• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що таке банківська карта Яндекс гроші. Способи переведення в готівку яндекс грошей без комісії

 1. Використання банківської карти Яндекс.Деньги.
 2. Переклад на банківську карту будь-якого банку.
 3. Прискорений переклад в банк (Альфа-Банк, Відкриття, Промсвязьбанк, Тінькофф Банк)
 4. Оплата через системи переказів (Contact, Western Union, Ронко «РИБ», Ідрам)
 5. Особливості виведення з Яндекс.Деньги на банківську карту
 6. Переведення в готівку рахунки за допомогою карти Яндекс.Деньги?
 7. А як оформити висновок з Яндекс.Деньги без карти?
 8. Способи виведення грошей з гаманця
 9. Карта Яндекс Грошей
 10. Переклад на карту
 11. Через банківський рахунок
 12. Системи копійчаних переказів
 13. обмінні Пункти

Привіт, шановні друзі. Як зняти гроші з Яндекс гаманця? Це питання мені задають все частіше.

Коли я розповів як виводити. Поряд з питаннями по Вебмані з'явилися питання і по Яндексу.

Потім я розповів про те, як і переводити гроші з однієї системи в іншу без посередників.

Для мене відповідь на це питання було очевидним, так як в акаунті Яндек.Деньгі все гранично просто. Є способи поповнення та зняття коштів. Вибираєш зручний і дотримуєшся інструкцій системи. Так, в чому ж заковика?

Чому багато людей не знають, як вивести гроші з гаманця Яндекс. Відповідь проста, - бажання заощадити, вивести гроші без комісії. В інтернеті таких помилок предостатньо. Ось це і плутає людей. Але, подібні схеми не працюють. Варіанти, як поповнення рахунку мобільного телефон а, потім переклад на гаманець Ківі і після на банківську карту більше не покатають. Комісія стягується на кожному етапі, в кожній системі.

Сьогодні переклади і зняття готівки з гаманця Яндекс супроводжуються комісією.

Зате, ви можете витрачати гроші на свої потреби без комісії!

А тепер розберемо можливі способи зняття грошей з Яндекс гаманця.

Використання банківської карти Яндекс.Деньги.

Без комісії можна використовувати гроші, якщо оформити банківську карту Яндекс.Деньги. Це повноцінна пластикова карта, тільки замість розрахункового рахунку до неї прив'язаний рахунок гаманця Яндекс.

Використовувати цю карту можна в будь-який точки світу, де приймають до оплати банківські карти. Оплачуючи товари і послуги, ви економите на комісії і ще заробляєте бонуси від партнерів системи.

Також гроші можна зняти в будь-якому банкоматі. Але, при цьому доведеться заплатити комісію - 3,5% + 15 рублів (але не менше 100 рублів). Так що краще здійснювати безготівкові операції по карті.

Для громадян Росії випуск картки та обслуговування протягом 3 років обійдеться в 249 рублів. А для громадян інших країн - 349 рублів.

Для початку вам потрібно випустити карту. Для цього потрібно зайти в свій аккаунт Яндекс.Деньги - натиснути на кнопку «Зняти» - перейти за посиланням.


Випуск карти - крок 1

Заповнюєте форму відповідно до підказками системи. І знову натискаєте кнопку «Випустити карту».


І знову натискаєте кнопку «Випустити карту»

Випуск карти - крок 2

Важливо: обов'язково вказуйте свої дані, так як в деяких випадках при оплаті товарів у вас можуть попросити паспорт для підтвердження особи. І, звичайно ж, правильно вкажіть Вашу електронну адресу доставки.

Після отримання та активації карти ви зможете повноцінно використовувати її.

Переклад на банківську карту будь-якого банку.

Зняти гроші з гаманця можна на будь-яку банківську карту. При цьому не потрібно прив'язувати банківську карту до гаманця Яндекс.Деньги. Прив'язка банківської карти до гаманця потрібна лише в тому випадку, якщо ви є власником карти Альфа-Банку або Відкриття. Прив'язка карти цих банків надає дві переваги:

1. безвідсоткове поповнення гаманця;

2. зняття з 3% комісією.

В інших випадках гроші можна знімати без прив'язки банківської карти. При цьому, при знятті грошей з гаманця Яндекс буде утримуватися комісія 3% + 15 рублів.


При цьому, при знятті грошей з гаманця Яндекс буде утримуватися комісія 3% + 15 рублів

Протягом трьох робочих днів гроші надійдуть на карту.

Наступний спосіб зняти гроші з гаманця Яндекс - це переклад на банківський рахунок . Принцип перекладу такої ж, як з банківськими картами, тільки потрібно заповнити більше інформації. Для перекладу знадобиться БИК банку одержувача, його прізвище, ім'я, по батькові, номер рахунку.

Переказ можна зробити безпосередньо на рахунок або вказавши номер договору, картковий рахунок або номер карти. При цьому потрібно в коментарях пояснити, кому саме адресується переклад. Підказки допоможуть вам це зробити.

Комісія при перекладі на рахунок в банку становить 3% + 15 рублів. Максимальна сума за один раз для перекладу 100.000 рублів, а в місяць 6.000.000 рублів.

Для перекладу в розділі «Зняти» натискаєте по потрібному посиланню «Рахунок фізичної особи, IP, юрособи, кредитний рахунок »- вводите БИК банку одержувача, ПІБ, номер рахунку, вказуєте ідентифікатор, суму - тиснете кнопку« Переказати гроші ».

Для перекладу в розділі «Зняти» натискаєте по потрібному посиланню «Рахунок фізичної особи, IP, юрособи,  кредитний рахунок  »- вводите БИК банку одержувача, ПІБ, номер рахунку, вказуєте ідентифікатор, суму - тиснете кнопку« Переказати гроші »

Переклад буде зарахований на рахунок протягом 3 робочих днів.

Прискорений переклад в банк (Альфа-Банк, Відкриття, Промсвязьбанк, Тінькофф Банк)

Про переваги банку Відкриття і Альфа-Банку я вже розповів трохи вище по тексту в статті.

Також швидко можна перевести гроші на рахунок Промсвязьбанка або Тінькофф банку . На відміну від перших двох банків, до цих банку прив'язка гаманця не потрібно. Платіж буде здійснений протягом декількох хвилин.

Для цього в розділі «Зняти» натискаєте на відповідне посилання - заповнюєте форму - тиснете кнопку «Переказати гроші».

Максимальна сума для перекладу за один раз - 15.000 рублів.

І ви економите 15 рублів. З 1.000 рублів з вас утримають НЕ 45 рублів, а 30 рубликів. Економія!

Оплата через системи переказів (Contact, Western Union, Ронко «РИБ», Ідрам)

І ще один спосіб зняти гроші з гаманця Яндекс - це використовувати системи грошових переказів . Терміни зарахування будуть залежати від системи грошових переказів. Комісія, як і в попередніх способах - 3% + 15 рублів. Тільки ось, наприклад, якщо виводити 1.000 рублів через систему Contact , Буде утримана комісія в розмірі 90 рублів. Взагалі, в цій системі на все переклади така звіряча комісія. А при ідентифікації в системі Рапіда онлайн через Contact береться комісія 150 рублів при платежі в 100 рублів. Це я так для прикладу жадібності!

Для здійснення переказу в розділі «Зняти» натискайте на посилання потрібної вам системи грошових переказів - заповнюйте форму, після чого натискаєте кнопку «Перевести».

Для здійснення переказу в розділі «Зняти» натискайте на посилання потрібної вам системи грошових переказів - заповнюйте форму, після чого натискаєте кнопку «Перевести»

І чекаєте переклад.

Ось такі ось способи зняття грошей з гаманця Яндекс.Деньги доступні кожному власнику. Так що якщо вам потрібна готівка, вибирайте зручний для вас спосіб і знімайте гроші. А краще завести банківську карту Яндекс.Деньги і використовувати грошові кошти безготівковим шляхом. Економія очевидна.

Ще більше інформації ви знайдете в рубриці питань і відповідей в розділі допомоги Яндекс.

А у мене на цьому все. Друзі якщо у вас залишилися питання, буду радий відповісти на них в коментарях. Бажаю вам хороших вихідних. До зустрічі в нових статтях.

  Сбербанк мав рацію. Кому з магазинів і сервісів потрібен клієнт, який користувався своїм гаманцем у 2008 році? Тобто, клієнт, який, мало того, що свій же пароль і не знає - він ще й користуватися гаманцем, купувати послуги або товари, вважає за краще раз в 8 років. Навіщо Яндекс.Деньги плодити в своїй мережі таких клієнтів? Або витрачати зусилля на підтримку тих, кому гаманець не потрібен взагалі?

  Час роботи оператора коштує 500 рублів. Неплатящего клієнт, якому за годину метушні, відновлять щось, в результаті не поверне платіжній системі ці 500 рублів ніколи взагалі, так як комісії за платежі, що не крути, за РІК дають мільйони рублів прибутку на мільйони користувачів. Тобто порядок заробітку у платіжної системи - «рублі з кожної людини». А чи не - «мільйони рублів з кожного користувача».

  Але навіть при цьому, нехай кожен окрема людина приносить лише трохи рублів за рік. Упевнений - якби ви регулярно купували через Яндекс.Деньги якісь акаунти в іграх, хвилини стільникового зв'язку, і хімічні китайські ганчірки на аліекспрессе - підтримка допомогла б вам зі швидкістю кулі.

  Вище - НЕ гіпотеза. У мене за рік було 3 «проблеми». Діло було так.

  Одного разу не пройшов платіж в фінансовий сервіс, про що я роздратовано відписався в соцмережу, в особистий аккаунт. Тут же виникла підтримка і пояснила, що за платежі в «фінансові сервіси» (або якось так, не пам'ятаю офіційна назва) беруть скільки-то рублів комісії. А у мене на рахунку отрути, в цей момент, було виключно на платіж. Ну я послухав підтримку, доповів 100 рублів, заплатив то що хотів. ЯД, мабуть, заробив собі кілька копійок. Нормально!

  Одного разу (недавно) непрошёл платіж в «Русский Стандарт». Про що я роздратовано написав в соцмережу (напевно, на підтримку точно якось потрапив). Справа була глибоко вночі в неділю - в підтримці мені було сказано, що сьогодні деякі технічні роботи, те-се, спробуйте хвилин через 30. Хвилин через 30 - все проплатив, без проблем взагалі.

  Втретє, коли я зустрівся з проблемами, йшлося про оплату інтернету "Ростелекома". Про його крива биллинге десятиліттями ходять легенди. Фактично ніякого білінгу Ростелеком довго не існувало, взагалі - був зоопарк білінг всіх поглащённих операторів і всяких юросіб, у кожного з яких був свій. Тому не пам'ятаю - писав я роздратовано в соцмережу або написав тільки на підтримку - але підсумок ще більш показовий. Платіж в «Ростелеком» занесений у мене в «Вибране» (з недавніх пір з «Вибраного» нічого не можна видалити, тому він залишиться там навічно). На власні очі бачу, що я намагаюся заплатити по даден самим же Ростелеком реквізитами. І то що Ростелеком, як дурні в кам'яному столітті до винаходу програмування на комп'ютерах, недавно поміняли номери рахунків - я теж знаю (в Ростелеком недостатньо розуміють, що немає ніяких проблем в тому, що хтось буде користуватися старим форматом номерів рахунку - це просто цифри і 30 хвилин програмування, щоб система сприймала будь-який набір цифр, старий і новий) і пробував і так і сяк.

  У глобальній павутині існує кілька десятків сервісів, клієнти яких можуть заводити електронні гаманці. Наявність віртуального сховища відкриває дуже широкі можливості: можна оплатити комунальні послуги , Не виходячи з дому, зробити покупку в інтернет-магазині, отримати гроші за виконану роботу і багато іншого. Крім того, електронний гаманець є зручним інструментом для переведення в готівку коштів, зароблених за допомогою фрілансу. Тому питання про те, як і де можна зняти гроші з Яндекс-карти без комісії, не перестає хвилювати користувачів.

  Особливості виведення з Яндекс.Деньги на банківську карту

  Кожен учасник системи може вивести монети на банківську карту, прив'язану до аккаунту. Переведення в готівку коштів здійснюється на наступних умовах:

  • Комісія за операцію становить 3% від суми платежу плюс додатково п'ятнадцять рублів.
  • В окремих випадках можна обійтися і без прив'язки банківського інструменту.
  • Система встановлює певні обмеження на зняття готівки.

  Для здійснення виведення потрібно вказати мінімальний обсяг інформації - E-mail клієнта, реквізити карти і суму переказу. Зняття грошей з Яндекс-карти без комісії або висновок іншим способом доступний тільки ідентифікованим користувачам. Кількість грошових переказів за день обмежена п'ятьма транзакціями. Учасник системи може використовувати будь-який банкомат для переведення в готівку коштів. Середній час зарахування грошей на карту становить три дні. Особливо слід виділити переклад на Ощадбанк, який відрізняється простотою й оперативністю. Для проведення транзакції необхідно виконати наступні дії:

  • Оформити в банку картку Momentum.
  • Підключитися до інтернет-банкінгу.
  • Прив'язати «пластик» до онлайн-сервісу банку.
  • Здійснити грошовий переказ.

  Розглянемо докладніше, як зняти гроші з Яндекс-гаманця на карту. Алгоритм дій в цьому випадку передбачає наступне:

  • Клієнтові потрібно відвідати фінансова установа і замовити карту Momentum . Основною її перевагою є оперативність оформлення продукту. Так, користувачеві потрібно всього лише підійти з паспортом до вільного співробітнику і заповнити бланк заяви. Безпосередньо після його оформлення, клієнт отримає на руки «пластик».
  • Для активації карти досить помістити її в банкомат і переглянути баланс.
  • Далі, потрібно увійти в розділ «інтернет-обслуговування» і роздрукувати пароль і ідентифікатор для входу в систему.
  • Наступним етапом буде виведення грошей з Яндекс-гаманця на карту Ощадбанку. Для здійснення транзакції необхідно відкрити відповідну вкладку на офіційній сторінці системи, заповнити форму і протягом трьох днів кошти надійдуть на рахунок, після чого їх можна перевести в готівку через банкомат.

  Слід зазначити, що за оформлення карти, як і за її обслуговування, фінансова установа не стягує ніяких зборів. За вчинення переказу клієнту доведеться заплатити 3% від суми транзакції плюс внести фіксовану суму в розмірі п'ятнадцяти рублів. Надалі користувач зможе зняти готівку через банкомат.

  Переведення в готівку рахунки за допомогою карти Яндекс.Деньги?

  Багатьох користувачів цікавить питання, як зняти гроші з карти без комісії? Існує кілька зручних варіантів, але спочатку потрібно оформити платіжний інструмент . Для цього буде потрібно виконати кілька нескладних дій:

  • Увійти на офіційну сторінку сервісу і відкрити вкладку банківських карт.
  • Клікнути на посилання для випуску «пластика».
  • Заповнити спеціальну форму . Причому потрібно проявити уважність при заповненні заявки, оскільки навіть найменша помилка створить складнощі з її виконанням. У відповідні поля потрібно внести інформацію про власника «пластику». Також необхідно позначити кодове слово, яке застосовується при обслуговуванні по телефону. Якщо користувач зацікавлений в оперативному отриманні карти Яндекс.Деньги щоб зняти з неї гроші без комісії, то йому необхідно коректно вказати адресу доставки, в тому числі індекс.
  • Позначити платіжний пароль.
  • Доставка карти в середньому займає до п'яти днів.
  • Після отримання «пластика», потрібно його активувати, а потім знайти платіж, який був перерахований за покупку банківського інструменту.
  • Зв'язатися з оператором платіжної системи . Причому дзвонити потрібно з мобільного телефон, який прив'язаний до аккаунту учасника.
  • Співробітник задасть клієнту кілька уточнюючих питань і тільки потім надасть ПІН-код, який потрібно записати і зберігати в надійному місці. До речі, у оператора слід дізнатися, де можна зняти готівку з карти Яндекс.Деньги без комісії.
  • Увести «пластик» в банкомат і ввести отриманий ПІН-код.

  При оформленні банківського інструменту слід врахувати деякі моменти:

 1. Карту Яндекс.Деньги можна використовувати в будь-якій країні, в якій функціонують фінансові установи і є банкомати. Причому за допомогою "пластику" можна не тільки розраховуватися за товари і послуги, але і отримувати дохід від участі в партнерських програмах.
 2. Термін дії платіжного інструменту становить три роки. Його обслуговування обходиться росіянам в 249 рублів, а жителям іноземних держав - в 349 рублів.
 3. «Пластик» прив'язується до аккаунту користувача.
 4. Де зняти гроші з карти Яндекс.Деньги без відсотків? якщо мова йде про безготівкових перекладах , То вони виконуються абсолютно безкоштовно. Тоді як за виведення готівки через банкомат доведеться сплатити певну комісію. У більшості випадків таке задоволення обійдеться учаснику системи в 3,5% від суми переказу плюс фіксований платіж в розмірі п'ятнадцяти рублів. Величина транзакції не може бути менше ста рублів.

Слід зазначити, що оформлення платіжного інструменту займає не більше п'ятнадцяти хвилин. Якщо користувач правильно виконав перераховані вище дії, то система відправить йому «пластик». Клієнту залишається тільки з'ясувати, де можна зняти гроші з карти Яндекс.Деньги без комісії і чи можливо це в принципі.

А як оформити висновок з Яндекс.Деньги без карти?

Слід зазначити, що далеко не всі учасники системи скористалися можливістю оформити банківський інструмент. Одні не зробили цього через брак часу, інші просто не бажають заводити «пластик», у третіх є ще якісь причини. У будь-якому випадку вони також можуть вивести монети з віртуального гаманця. Система передбачає відразу кілька способів, за допомогою яких можна швидко і безпечно перевести в готівку кошти без карти. Користувачеві залишається лише визначитися з вибором самого зручного випадку. Як зняти гроші з Яндекс.Деньги без карти? Як вже говорилося раніше, існує кілька способів:

 1. Оформити переказ на розрахунковий рахунок в банку, что Належить фізічній особі . Альо для Отримання доступу до такой опції, клієнту придется пройти процедуру ідентіфікації, Аджея анонімі НЕ могут Здійснювати подібні транзакції. Тоді як Отримання іменного статусу відкріває цілий спектр Додатковий можливости , В тому чіслі, Здійснення переказів в банківські установи России и других держав. Для Здійснення операции потрібні Такі дані, як БИК кредитної организации одержувача коштів, номер розрахункового Рахунку, а такоже ПІБ відправника. Зняття готівкі через систему Яндекс.Деньги в цьом випадка предполагает Візит до банківської установи. Кроме того, користувач может перерахуваті гроші безпосередно на пластикову карту. Альо тоді нужно вказаті Особисті дані ее власника. Система стягує комісію в размере 3% плюс фіксований платіж 15 рублей. Такоже нужно пам'ятати про обмеження: ОБСЯГИ операцій за місяць НЕ может перевіщуваті шести миллионов рублей, а за один раз - ста тисяч. Алгоритм Здійснення переказу гранично простий:
 • Відкрити вкладку зняття коштів.
 • Вібрато Висновок на рахунок, что Належить фізічній особі.
 • Позначіті необхідні дані, суму и Ідентифікатор.
 1. Де ще можна зняти Яндекс.Деньги з карти без КОМІСІЇ. Відповіддю на це питання буде использование спеціальніх систем перекладів. Існує кілька варіантів:
 • Western Union . с помощью даного сервісу користувач может міттєво переслаті гроші в будь-яку фінансову установу світу.
 • Виведення коштів ЦІМ способом не можна назваті самим бюджетною. Аджея система ЯД нараховує комісію в размере 3% від Загальної суми . Сервіс Contact, в свою черга, стягує плату за обслуговування, розмір якої Залежить від характеру транзакції. Якщо переклад внутрішній (в межах країни), то комісія складає 1,5%. Але коли монети відправляються за кордон, то її розмір збільшується до 2%.
 • Ідрам, як варіант, який дозволяє зняти гроші з Яндекс-гаманця жителям Вірменії без карти. У сервісу відмінна репутація за рахунок довголітньої безперебійної роботи і практичного миттєвого перерахування коштів.
 • РНКО «РИБ». Цією системою можуть скористатися тільки москвичі. При цьому зарахування коштів проводиться протягом двох діб.

Цілком очевидно, що існує чимало способів для переведення в готівку грошей, які знаходяться на рахунку ЕРС. Причому кожен користувач зацікавлений в проведенні транзакції з мінімальними витратами. Але в більшості випадків йому доводиться витрачатися на комісію, яка складає від 2 до 3% від суми платежу. Виникає цілком закономірне питання, а де ж можна зняти гроші з карти Яндекс.Деньги без відсотків? Все Досить просто. Якщо користувач розплачується карткою, то він не несе ніяких додаткових витрат . А при знятті готівки через банкомат йому доведеться сплатити комісію.

Якість, а точніше, зручність виведення коштів з системи Електрон платежів - вагомий індикатор солідності і доброзичливості до користувачів сервісу. Яндекс Гроші пропонує своїм клієнтам ряд способів перевести в готівку кошти з віртуального гаманця. Однак, наскільки вони доступні, зручні і не тягнуть втрат?

Очевидно, що зручність методів, за допомогою яких можна здійснити виведення коштів з Яндекс гаманця, можна оцінити невеликою кількістю проведених користувачем дій і часом, протягом якого гроші надходять з віртуального рахунку. Друга сторона оцінки сервісу полягає в тому, чи доводиться платити за зняття коштів з гаманця. Звичайно, найбільш сприятливими для користувача є способи, які не обкладаються комісією або хоча б з мінімальними втратами грошей.

Способи виведення грошей з гаманця

Система пропонує цілий перелік варіантів, якими можна скористатися для того, щоб вивести гроші з віртуальних в реальні. Для того щоб отримати повний їх перелік необхідно авторизуватися на сервісі і перейти в розділ «Зняти».

Після натискання кнопки браузер відкриє вікно вибору «Як зняти гроші», в якому представлений повний (майже повний) перелік варіантів, за допомогою яких можна здійснити виведення коштів. Всі можливості можна впорядкувати по регіону, швидкості перерахування грошей, а також можливості провести висновок без ідентифікації.

Вивести вміст можна:

 • з банківською картою Яндекс.Денег;
 • перевівши їх на будь-яку платіжну карту;
 • перерахувавши на рахунок в банку;
 • відправивши через системи грошових переказів.

Денег;  перевівши їх на будь-яку платіжну карту;  перерахувавши на рахунок в банку;  відправивши через системи грошових переказів

Карта Яндекс Грошей

Система Яндекс Гроші пропонує можливість випуску реальної пластікової карти , Прив'язаною до віртуальному рахунку гаманця. У сервісі зазначено, що випуск і доставка пластика здійснюються безкоштовно і без комісії. При цьому, однак, стягується плата за користування ( «за обслуговування») пластика, яка становить:

 • 249 рублів за три роки при замовленні з РФ;
 • 349 - при замовленні з інших країн.

Перевагою платіжного інструменту, який має загальний рахунок з гаманцем Яндекса, виступає можливість здійснювати покупки і оплачувати послуги без будь-якої комісії. Перевести в готівку кошти, проте, без відсотків не вдасться.

При використанні картки Яндекс Грошей оплата утримується при:

 • зняття готівки через банкомат;
 • перерахування коштів на іншу карту;
 • поповненні LiqPay;
 • замовленні і поповненні віртуальної карти від банку «Російський Стандарт».

Розмір ставок досить великий: 3% від суми, що виводиться плюс 15 р., Але не менше, ніж 100 р.

Переклад на карту

Вивести готівку можна за допомогою перекладу на банківську карту будь-якого Фінансової установи . Мінімальна сума , Яку можна вивести - 500 р.

Як правило, при безпосередньому отриманні готівки в банкоматі комісії не існує, однак, вона є при переказі коштів і становить також 3% плюс 15 р.

Як правило, при безпосередньому отриманні готівки в банкоматі комісії не існує, однак, вона є при переказі коштів і становить також 3% плюс 15 р

Через банківський рахунок

Щоб вивести гроші на рахунок в банку необхідно після авторизації перейти на вкладку «Зняти», а після вибрати відповідний спосіб:

При цьому слід зазначити, що в кожному з методів, за допомогою яких можна вивести потрібну суму грошей, система платежів бере свій відсоток. Комісії складають від 2% (але не менше 30 р.) При перекладі на рахунок юрособи або ВП у Росії до стандартних «3% плюс 15 р.» При погашенні кредитів.

Системи копійчаних переказів

Яндекс Гроші пропонують вивести кошти через популярні системи грошових переказів:

 • Western Union;
 • CONTACT;
 • РНКО «РИБ»;
 • Ідрам.

Всі ці сервіси, що працюють з перекладом як готівки, так і віртуальних засобів, також обтяжують висновок наявністю комісії. причому в даного випадка мова йде про підвищені відсотки, так як свою вигоду отримує і Яндекс Гроші і служба перекладів. Наприклад, виведення грошей через CONTACT обкладений:

 • 3% - Я.Д;
 • 1,5 - 2% і не менше, ніж 60 рублів - CONTACT.

обмінні Пункти

Електронні обмінники дозволяють здійснити виведення грошей з гаманця Яндекс на інші платіжні сервіси або банківські рахунки / карти. При цьому комісії при таких операціях завдяки великій конкуренції між обмінниками дійсно мінімальні.

Для зручності користувачів існують навіть спеціальні сайти-рейтинги, що показують в реальному часі курси, за якими здійснюється висновок або перерахування грошей.

Таким чином, єдиним способом, який дозволяє вивести суми з цифрового гаманця без комісії, можна назвати розрахунок за допомогою фірмової пластикової карти системи. При цьому суть операції не цілком відповідає поняттю «висновок готівки», так як без втрат можна тільки розплатитися за товари і послуги, а ось при переведенні в готівку в банкоматі відсоток все ж знімається.

Всі ж інші операції обкладаються певної платою, яка, як правило, становить 3% + 15 р. Щоб уникнути надмірних платежів потрібно уважно відстежувати, яка сума буде знята з рахунку при проведенні певної операції. Для мінімізації витрат варто звернутися в прихильник організації-обмінники.

Деньги?
Деньги без карти?
Як зняти гроші з Яндекс гаманця?
Так, в чому ж заковика?
Кому з магазинів і сервісів потрібен клієнт, який користувався своїм гаманцем у 2008 році?
Деньги плодити в своїй мережі таких клієнтів?
Або витрачати зусилля на підтримку тих, кому гаманець не потрібен взагалі?
Деньги?
Багатьох користувачів цікавить питання, як зняти гроші з карти без комісії?
Деньги без відсотків?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью