраще, в якому ми написали попередньої статті цієї серії ) пов'язані зі змістом даної сторінки, бажано на самому початку. Через те, що назви сторінок відображаються в результатах пошуку, варто також вказати назву компанії. Припускаючи, що у нас є компанія, що займається механікою транспортних засобів у Вроцлаві, що називається "Warsztatex", приклади назв сторінок, які ми можемо встановити на підсторінках:

 • " Автомобільна механіка Вроцлава - Warsztatex" - на головній сторінці компанії
 • " Ремонт автомобілів Вроцлав - Warsztatex" - на сторінці опису послуг, пов'язаних з ремонтом автомобілів
 • " Реєстрація Wrocław - Warsztatex" - на сторінці, що описує службу реєстраційних перевірок
 • " Автомобільна діагностика Вроцлава - Warsztatex" - на сторінці, що описує діагностичну службу

При виборі назв сторінок ми також повинні пам'ятати про обмеження, пов'язані з ним. Результати пошуку показуватимуть лише назву, довжина якої не перевищує приблизно 55 символів (це приблизне значення, оскільки насправді Google відображає субтитри до 512px у результатах пошуку - однак, це значення важко перетворити на певну кількість символів). У більшості випадків у результатах пошуку відображатиметься назва сторінки, встановленої в тезі заголовка - однак, є випадки, коли Google відображає там іншу назву, яку він вважає більш доцільною. Іншою важливою проблемою є унікальність назв - ви повинні переконатися, що назви сторінок є унікальними, тобто не було 2 однакових серед усіх підсторінок даного сайту.

Опис опису мета

Цей елемент також безпосередньо пов'язаний з HTML-кодом сторінки. Значення цього опису визначається за допомогою мета-тега HTML. Яка його мета? Це опис, що відображається в результатах пошуку, трохи нижче назви та URL-адреси сторінки.

Опис описів в результатах пошуку
Опис описів в результатах пошуку

Вміст мета опису не впливає на позиціонування веб-сайту, однак це важливо з іншої причини. Вміст опису, що відображається в результатах пошуку, може вплинути на кількість користувачів, які бачать наш сайт у результатах пошуку. Якщо на нашому сайті буде, наприклад, 5-е місце результатів пошуку, але у нього буде помітний опис, можливо, у нього буде більше переходів, ніж сторінка, яка знаходиться в третьому положенні результатів пошуку. Варто пам'ятати про це, перш ніж повністю опустити цей елемент з базовою оптимізацією сторінки.

Приклад добре описаних описів опису
Приклад добре описаних описів опису

URL-адреси

Якби я дав одну пораду щодо того, як URL-адреси сторінок повинні виглядати, він би читав "Створити URL-адреси, щоб користувач знав, що він / вона збирається читати, перш ніж він / вона натисне на посилання". Іншими словами, URL-адреса повинна якомога більше описувати вміст сторінки (ці URL-адреси називаються "дружніми URL-адресами"). Крім користувачів, необхідно також пам'ятати про роботів пошукової системи, які будуть сканувати наш сайт. Для них "найкращими" адресами є такі, які:

 • вони не надто довгі (не більше 100 символів)
 • не містять спеціальних символів, наприклад, "?", "$" та польських діакритичних знаків (можуть бути проблеми з індексацією таких адрес пошуковою системою)

Приклади URL-адрес:

 • http://sklepzbutami.pl/index.php?cat=2&type=14&id=141415155151513615155151&sort?=price&filter?=price1000 - ця адреса неправильна для SEO, оскільки:
  • це занадто довго
  • містить спеціальні символи
  • не описує вміст сторінки добре (побачивши цю адресу важко визначити, що ми побачимо на даній сторінці)
 • http://sklepzbutami.pl/buty/zimowe/meskie/ - адреса правильна для SEO, тому що:
  • короткий
  • не містить спеціальних символів
  • добре інформує про зміст сторінки (користувач може здогадатися, що він знайде за цією адресою)

графіка

Наявність великої кількості графіки на сайті варто звернути увагу на оптимізацію, пов'язану з ними. Особливе значення тут мають два аспекти. Перша пов'язана зі швидкістю завантаження сторінки. Дуже довгий час завантаження може негативно вплинути на SEO, але також перешкоджає користувачам використовувати наш сайт. Тому, розміщуючи графіку на сайті, дбайте про їх правильне стиснення. Існує спеціальний інструмент, який допоможе нам оцінити поточну швидкість завантаження сторінки, і, крім того, він також надасть готові підказки, графіка яких повинна бути стиснута для прискорення завантаження сторінки. Швидкість завантаження сторінки можна перевірити за цією адресою: developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

Поради щодо оптимізації графіки в попередній статті
Поради щодо оптимізації графіки в попередній статті

Другим важливим питанням є так звана альтернативні описи для фотографій. Це елементи, пов'язані з HTML кодом графіки. Альтернативний опис відображається на сторінці замість графіки, коли виникають проблеми з її завантаженням. У альтернативному описі, ми повинні захопити те, що на малюнку в короткій формі. Завдяки добре підготовленим альтернативним описам користувач знає, що знаходиться на картинці, яка зараз не може бути завантажена. Описання фотографій за допомогою альтернативних описів також важливо з точки зору SEO. Робот Google не може читати фотографії, але може читати альтернативні описи. З цієї причини використання альтернативних описів є ще одним способом розкрити пошуковим системам тему нашого сайту.

Зображення разом з альтернативним описом встановлено правильно
Зображення разом з альтернативним описом встановлено правильно

Спосіб відображення сторінки роботами Google - альтернативний опис видно замість графіки
Спосіб відображення сторінки роботами Google - альтернативний опис видно замість графіки

Зв'язок між сторінками - розширена оптимізація

Важливим аспектом оптимізації сайту для SEO є зв'язок між окремими сторінками. Зазвичай це робиться у вигляді меню, яке містить посилання на всі основні відділи. Приємно знати, що найкращим рішенням для SEO є створення меню в текстовій формі - уникайте використання меню, створеного з зображень або використовуючи технологію Flash (Google має проблеми з читанням вмісту таких сторінок). Інші способи зв'язку між підсторінками на даному сайті є, наприклад, розміщенням посилань на інші подібні підсторінки на даній підсторінці (наприклад, під статтею ми розміщуємо текст "Читати" з посиланнями на під-сторінки з подібними темами).

Як ви можете перевірити SEO оптимізацію для вашого сайту?

У мережі ми можемо знайти велику кількість плагінів для браузерів і програм, які дозволяють діагностувати проблеми з оптимізацією сайту і давати пропозиції щодо того, що можна покращити. Такі інструменти - велика допомога, тому що завдяки їм ми можемо швидко ввести відповідні зміни. Прикладом такого типу рішення є seoptimer :

 • інструмент перевіряє параметри сайту, які є важливими для SEO
 • визначає, чи правильно налаштований параметр
 • дає коротке пояснення того, як можна оптимізувати елемент


Аналіз сайту whitepress
Аналіз сайту whitepress.pl в SEOptimer - поради щодо оптимізації назви сторінки

Яка його мета?
Php?
Cat=2&type=14&id=141415155151513615155151&sort?
Price&filter?
Як ви можете перевірити SEO оптимізацію для вашого сайту?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью