• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що робити якщо інтернет є, а сторінки в браузері не відчиняються?

 1. аналіз проблеми
 2. Проблеми зі службою DNS
 3. Вплив вірусів і шкідливих програм
 4. Некоректні настройки proxy- сервера
 5. Неправильна конфігурація host файлу

Багато хто стикався з такою проблемою, як відсутність інтернету на комп'ютері, ноутбуці або інших пристроях. При цьому браузер виводить повідомлення: «Веб-сторінка недоступна» або подібний напис. Частими винуватцями цього є: аварія на лінії провайдера, несправність домашнього обладнання (роутер, мережева карта і т.п.) або невірні настройки. Все це можна охарактеризувати двома словами - «немає інтернету». А що робити тим, у кого зв'язок працює, але веб-сторінки не відкриваються?

А що робити тим, у кого зв'язок працює, але веб-сторінки не відкриваються

аналіз проблеми

Насамперед потрібно переконатися, що доступ в інтернет дійсно присутній і працює коректно. Як правило, інші програми, що використовують мережу, в такій ситуації працюють (доступний скайп, аська і т.п).

Але бувають такі випадки, коли їх немає, а встановити дані додатка немає можливості. В цьому випадку можна перевірити роботу мережі за допомогою командного рядка. Для цього натискають поєднання клавіш Window + R і у вікні вводимо cmd. Перед користувачем повинен з'явитися термінал, де вводять команду ping (далі можна спробувати ввести адресу сайту яндекс, наприклад, вийде - ping www.yandex.ru). При виникненні описуваної проблеми дана команда виведе на екран повідомлення про неможливість з'єднання з ресурсом. Але при цьому якщо ввести ping 8.8.8.8 вийде повідомлення про вдале статус.

8 вийде повідомлення про вдале статус

ping www.yandex.ru

ru

ping 8.8.8.8

Причини проблеми, коли не відчиняються сайти, можуть бути різними. Це може бути пов'язано:

 • проблеми зі службою dns;
 • вплив вірусів і шкідливих програм;
 • некоректні налаштування proxy - сервера;
 • неправильна конфігурація host файлу;

Проблеми зі службою DNS

Частим винуватцем ситуації, коли браузер не відкриває сайти, але при цьому доступ в інтернет не закрите, є робота сервера DNS. Визначити цю проблему можна описаним вище способом, коли необхідно було відкрити командний рядок і пінгувати адресу будь-якого ресурсу по доменному імені і по ip.

Кожен сайт має свій індикаційний номер розташування, званий IP-адресою. У глобальній павутині безліч різноманітних ресурсів і всі вони мають унікальну адресу. Щоб не мучити пам'ять людини було придумано створити сервіс, який при введенні імені сайту (наприклад, Яндекс) міг визначити його IP-адресу.

Іноді трапляються ситуації, коли DNS сервер провайдера не працює або, збилися налаштування мережі в маршрутизаторі, комп'ютері. Причина того, чому не відкриваються сторінки сайтів з'ясована, залишилося пояснити, як вирішити цю проблему.

Є два варіанти вирішення. Якщо збилися налаштування мережі, то тут потрібно виправити їх на вірні і при необхідності перезавантажити обладнання. У разі аварії DNS можна поміняти установки мережевого адаптера. Для цього натискаємо «Пуск» - «Панель управління» - «Мережа та Інтернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом» - «Зміни параметрів мережевого адаптера». Тут на значку «Підключений до локальної мережі» натискаємо правою кнопкою і вибираємо параметр «Властивість». Потім виділяємо пункт TCP версії 4 і у вікні вибираємо пункт «Використовувати наступні адреси DNS». Нижче у вікні вводимо 8.8.8.8 (публічний Google DNS сервер) або 77.88.8.8 (публічний DNS яндекс). Після натисніть кнопку «Зберегти» або «Застосувати». Є два варіанти вирішення

Щоб перевірити роботу можна відкрити командний рядок (Window + R - cmd), далі потрібно перевірити зв'язок (наприклад, з яндекс). Вводимо команду ping www.ya.ru. При правильних діях нижче можна буде побачити інформацію про час відповіді сервера.

Вплив вірусів і шкідливих програм

Також проблема, коли не відчиняються сайти в браузері, але при цьому доступ в інтернет є і DNS працює, може бути пов'язана з впливом вірусів і шкідливих програм. В цьому випадку допоможе вирішити питання «Чому не відкриваються сторінки в браузері?» Перевірка системи спеціалізованими програмами: AdwCleaner, Malwarebytes AntiMalware Free, Zemana AntiMalware і т.п. Ці утиліти дозволяють знаходити шкідливе ПО, яке стало причиною проблеми з відкриттям сторінок в інтернеті.

Некоректні настройки proxy- сервера

Ще однією причиною чому сайти не відображаються в браузері можуть бути зміни або внесення даних про некоректне proxy сервері. При цьому комп'ютер підключений до інтернету і по всьому параметром зв'язок працює.
Щоб виправити це положення необхідно потрапити в настройки браузера. Для цього переходять в панель управління, де вибирають пункт властивості браузера (або оглядача). Ще однією причиною чому сайти не відображаються в браузері можуть бути зміни або внесення даних про некоректне proxy сервері

У меню, що вибирають вкладку «Підключення» і клацають на кнопку «Налаштування мережі».

У меню, що вибирають вкладку «Підключення» і клацають на кнопку «Налаштування мережі»

Тут, у вікні перевіряють всі параметри, а в разі якщо вони не потрібні просто стирають всю інформацію і вибирають пункт автоматичне визначення.

Тут, у вікні перевіряють всі параметри, а в разі якщо вони не потрібні просто стирають всю інформацію і вибирають пункт автоматичне визначення

Після цього в браузерах сайти повинні показувати свої сторінки.

Неправильна конфігурація host файлу

Також причиною того, чому можуть не відкриватися сторінки інтернет-ресурсів, може бути неправильна конфігурація файлу host. Це ситуація малоймовірна, але все ж варто перевірити. Файл host призначений для запису доменних імен сайтів і їх IP адреси, але як правило він порожній і всі запити відправляє на сервер DNS. Іноді виникають ситуації, коли шкідлива програма записує деякі параметри і браузер стає непрацездатним.

Щоб перевірити конфігурацію файлу потрібно перейти в системну папку Windows на диску C. Далі System32 \ drivers \ etc і відкрити блокнотом host. Як правило, він має стандартне зміст як показано на малюнку: Щоб перевірити конфігурацію файлу потрібно перейти в системну папку Windows на диску C

У разі якщо, після опису localhost (127.0.0.1) присутні рядки з інформацією про будь-яких сайтах і їх доменні імена, при цьому слеш не варто назовні навпроти даних, то швидше за все браузер не працює належним чином через них. Щоб виправити цю ситуацію, потрібно просто видалити ці рядки і зберегти зміни у файлі. Після необхідно перезавантажити комп'ютер і повторити спробу перегляду веб-сторінок.

Ситуація, коли комп'ютер підключений до мережі, але при цьому сайти недоступні для користувача зустрічається часто. На першому місці це проблема, викликана збоями на стороні провайдера, коли сервера DNS не працюють. Друге за частотою, коли сайти інтернет ресурсів недоступні, це впливу шкідливих програм. В цьому випадку рекомендується мати гарне антивірусне забезпечення і частіше проводити профілактику по виявленню вірусів.

джерело

А що робити тим, у кого зв'язок працює, але веб-сторінки не відкриваються?
В цьому випадку допоможе вирішити питання «Чому не відкриваються сторінки в браузері?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью