• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що означає помилка BUGCODE_USB_DRIVER значить в Windows?

Помилка BUGCODE_USB_DRIVER BSOD (синій екран смерті) може з'явитися під час процесу ініціалізації для Windows Vista, XP і 2000, а також Windows 7 і 8. Це означає, що сталася помилка, що відноситься до встановленого обладнання USB, наприклад материнської плати і вкладенням, або при завантаженні драйвера пристрою USB виникла помилка. Ця помилка призводить до відключення або перезавантаження, щоб запобігти пошкодженню і втрату незбережених даних.

Ця помилка BSOD також виникає на комп'ютерах під управлінням Windows 7 і Windows Server 2008 R2, коли система переходить із сплячого режиму, коли використовується складене пристрій USB, що підтримує функцію вибіркової призупинення.

Ця помилка BSOD також відома як «BUGCODE_USB_DRIVER» і «STOP 0x000000FE». Деякі користувачі Windows повідомили про цю помилку, яка зазвичай з'являється на екрані під час ініціалізації системи:

Деякі користувачі Windows повідомили про цю помилку, яка зазвичай з'являється на екрані під час ініціалізації системи:

Ви можете усунути помилку BUGCODE_USB_DRIVER BSOD, встановивши останні пакети оновлень або виправлення для Windows, які безпосередньо вирішують цю проблему. Після завантаження виправлення з веб-сайту підтримки Microsoft необхідно перезавантажити комп'ютер, щоб перевірити, чи була усунена помилка.

Якщо помилка BSOD пов'язана з несправним пристроєм USB, ви можете вирішити цю проблему, видаливши пристрій і замінивши його на пристрій, який функціонує належним чином. Оновлення драйвера пристрою з використанням останньої версії також допоможе усунути цю помилку.

Установка останніх оновлень системи Windows, як критичних, так і некритичних, також допомагає у вирішенні помилок BSOD. Ви можете встановити оновлення вручну, відкривши Internet Explorer (IE), клацнувши значок Безпека, служби Windows Update, а потім виконуйте інструкції та вказівки, які з'являтимуться на екрані. При використанні IE 7 або старіших версій відкрийте браузер, натисніть «Сервіс», а потім «Центр оновлення Windows».

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью