• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що таке браузер

Шановні друзі, знову радий Вас всіх привітати, тема на сьогодні, що таке браузер і для чого він взагалі потрібен Шановні друзі, знову радий Вас всіх привітати, тема на сьогодні, що таке браузер і для чого він взагалі потрібен. Багато недосвідчених комп'ютерні користувачі, спантеличуючи в перший раз питанням, що таке браузер, думають, що за цим незвичним для російського вуха словом і ховається щось досить складне. Але зрозуміти, що це за звір такий, можна без особливих зусиль. Адже всі відвідувачі інтернету користуються ним кожен день, але багато хто не підозрюють, що саме браузер робить сторінки сайтів доступними для перегляду. Слово «браузер» (від англ. Browse - розглядати, перегляд) буквально означає «засіб для перегляду», звідки стає ясно, що це програма візуалізує інтернет-сайти.

Як можна здогадатися, ви читаєте цей текст саме за допомогою браузера. браузер - багатофункціональна програма. Основне його завдання полягає в наступному. Коли користувач вводить в рядок браузера адресу web-сайту, програма надсилає запит і зв'язується з потрібним web-сервером, з якого отримує web-документ (сторінку сайту), закодовану в html-форматі. Далі браузер перетворює html-код в доступний для читання текст, який користувач і бачить на екрані комп'ютера. Таким же чином відбувається завантаження всіляких ілюстрацій, відео.

Швидкість описаного процесу роботи браузера залежить від його виду. Наприклад, найвідоміший браузер, за допомогою якого багато хто починав освоєння Інтернету, - Internet Explorer - відстає за швидкістю роботи від «лисички» Mozilla Firefox і норвезького браузера Opera. Браузер Internet Explorer є встановленою програмою в операційній системі Windows. Решта браузери можна встановити, скачавши інсталяційний файл з сайтів виробників.

Майте на увазі, що браузери Opera, Chrome офіційно поширюється безкоштовно, установка не вимагає sms-підтвердження. Крім основної функції, браузери виконують і інші: зберігають обрані користувачем web-сторінки, завантажують файли, зберігають cookies - текстові файли з відвіданих сайтів. Іноді виникає необхідність використовувати кілька браузерів одночасно. Наприклад, специфіка деяких сайтів така, що вони працюють без помилок тільки c Internet Explorer. А користувачеві подобається працювати, наприклад, з браузером Opera. Веб-майстру необхідно використовувати кілька браузерів, щоб перевіряти коректну роботу створених сайтів на різних браузерах.

Вибір браузера завжди буде за Вами, але головне, що Ви тепер знаєте, що це за звір такий - браузер. До речі, про браузерах я писав тут . Як завжди чекаю Ваших коментарів до даної статті і піду далі розбиратися зі своєю темою сайту.

З повагою, Євген Вергус .

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью