• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що насправді означають назви відомих брендів

У кросівках Nike і тренувальних штанях Lululemon Ви вирушаєте за обновками в магазин Gap. По дорозі Ви купуєте каву в Starbucks. Після декількох годин шопінгу Ви заходите в закусочну Panera, щоб пообідати зі знайомою. Ви оплачуєте замовлення через додаток Venmo і вибираєте на десерт морозиво Häagen-Dazs. Назви брендів вже давно міцно засіли в наших головах і лексиконах. Але чи знаєте Ви істинне значення цих назв? У цій статті ми розповімо про декілька з них.

У цій статті ми розповімо про декілька з них

джерело: flickr

Pepsi - засіб від нетравлення шлунка

Винахідник «Пепсі» Калеб Девіс Бредхем спочатку хотів стати лікарем, але через сімейні негаразди йому довелося покинути навчання і стати фармацевтом - так говориться на сайті компанії. Його оригінальний винахід, назване «Напій Бреда», виготовлялося з суміші цукру, води, карамелі, лимонного масла і мускатного горіха. Три роки по тому Бредхем перейменував свій напій, який, на його думку, сприяв травленню, в «Пепсі-Кола», виходячи з терміну «диспепсія», що означає нетравлення.

Три роки по тому Бредхем перейменував свій напій, який, на його думку, сприяв травленню, в «Пепсі-Кола», виходячи з терміну «диспепсія», що означає нетравлення

джерело: flickr

Panera є поєднанням слів «хліб» і «ера»

Як йдеться на сторінці компанії в Facebook, назва цієї мережі закусочних має латинське і іспанські корені.

В іспанському «pan» означає хліб, а «era» - вік або проміжок часу, так що все разом можна перевести як «час хліба».

Рон Шайх, засновник компанії, також зізнався, що назва співзвучна зі словом «хлібний кошик» на латині.

Назва Google виникло завдяки помилці

Назва компанії виникло під час одного з мозкових штурмів в Стенфордському університеті. Засновник Ларрі Пейдж і інші випускники пропонували різні ідеї для назви потужного сайту-пошукача.

Варіантом назви був гуголплекс - одне з найбільших відомих чисел. Назва Google виникло після того, як один зі студентів неправильно його записав. Пізніше Пейдж зареєстрував компанію саме на це ім'я.

джерело: flickr

McDonald's названий на честь власників ресторану бургерів

Реймонд Крок, засновник компанії McDonald's, працював продавцем автоматів для виготовлення молочних коктейлів, коли познайомився з братами Діком і Маком МакДональд, які володіли рестораном бургерів в Сан-Бернандіно, Каліфорнія.

Брати придбали у Крока кілька мультиміксерів для коктейлів та настільки вразили його організацією роботи в своєму ресторані, що він незабаром став їх агентом і організував франшизу по всій території США. Кілька років по тому він викупив у братів все права на ім'я McDonald's.

джерело: flickr

Adidas - перші літери прізвища та прізвища

Якщо Ви вважали, що назва Adidas є акронімом All Day I Dream About Soccer (я весь день мрію про футбол), то Ви помилялися. Виявляється, бренд спортивного одягу був названий на честь свого засновника Адольфа Дасслера, який почав виробляти спортивне взуття після повернення з фронтів Першої світової війни. Назва фірми включає його прізвисько Аді і перші три букви його прізвища.

Назва фірми включає його прізвисько Аді і перші три букви його прізвища

джерело: flickr

J. Crew - конкурент Polo

Згідно з журналом «Форбс» назву Crew було вибрано, щоб скласти конкуренцію Ральфу Лорену, а засновник компанії Артур Сінейдер дописав букву «J», оскільки вважав, що вона додає бренду індивідуальності.

Непогана ідея, враховуючи, що і поло, і гребля є досить елегантними видами спорту.

джерело: flickr

Джин нашептав назву «Ролекс» на вухо засновнику компанії

Ганс Вільсдорф довго шукав таку назву, яке легко б вимовлялося на будь-якій мові.

«Я намагався скласти букви алфавіту в різному порядку, - каже Вільсдорф, - у мене були сотні варіантів, але жоден з них не підходив ідеально. Одного ранку, проїжджаючи на другому поверсі кінного омнібуса по Чипсайду в Лондоні, я почув, як джин прошепотів мені у вухо слово «Ролекс» ».

джерело: flickr

Назва Lululemon спеціально придумано складною

Засновник Lululemon Чіп Вілсон запропонував таку ідею назви бренду одягу для йоги, тому що, як він вважав, японці не зможуть його вимовити.

У 2009 році він писав: «Вважалося, що японські маркетингові компанії навіть не намагатимуться створити бренд з буквою« л », оскільки такого звуку немає в японській фонетиці. Таким чином, наявність цієї літери в назві змушувало японського споживача вірити, що ця назва виключно північно-американське і оригінальне. Насправді назва Lululemon не має ніяких коренів, і все його значення полягає в трьох буквах «л». Ні більше, ні мешьше ».

Ні більше, ні мешьше »

джерело: flickr

Назва Zara походить від первісного Zobra

Амансіо Ортега, засновник Zara, спочатку назвав свою компанію на честь фільму 1964 року «Грек Зобра». Але воно довго не протримався.

Перший магазин, відкритий в Ла-Коруньї в 1975 році, виявився всього в двох кварталах від бару «Зобра». Ортега вже замовив вивіску, коли господар бару поскаржився йому, що буде незручно, якщо їх закладу матимуть однакові імена.

В результаті Ортезі довелося міняти назву, максимально використовуючи вже наявні літери, в результаті чого з'явилося на світло назва «Зара».

В результаті Ортезі довелося міняти назву, максимально використовуючи вже наявні літери, в результаті чого з'явилося на світло назва «Зара»

джерело: flickr

IKEA не є шведським словом

Засновник компанії Інгвар Кампрад придумав назву, скомбінувавши власні ініціали і перші літери назви ферми і села в південній Швеції, звідки він був родом, - Elmtaryd і Agunnaryd.

Starbucks названий на честь героя роману «Мобі Дік»

В одному з інтерв'ю Гордон Боукер, співзасновник Starbucks, розповів історію появи оригінальної назви. Спочатку підбиралися слова, що починаються на «St», тому що він вважав їх сильними.

«Хтось одного разу приніс стару шахтарську карту Аляски, і на ній ми знайшли місто Старбо, - рассказиает він. - Як тільки я побачив Старбо, я згадав про кращого друга Мелвілла в «Мобі Діку» ».

Soylent - назва з науково-фантастичного роману

Soylent - поживний напій, улюблений в силіконової долини, отримав свою назву через науково-фантастичного роману «Більше місця! Більше місця! ». Це роман про те, як зростаюче населення Землі виснажує ресурси планети. У книзі суміш сої і сочевиці називалася Soylent.

У книзі суміш сої і сочевиці називалася Soylent

Wawa - місцевість в Пенсільванії

Назва мережі недорогих супермаркетів має два основних значення: 1. Найменування місцевості в Пенсільванії, де знаходилася перша молочна ферма компанії. 2. Індіанське назва канадського гусака, зображеного на логотипі компанії.

Häagen-Dazs хоча і звучить по-датському, але повністю вигаданий Рубеном Маттус, єврейським іммігрантом з Польщі. Він назвав свою компанію з виробництва морозива Häagen-Dazs, щоб таким чином віддячити Данію. Але сама назва ніякого сенсу не має.

«Єдиною країною, яка рятувала євреїв під час Другої світової війни, була Данія, так що я повністю вигадав датське найменування і зареєстрував його. Häagen-Dazs абсолютно нічого не означає, але привертає увагу, особливо наявністю букви з двома точками зверху ».

Häagen-Dazs абсолютно нічого не означає, але привертає увагу, особливо наявністю букви з двома точками зверху »

Напій Gatorade для команди Florida Gators

Команда лікарів Університету штату Флорида розробила спортивний напій для гравців футбольної команди Florida Gators, щоб вони не страждали від спраги під час ігор в жарку пору року.

Назва Venmo сталося з мертвої мови

Ендрю Кортіна, творець програми цифрових платежів, розповідає: «Коли ми думали, як назвати компанію, одним із джерел натхнення для нас стала латинь. Vendo / vendere означає «продавати». Як тільки було вимовлено слово venmo, ми полюбили його, тому що його можна використовувати як дієслово ».

Як тільки було вимовлено слово venmo, ми полюбили його, тому що його можна використовувати як дієслово »

Under Armour - зручний телефонний номер

Назва Under Armour було придумано зовсім випадково, як розповідає генеральний директор компанії Кевін Планк. Він каже, що спочатку найменування було Body Armor, але, як виявилося, таке ім'я було неможливо зареєструвати.

«Стан був гнітюче, і в цей вечір у мене був запланований вечерю з моїм старшим братом Біллом. Коли я приїхав до нього і постукав у двері, він подивився на мене зверху вниз, як може тільки старший брат, і запитав: «До речі, як там твоя компанія, ммм ... Under Armor?»

Як же вийшло, що назва компанії має таке дивне написання?

«Причиною, через яку ми додали ще одну букву до назви, стало те, що телефонний номер 888-4ARMOUR запам'ятовується набагато краще, ніж 888-44ARMOR. Хотів би я сказати, що за цим стоїть якась серйозна маркетингове дослідження, але це не так ».

Хотів би я сказати, що за цим стоїть якась серйозна маркетингове дослідження, але це не так »

Компанія Amazon була названа в честь найдовшою в світі річки

У момент запуску компанії в 1995 році її засновник Джефф Безос мав іншу думку з приводу назви.

Безос хотів назвати свій книжковий інтернет-магазин «Кадабра», але перший адвокат компанії, Тодд Тарберт, зміг переконати його, що назва дуже співзвучно з неприємним «кадавр».

Безос говорить, що йому також дуже подобалася назва Relentless, і навіть зараз, якщо ви зайдете на Relentless.com, Ви будете перенаправлені на сайт Amazon.

Зрештою Безос зупинився на варіанті Amazon, назві найдовшої річки світу, і включив її зображення в перший з логотипів компанії.

Зрештою Безос зупинився на варіанті Amazon, назві найдовшої річки світу, і включив її зображення в перший з логотипів компанії

Monsanto - прізвище дружини засновника компанії

Агрохімічна компанія Monsanto була заснована в 1901 році Дожоном Ф. Куїні. Він назвав свій бізнес в честь своєї дружини Ольги Монсанто Куїні.

Назва Verizon походить від латинського слова Veritas, що означає «правда»

Verizon з'явився в результаті злиття телекомунікаційних компаній Bell Atlantic і GTE. Нова назва виникло в результаті з'єднання латинського слова Veritas, що означає «правда», і «горизонт», щоб підкреслити спрямованість компанії в майбутнє.

Нова назва виникло в результаті з'єднання латинського слова Veritas, що означає «правда», і «горизонт», щоб підкреслити спрямованість компанії в майбутнє

JCPenney названий ім'ям свого творця

З таким ім'ям, як Джеймс Кеш Пенні, складається враження, що засновник торгової мережі був народжений, щоб заробляти гроші!

Але чи знаєте Ви істинне значення цих назв?
Under Armor?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью