• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що робити якщо гугл хром гальмує або глючить

 1. Оновитися до останньої версії
 2. відключаємо розширення
 3. Чистимо історію і кеш
 4. Скидання налаштувань і видалення шкідливого ПО
 5. Якщо гальмує web-графіка

Google Chrome сьогодні дуже популярний браузер і з кожним днем ​​їм користується все більше число інтернет-користувачів Google Chrome сьогодні дуже популярний браузер і з кожним днем ​​їм користується все більше число інтернет-користувачів. Ще б пак, адже в назві перше слово «Google», а це вже стало своєрідним знаком якості!

Гугл Хром не дарма заслужив довіру мільйонів користувачів по всьому світу. Це дуже швидкий браузер, що поєднує в собі передові веб-технології та зручність використання. Але наскільки б швидким не був Хром, в один прекрасний день можна помітити що браузер почав гальмувати.

Оновитися до останньої версії

Найпростіше рішення лежить на поверхні. Спробуйте просто оновити Хром до останньої версії. Хоч він і робить це автоматично, не завадить перевірити. Для цього заходимо в

Якщо оновлення будуть знайдені, ви побачите що пішла стрибка нової версії:

Якщо ви користувалися однією з збірок хрому, які можна скачати в інтернеті, спробуйте видалити всю збірку цілком і встановити «чистий» Google Chrome, а потрібні розширення встановити вручну.

відключаємо розширення

Не треба в усьому звинувачувати браузер, у багатьох випадках винні розширення, які ви самі поставили, або вони встановилися «випадково» в автоматичному режимі з вашої згоди. Йдемо в закладку «Налаштування -> Додаткові інструменти -> Розширення» і пробуємо по черзі відключати встановлені розширення, знімаючи галочки, або дивимося в кінці статті як відключити все одним махом.

Кожен раз перевіряємо, чи вирішена проблема. Якщо знайдеться розширення-винуватець, але як на зло саме воно вам дуже треба, спробуйте його залишити, але повідключали інші розширення. Просто деякі розширення можуть конфліктувати один з одним.

Чистимо історію і кеш

Гугл Хром, так само як і інші браузери, веде історію нашого перебування в мережі. Однією з неприємностей переповнення історії може стати повільна адресний рядок. Це коли ми намагаємося ввести адресу сайту, але Зауважте, що ви з'являються з затримкою. Іноді це навіть дратує. Правда, щоб настільки забити базу адрес потрібно вести активний спосіб інтернет-життя хоча б кілька місяців.

Якщо ви раніше не чистили історію браузера спеціально, то хром вже зібрав чималу базу даних в одному файлі про кожного сайті, на який ви коли-небудь заходили. На жаль, спочатку немає можливості обмежити кількість записів бази даних, але на щастя є просте розширення для хрому. Щоб його встановити йдемо по посиланню History Limiter і натискаємо кнопочку «Встановити». Далі йдемо в настройки хрому в закладку «Розширення», заходимо в налаштування плагіна History Limiter, і встановлюємо скільки днів потрібно зберігати історію адрес.

Далі йдемо в настройки хрому в закладку «Розширення», заходимо в налаштування плагіна History Limiter, і встановлюємо скільки днів потрібно зберігати історію адрес

За ідеєю, ця функція повинна бути вбудована в браузер, але на жаль. Можливо в наступних версіях це буде, а поки що ставимо розширення і забуваємо про це. Можна видалити всю історію адрес, для цього йдемо в настройки, пункт «Історія -> Історія -> Очистити історію» (або гарячі клавіші «Ctrl + Shift + Del»). Щоб видалити історію адрес залишаємо тільки галочку «Очистити історію переглядів», кнопочка «Очистити історію».

Щоб видалити історію адрес залишаємо тільки галочку «Очистити історію переглядів», кнопочка «Очистити історію»

Дуже часто хром гальмує або невірно відображає сторінки при проблемах з внутрішнім кешем. У цьому випадку допомагає очищення кеша збережених сторінок . Для цього в тому ж віконці де чистили історію адрес залишаємо галочку «Очистити кеш» і натискаємо «Очистити історію». Якщо нічого не допомогло то можна почистити куки і все інше. Для цього ставимо всі галочки і тиснемо «Очистити історію». Але знайте, що після чистки куків доведеться перелогініваться на всіх сайтах.

Більш радикально позбутися від старої інформації допоможе корисна програма CCleaner.

завантажити CCleaner

На вкладці «Додатки» відзначаємо галочки стосуються хрому, натискаємо «Очистити».

Ще, як варіант, можна видалити Google Chrome з комп'ютера, а потім ще вручну видалити папку:

де ім'я_диска - це диск на який встановлена ​​операційна система, наприклад диск C:

Імя_пользователя - ваше ім'я користувача, під яким входите в систему (vasek, alex, sveta ...)

Скидання налаштувань і видалення шкідливого ПО

В хром є вбудована функція, йдемо в настройки, в рядку пошуку пишемо «скидання» і натискаємо по

Хром почне шукати malware на комп'ютері, якщо знаходить - видаляємо. Якщо не допомогло, то натискаємо «Скинути настройки». Буде скинуто налаштування головної сторінки, сторінки швидкого доступу і пошукової системи, а також відкріплений все вкладки. Крім того, система відключить всі розширення і видалить все тимчасові дані, такі як файли cookie. Ваші закладки, історія переглядів і паролі будуть збережені. Якщо після скидання все запрацює нормально, то по одному включаємо розширення і спостерігаємо.

Якщо гальмує web-графіка

У декого може гальмувати графіка на веб-сторінках, але як правило це стосується не тільки браузера, а й усієї системи. Зайдіть в BIOS при завантаженні системи , Знайдіть там розділ і встановіть параметр «HPET Support» в положення «Disabled». Якщо не допомогло, то поставте як було або встановіть рекомендоване значення «Enabled» для Windows 7/10 або «Disabled» для Windows XP.

Не забувайте, що швидкість залежить не тільки від браузера. Якщо у вас повільний інтернет, проблеми з комп'ютером або операційною системою, то ці методи вам мало допоможуть. Тому не забувайте хоч іноді оптимізувати роботу системи.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью