• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що ж первинно, форма чи зміст?)

Питання форми і змісту є одним з ключових на шляху саморазвітія

Питання форми і змісту є одним з ключових на шляху саморазвітія.Ему і присвячена ця стаття.

Ми живемо в енергоінформаційному просторі і все в цьому просторі є форми-інформація, які наповнені певною енергією -Зміст. Будь-яка дія людини має форму і зміст і не важливо, що саме ви робите, готуєте пишу. вмиваєтеся, працюєте, з дітьми спілкуєтеся. лінуйтеся і т.д. Гармонія між формою і змістом дає гарний результат. Гармонія між формою і змістом і є якісний результат. Форма - це чесно, змістом це чисто, гармонія це красиво) Формула якості -Чесно чисто і красиво)

У житті будь-якої людини настає момент, коли він відчуває незадоволення тими формами, які створює і тими змістами якими він створені форми наповнює. Встає логічне запитання-що робити. форми міняти або змісту? З чого починати? Як ви самі думаєте?

Велика частина людей чомусь впевнена в тому, що варто міняти форму. До форми можна віднести: патерни поведінки, алгоритми взаємодії, навички, правила виконання чого-небудь, умови, шаблони реагування і тд. Форми насправді простіше простого міняти. Досить зрозуміти яку форму ти хочеш мати, освоїти інструкцію із застосування даної форми. Можна на тренінг сходити, на якому вам розкажуть, як варто поводитися з чоловіком, або як взаємодіяти з клієнтом в роботі. ну або як варіант книгу або статтю в інеті прочитати. Як правило навчальні програми будуються на навчанні новим більш ефективним навичкам (формам) в чому-небудь. Ви йдете з тренінгу впевнені в тому, що володієте новим інструментарієм досягнення власних цілей. Ви активно їх починаєте застосовувати, результат в будь-якому випадку ви отримуєте, але на жаль він чомусь не той, який вами очікувався. Чому, як ви думаєте?

Чому, як ви думаєте

Тому як ви в нові форми упаковуєте старі змісту. А найчастіше нова форма виходить велика тому обсягу змісту, який у вас є, і ви "бовтатися" у великій формі. Або колишній зміст виявляється, що не відповідає новій формі. Це подібно до того, щоб купити собі шикарну взуття "на виріст" розміру так на три більше. І взуття якісна начебто, вам таку давно мріялося купити, але зручності ви явно не відчуваєте, далеко в такому взутті ви не підете. А ви собі взуття купуєте, орієнтуючись на розмір своєї ноги спочатку або на форму взуття?)) Абсурдна питання-скажіть ви і матимете рацію. Адже не дарма кажуть: "По Савці і шапка" глупо- шапку купувати і голову під неї підганяти)

Зміст - це енергія, яку ви наповнюєте то. що робите. І вона по суті дуже сильно впливає на форму. Бо змістом може форму і зруйнувати, і наповнити, і прикрасити. Наприклад, одна і та ж словесна форма "Здрастуйте" може наповнена різним змістом. Ви можете привітатися з агресією, з невдоволенням, з сумом. з любов'ю і т.д. Погодьтеся, кожен раз підсумок буде різним хоча форма одна і та ж. Виходячи з цього, якщо ви бажаєте якістю наповнити всі сфери життя, то починати варто працювати саме з наповнення себе змістом -енерго любові. Якщо ви наповнені енергією любові, то яку б форму ви не створювали -ви отримаєте гарний результат. Бо все що робиться з любов'ю перетворюється в красу.

І ще один суттєвий момент, енергія любові будь-яку форму виправляється, світлом її наповнює))) І рівно навпаки. Яку б витончену форму ви не створили, але, якщо ви наповніть її енергією страху, болю, образ, то скоріше це скидатиметься на «какашку в БЛЕСТЯШКИ».

І ще)) Зміст це внутрішнє, форма-зовнішнє. Зовнішнє завжди є відображенням внутрішнього))

Красивих вам результатів
Красивих вам результатів !!


Буду рада, якщо мої статті, вам виявляться корисними в практиці вашому житті!

Дякую вам за ваші "спасибі". які ви говорите "натисканням на кнопку" спасибі ")))

Орми міняти або змісту?
З чого починати?
Як ви самі думаєте?
Чому, як ви думаєте?
А ви собі взуття купуєте, орієнтуючись на розмір своєї ноги спочатку або на форму взуття?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью