• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що таке диспут на ebay. Як відкрити суперечка на eBay і повернути гроші. Які рішення можуть бути прийняті по спорах PP

 1. Вимоги до захисту продавця
 2. Якщо захист продавця не застосовується
 3. Прийшов товар, який не відповідає опису.
 4. Коли відкривати диспут
 5. Програма по захисту інтересів покупців на eBay
 6. Причини відкриття спору
 7. Важливість вирішення спорів і неоплачених предметів
 8. Скарга покупця на нижню лінію
 9. Дотримання термінів
 10. відшкодування збитку

На eBay можна купити безліч відмінних речей за гарною ціною. На жаль, в рідкісних випадках відбувається так, що оплачений товар з яких-небудь причин не доставляється або доставлений товар не відповідає опису і при тому ще виявляється вкрай низької якості.


На жаль, в рідкісних випадках відбувається так, що оплачений товар з яких-небудь причин не доставляється або доставлений товар не відповідає опису і при тому ще виявляється вкрай низької якості

Але не всі спроби повернення представляють собою законну проблему покупця. Продавці можуть ідентифікувати ці ситуації через кілька обставин. Несанкціоновані транзакції - це транзакції, які обробляються, але власник карти стверджує, що вони не дозволяли або не брали участі в транзакції.

Вимоги до захисту продавця

Предмет Чи не отримані суперечки виникають, коли покупець купує товар, але стверджує, що він так і не було отримано. Крім того, елемент повинен бути відправлений за адресою на сторінці відомостей про транзакції або на підтверджений адресу. Якщо суперечка є запитання, чи не отриманий або неавторизований платіж, існують особливі вимоги до захисту Продавця.

У продавця є 3 дні, щоб вирішити Вашу проблему. Зазвичай він добровільно повертає вартість товару і доставки. Якщо продавець не надав переконливих доводів на свою користь або зовсім не відповів на претензію, то служба дозволу конфліктних ситуацій eBay виносить рішення на користь покупця і повертає гроші. При цьому гроші повертаються через ту систему платежів, через яку витрачалися. Наприклад, Ви оплачували своєї банківською картою через PayPal. Гроші повернуться до Вас на карту з невеликою затримкою через 3-4 банківських дня.

Предмет Чи не отримані суперечки повинні мати платіж, позначений як «відповідний» або «частково відповідний» на сторінці «Відомості про транзакції», і продавець повинен забезпечити онлайн-відстеження, щоб отримати право на захист Продавця. У суперечках про несанкціонований платіж оплата повинна бути відзначена як «прийнятна» на сторінці «Відомості про транзакції», і продавець повинен надати підтвердження доставки або підтвердження відвантаження.

Якщо захист продавця не застосовується

Повні вимоги до прийнятності перераховані в Угоді, але ключові моменти, що стосуються того, що не охоплена, включають.

 • Заборонені товари і контрафактні товари.
 • Тут транзакції.

Спори є найнижчий рівень проблем з покупцями.

Прийшов товар, який не відповідає опису.

1. Знову ж зв'яжіться з продавцем, якщо недоліки товару дрібні, і Ви швидше за все залишите товар у себе. Наприклад, прийшла одяг злегка відрізняється за кольором або матеріал трохи нижчої якості, ніж той, який був описаний. Зазвичай продавці охоче відшкодовують частину вартості товару, якщо є невеликі зауваження по якості. Це не дуже велика сума, близько 5-10% вартості, але її цілком реально повернути, не відкриваючи суперечка і не відправляючи товар назад продавцеві.

Коли відкривати диспут

У цих ситуаціях покупець відкриває справу для обговорення своїх проблем, пов'язаних із транзакцією. Продавці та покупці безпосередньо спілкуються в Центрі дозволу. Коли суперечка переростає в позов, вже немає між покупцем і продавцем, щоб прийти до вирішення.

Сторінка інформації про претензії сильно варіюється від сторінки з питанням, оскільки це вже не просто розмова між покупцем і продавцем. Продавці можуть використовувати інформацію про статус, щоб побачити більше інформації, що стосується претензії, як її вирішити і як довго вони повинні відповідати.

2. Якщо продавець відмовляється компенсувати недоліки товару або не хоче повністю повернути гроші, а Ви не маєте наміру залишати собі цей товар, то сміливо відкривайте офіційний суперечка. Якщо і в рамках спору Вам не вдається домовитися з продавцем, то наступним кроком переводите суперечка в претензію.

Суперечка відкривається абсолютно аналогічним чином, як і при неотриманні товару. Можна також виконати цю процедуру альтернативним шляхом - прямо в «Центрі вирішення конфліктів».

Продавці мають три варіанти відповіді на претензії.

 • Надайте підтвердження відвантаження.
 • Поверніть клієнта.
 • Надайте докази того, що клієнт вже був повернутий.

Найбільша відмінність полягає в тому, що надається код причини повернення грошей, який більш детально описує конкретний випадок.

Крім того, сума поворотного платежу не відображається продавцю. Сума поворотного платежу - це вартість, повернута клієнтові банком-емітентом, який продавець несе за кредит в банк-емітент, якщо покупець виграє повернення платежу. Спори, претензії і повернення платежів вимагають уваги і управління у продавців.

Для цього виберіть пункт «Я отримав товар, який не відповідає опису продавця», а потім натисніть кнопку «Продовжити».


На наступній сторінці виберіть проблемний товар, після чого опишіть проблему і при необхідності прикладіть фотографії та відеоролики.

Покупець відмовився піти у поліцію або співпрацювати, діяти в будь-якому випадку, заявивши, що він хоче негайного відшкодування, інакше він відкриє справу і залишить негативний зворотний зв'язок. Ніяка інформація не була запрошена у нас. «У нас є інвестиції в технології», - говорить вона. «Якщо покупець не отримав товар, а продавець відстежує, технологія вирішить, чи був відправлений цей товар, але коли справа доходить до апеляції, людина буде дивитися на випадок в 100% випадків». Якщо ми дозволимо на користь продавця, статус дефекту буде видалений.

Через кілька днів він пояснює, що це жест доброї волі з-за «ізольованою» природи вашої справи. Вкажіть адресу і номер телефону. Дозволити розумну кількість часу на отримання предмета; пам'ятайте, що продавцеві потрібен час для обробки транзакції і відправлення товару.


Претензія буде розглянута за участю адміністрації
Претензія буде розглянута за участю адміністрації. Дуже часто подібні суперечки вирішуються на користь покупця. Врахуйте, що в окремих випадках продавець може зажадати повернення товару. Якщо Ви твердо мають намір повернути гроші, відправте товар продавцеві назад. Доставка оплачується Вами. У деяких випадках, коли, наприклад, товар повністю зруйнований, зворотна доставка не потрібно. Після отримання товару продавець або самостійно повертає вартість товару і початкової доставки або ж eBay примушує його це зробити.

Зверніться до продавця і дайте йому кілька днів, щоб відповісти. Спробуйте зв'язатися з продавцем два або три рази, якщо ви не почуєте перший раз. Виберіть перемикач поруч із ситуацією, яка відноситься до вас. Заповніть залишилися сторінки форми якомога повніше. Якщо ви продавець, велика частина необхідної інформації вже заповнена про те, що покупець не заплатив за товар. Якщо ви є покупцем, з вашого боку потрібна додаткова інформація. Наприклад, вкажіть, що ви заплатили відразу після перемоги на аукціоні і що ви намагалися зв'язатися з продавцем три рази без відповіді.

Таким чином, роблячи покупки на eBay, покупець надійно захищений як від різних випадковостей типу втрати посилки, так і від дій недобросовісного продавця. Роблячи покупки на eBay, важливо пам'ятати, що можливість повернути гроші є завжди, навіть коли Вас з продавцем розділяють тисячі кілометрів. Головне - бути впевненим у своїй правоті і неухильно і точно в строк дотримуватися регламенту eBay, що стосується вирішення спірних ситуацій.

Зачекайте три робочих дні для відповіді на справу, відкриту покупцем, чотири робочих дні для відповіді на один, відкритий продавцем. Якщо ви продавець і не отримали платіж від покупця, ви можете вимагати відшкодування остаточної вартості або будь-яких кредитів, які можуть вам принести. Ви також зможете зробити Друга пропозиція оферти іншому учаснику торгів і відрегулювати пункт безкоштовно. Це просто хороша практика, щоб дочекатися завершення транзакції, перш ніж залишити відгук. І не сподівайтеся на інший сайт, щоб розповісти вам, вкрадений чи телефон чи ні.

Бажаємо вам завжди вигравати суперечка на eBay!

Секрет такої популярності полягає в тому, що eBay проробляє величезну роботу по забезпеченню безпеки угод купівлі-продажу, захищаючи від зазіхань шахраїв сумлінних продавців і покупців.

Однак, в силу певних обставин, між суб'єктами торгових відносин можуть виникнути розбіжності, які згодом оформляються в суперечку. В такому випадку адміністрація аукціону бере на себе обов'язки незалежного арбітра.

Якщо підсудність судді відсутня, юридично неможливо збирати цю інформацію. Оскільки це «поганий», тому що людина скасував свій контракт, це так і немає. Але, працюючи представником клієнта і виконуючи ці перевірки особисто для моїх клієнтів, які дзвонили, це не мало значення. Єдиний раз, коли мені дозволялося не робити цього, було, якби він повернувся вкраденим.

Якщо закриття успішного аукціону - це хвилювання перемоги, з'ясування того, що ваш покупець є неплатоспроможним учасником, є агонією поразки. Але ви можете щось зробити. Ви можете отримати кредит на остаточну вартість.

 • Переміг покупець ніколи не відповідав на рахунку-фактури або нагадування.
 • Переміг покупець відмовився від продажу.
 • Сплата переміг покупця не була очищена або не була одержана.
 • Переміг покупець повернув вам товар, і ви повернули платіж.

Є два способи впоратися з цією ситуацією.

Програма по захисту інтересів покупців на eBay

З метою залучення більшої кількості клієнтів, на покупців, в рамках інтернет-аукціону eBay, поширюється програма захисту «Buyer Protection», яка, власне, і гарантує безпеку угод. Функціонує вона наступним чином:

 1. При виникненні певних ситуацій, щоб відкрити суперечка, покупець змушений звернутися за допомогою в «Resolution Center».
 2. Потім, перед відкриттям диспуту, сервіс автоматично запропонує вирішити суперечку на добровільних засадах, методом спілкування з продавцем.
 3. Якщо сторони не досягнуть консенсусу, покупцеві необхідно перевести диспут в скаргу. Тоді в справу втрутяться представники eBay, які винесуть остаточний вердикт.

Важливо! Щоб закріпити за собою право відкриття диспуту, клієнт повинен зробити операцію купівлі-продажу строго відповідно до правилами eBay , В іншому випадку сервіс захисту покупців буде для нього недоступний.

Помічник по неоплачувану предмету відкриє і закриє для вас випадки. Як тільки помічник відкриває справу, у покупця є чотири дні для оплати. Якщо покупець платить, справа закривається. Якщо покупець не заплатить, справа автоматично закривається, і ви отримуєте кредит за остаточну вартість.

Якщо ви хочете зробити це вручну і принаймні 48 годин - не більше 32 днів - минули з моменту закінчення лістингу, ви можете подати заявку на отримання повної комісії за остаточну вартість. По-перше, однак, ви повинні подати повідомлення про неоплачений елементі.

Зверніть увагу:

Перш ніж відкрити диспут, покупцеві варто врахувати, що даний процес передбачає активну участь з його боку:

 • спілкування з продавцем і службою підтримки - обґрунтування причин, виходячи з, яких клієнт побажав відкрити суперечка, а також подальші обговорення з приводу вирішення ситуації;
 • збір доказів - фото або відео зіпсованого товару, відскановані копії документів, що підтверджують платіж, а також багато іншого.

покупцеві в обов'язковому порядку будуть потрібні хоча б мінімальні знання англійської мови або навички машинного перекладу, так як тексти повідомлень не припускають використання складних лексичних конструкцій.

Вам потрібно почекати, принаймні, через два дні після закінчення лістингу, щоб подати справу, а потім ще чотири дні, перш ніж ви зможете подати заявку на отримання кредиту з остаточною вартістю. Ймовірно, він стрибнув з пістолета, щоб наклеїти когось неплатоспроможним покупцем тільки через два дні - спробуйте знову зв'язатися з учасником, якщо учасник торгів не відправить вам повідомлення про відмову. Щоб закрити справу і отримати кредит на остаточну вартість, виконайте наступні дії.

Коли з'явиться спливаюче меню, виберіть «Центр дозволу». . Той, хто спіймав клопотання про повернення на успішну транзакцію, може бути припинений або щось ще гірше - в кінці кінців, така дія є чітким випадком шахрайства. Це величезні незручності для продавців. Якщо покупець зробив пропозицію по товару, і продавець приймає пропозицію, або якщо покупець виграв аукціон, товар продавця по суті виходить з ринку, а не хтось інший його не може купити. Продавці повинні розуміти правила оплати і знати належний процес збору платежу або подачі неоплаченого товару.

Причини відкриття спору

 • Товар не прийшов в заявлені терміни.
 • Невідповідність надісланого товару з описом.
 • Угоди з продавцем не було досягнуто.
 • Товар в дорозі, але у покупця закінчується термін на право відкриття спору.

Детальна інструкція по відкриттю диспуту

Використовувати негайний платіж за фіксованими цінами

Цей варіант працює тільки з фіксованими цінами. Якщо покупець купує товар за фіксованою ціною, і у продавця є негайний платіж, оплата повинна бути проведена відразу Якщо покупець починає перевірку кошика покупок по предмету з негайним платежем і не платить, товар залишається доступним для покупки іншим покупцем.

Товар не відображається як проданий до тих пір, поки оплата не буде зроблена по пунктам, встановленим з негайним платежем. Це не справедливо для продавців, але це те, що є. Це може бути довгим два дні для продавців! Особливо, якщо предмети мають високий долар. Покупці часто просять скасувати транзакцію протягом цього періоду. Загальним виправданням є «Я купив це помилково».

крок №1

 1. Перейдіть на офіційний сайт аукціону www.ebay.com.
 2. Авторизуйтесь в системі.
 3. На головній сторінці ресурсу клікніть на службу підтримки покупців «Resolution Center».
 4. У панелі самообслуговування «Resolve a problem», виберіть одну з причин, по якій бажаєте відкрити суперечка.

На даному етапі вам буде доступно:

Оскільки покупцям доводиться проектувати близько чотирьох екранів і підтверджувати платіж кілька разів, це виправдання - це просто шлях для покупців. На жаль, продавці не можуть змусити покупця заплатити. Якщо покупець просить скасувати, найкраще скасувати транзакцію, перерахувати елемент і перейти далі.

Важливість вирішення спорів і неоплачених предметів

Коли деякі члени не дотримуються правила або, в цьому випадку, є повільними платниками, продавці можуть подати претензії. Крім того, продавці можуть повернути гроші, якщо відкритий неоплачений предмет, і покупець ніколи не платить. Включення помічника «Неоплачувану елемент» автоматизує процес збору. Помічник по неоплачувану предмету є безкоштовним.

 • «I did not receive my item / Я не отримав посилку».
 • «My item does not match the seller's description / Зміст посилки не співпадає з описом продавця».
 • «My problem is not listed here / Моя проблема відсутня в списку».

крок №2

 1. Якщо ваш вибір припав на «My problem is not listed here / Моя проблема відсутня в списку», тоді вам належить спілкування зі службою підтримки до з'ясування всіх обставин справи.
 2. Вибравши одну з причин звернення - «я не отримав свій товар» або «товар не відповідає опису», перед вами відкриється сторінка, яка сповістить вас про правила ведення диспутів на eBay. Ознайомтеся з ними, а потім продовжите роботу, натиснувши на «Оpen a case / Відкрити суперечка».

крок №3

У спадному меню виберіть кількість днів, яке ви хочете, щоб помічник по неоплачувану елементу почекав до відкриття справи. Якщо ви не бачите нижчі настройки, виберіть варіант «В реальному часі», якщо ви хочете отримувати повідомлення електронної пошти, коли помічник по неоплачуваним деталей відкриває або закриває випадок. У розділі «Автоматично відрегулювати елемент, коли випадок закритий без платежу», виберіть Так чи ні. Продавці, якщо у вас немає помічника по неоплачених деталей в ваших списках, додайте його зараз.

Скарга покупця на нижню лінію

Пам'ятайте ці поради, щоб переконатися, що вони вирішені в вашу користь. Не залишайте позитивні відгуки, якщо є ймовірність, що ви будете сперечатися. Не залишайте позитивний відгук, поки у вас не буде предмета в вашому розпорядженні досить довго, щоб дізнатися, що ви абсолютно не просіть повернути або обміняти, ні від того, що. Ніколи не використовуйте всі ковпачки, солоний мову або загрози подавати в суд або називати своє « юридичне представництво ». Незадовільний товар є незадовільним. Чи не послабити своє твердження, сказавши такі речі, як Мені це дуже подобається, просто так воно і є! Замість цього скажіть, що «опис елемента було неправильним», оскільки воно неправильно вказувало розмір або «товар був зламаний», оскільки будь-який елемент, який ламається протягом перших трьох днів, по суті є дефектним.

 • Затримка спілкується з продавцем, поки вині дізнаєтеся, что ві задоволені.
 • Если ви залишились про транзакції, ваша позиція значний ослаблена.
 • Будьте розумними, ясними і твердими.
 • Зверніться до цих дат на своїх біржах.
 • Спочатку зв'яжіться з продавцем про вашу скарзі.
 • Спочатку відпустіть це і, схоже, підготуватися.

Пам'ятайте, як ви орієнтуєтеся на систему захисту покупців, що терпіння, твердість, оперативність, простежування і професіоналізм - все це ключі до вашого успіху.

 1. З представленого списку виберіть куплений товар і знову клікніть на «Оpen a case / Відкрити суперечка». На жаль, відкрити диспут відразу не вийде. Система запропонує спочатку вирішити всі проблеми з продавцем самостійно. Якщо, після закінчення певного терміну , Ви не змогли з ним домовитись, активізуйте процес відкриття спору в списку покупок через свій обліковий запис.
 2. Якщо ви вже вели бесіду з продавцем, виберіть відповідний пункт в меню і продовжуйте процедуру відкриття спору.

крок №4

 1. Система попросить заповнити форму, яка найбільш детально описує ваші претензії до продавця.
 2. Подвердить відкриття диспуту.

З цього моменту на вашу електронну адресу прийде повідомлення про те, що вами було відкрито диспут на eBay, і система захисту буде інформувати вас про подальші дії продавця і адміністрації сайту.

Дотримання термінів

Для того щоб мати можливість відкрити диспут, покупцеві необхідно в передбачений термін, не більше 30 днів з моменту отримання товару або зазначеного продавцем часу доставки, звернутися в «Resolution Center».

Якщо продавець не вказав час доставки, тоді покупець має право відкрити суперечка після закінчення 7 календарних днів - у тому випадку, коли обидва суб'єкти торговельних відносин знаходяться в межах однієї країни, а також 30 днів при здійсненні міжнародних угод.

відшкодування збитку


відшкодування збитку

За умови, що диспут буде вирішено на користь покупця, система захисту відшкодує йому витрачену суму. Відбувається це в такий спосіб:

 1. Якщо покупець розплачувався за допомогою платіжного сервісу PayPal, гроші будуть повернуті на рахунок в його облікового запису або на закріплену до аккаунту карту.
 2. Якщо ж покупець здійснив оплату іншим способом, а в PayPal він не зареєстрований або просто система обмежує прийом платежів, наприклад, в таких країнах, як Україна, Казахстан, Білорусь, тоді відшкодування відбувається у формі сертифіката, який забезпечує знижку на наступні покупки.

Висновок:

У представленому матеріалі була розглянута докладна інструкція з приводу відкриття диспуту через інтерфейс eBay. Також крім покрокового керівництва, були позначені нюанси, з якими доведеться зіткнутися покупцеві в разі виникнення та вирішення спірних ситуацій.

Важливо зробити оплату виграного лота відповідно до правил аукціону, зібрати докази, що підтверджують правоту клієнта і дотримуватися встановлених системою захисту терміни.


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью