• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що означають федеральний і міський номер у МТС?

 1. Федеральний номер
 2. міський номер
 3. відмінності використання
 4. Як це відбувається?
 5. Скільки коштує використання міського номера?

При підключенні користувача до оператора мобільного зв'язку, разом з новою СІМ картою він отримує 11-значний індивідуальний номер, з якого і на який він згодом і будуть приймати дзвінки, робити вихідні дзвінки, а так само використовувати інші можливості сучасних засобів зв'язку

При підключенні користувача до оператора мобільного зв'язку, разом з новою СІМ картою він отримує 11-значний індивідуальний номер, з якого і на який він згодом і будуть приймати дзвінки, робити вихідні дзвінки, а так само використовувати інші можливості сучасних засобів зв'язку.

Часто у користувачів виникає питання: що значить федеральний і міський номер у МТС або іншого оператора стільникового зв'язку?

Федеральний номер

Що таке Федеральний номер абонента? Цей 11-значний номер - це номер у федеральному форматі. В номер включені:

 • 8 (або +7) - це код виходу на федеральну лінію на території Російської Федерації.
 • 9хх - префікс оператора стільникового зв'язку з пулу префіксів, виділених оператору Мінкомзв'язку (Федеральним агентством зв'язку). Кожен з операторів має набір виділених префіксів, які (принаймні в своєму регіоні обслуговування) давно легко впізнаються.
 • ХХХ-ХХ-ХХ - власне сам унікальний абонентський номер федерального формату. Може мати будь-яку комбінацію цифр. У тому числі оператори за додаткову вартість відбирають для реалізації за окремі гроші так звані «Красиві номери».

Всі дзвінки, що здійснюються з такого або на такий номер, по суті є «міжміськими», проте тарифікуються оператором з урахуванням унікальних наборів префіксів, які різні і унікальні в кожної окремої зоні обслуговування. Для виклику на такий номер ми повинні з будь-якого телефону (як мобільного, так і стаціонарного) незалежно від його місця знаходження набирати повний набір цифр - 11.

міський номер

Повний міський номер так само 11-значний. В повний набір міського номера (або «Географічного національного номера відкритого плану») входять:

 • 8 (або +7) - код виходу на федеральну лінію на території Російської Федерації.
 • ХХХ - префікс регіону (часто з додаванням префікса населеного пункту ХХ).
 • ХХХ-ХХ-ХХ - власне сам унікальний абонентський номер міського формату. Може мати будь-яку комбінацію цифр, з пулу номерів, присвоєних певній географічній місцевості Мінкомзв'язку (Федеральним агентством зв'язку).

Дзвінки, що здійснюються на такій або з такого номера всередині свого населеного пункту, вимагають набору тільки унікального номера - від 5 до 7 цифр в залежності від регіону ( «Географічний місцевий номер відкритого плану»). Дзвінки з мобільних номерів, а також дзвінки з міських номерів інших регіонів країни вимагають набору повного 11-значного коду абонента.

відмінності використання

Чим відрізняється використання Федерального номера від використання Міського номера?

 • Виклики на міські номери в межах свого регіону не вимагають оплати.
 • Виклики на міські номери в межах свого регіону не вимагають набору префіксів регіону.
 • Виклики з усіх регіонів Росії вимагають набору регіонального префікса, раніше жорстко прив'язує до певного регіону.

Різниця в наборі цифр несе тільки психологічне значення і ні в якій мірі не є показником «солідності», «місцезнаходження» або чого-небудь іншого. Є звичайно й відмінності: виклики, що здійснюються всередині свого «географічного пулу місцевих номерів» стають більш зручні в силу коротшою цифровий комбінації номера.

Як це відбувається?

Так як же абоненти, які користуються мобільними пристроями, отримують «Міські номери», якщо існує жорстка географічна прив'язка комбінацій цифр?

Справа в тому, що, купуючи нову СІМ карту з «Міським номером» або підключаючи послугу «Міський номер» ви отримуєте два прив'язаних один до одного номера дублюючих останні 4 - 7 унікальні цифри (місцевий номер в залежності від регіону). У цих цифрах і полягає відповідність міських і федеральних номерів МТС. Тобто знаючи мобільний федеральний номер абонента ми зможемо дзвонити йому і в форматі «Міського номера». А ось як дізнатися федеральний мобільний номер, знаючи міський - підказати складно. В одному і тому ж регіоні дуже багато префіксів різних стільникових операторів.

Між вашими номерами відбувається взаємна постійна переадресація викликів. Надаючи послугу «Міський номер», ваш мобільний оператор укладає спеціальний тристоронній договір з місцевим оператором стаціонарного зв'язку (МГТС в Москві, Ростелеком в основному по РФ).

Підключення послуги «Міський номер» на свій діючий федеральний номер можливо далеко не завжди - все залежить від того, є можливість надати дублюючий стаціонарний номер у операторів.

Скільки коштує використання міського номера?

Вартість послуги «Міський номер» залежить від країни або оператора. У МТС ціна використання послуги зазвичай становить близько 500 рублів на місяць, а регіональні користувачі заплатять в середньому від 120 до 350 рублів на місяць. Чи настільки для вас важливі відмінності в комбінації цифр для використання вашого номера - вирішувати вам.

Скільки коштує використання міського номера?
Часто у користувачів виникає питання: що значить федеральний і міський номер у МТС або іншого оператора стільникового зв'язку?
Як це відбувається?
Так як же абоненти, які користуються мобільними пристроями, отримують «Міські номери», якщо існує жорстка географічна прив'язка комбінацій цифр?
Скільки коштує використання міського номера?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью