• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що таке ТИЦ, PR сайту і навіщо вони потрібні

 1. Що таке ТИЦ і PR?
 2. Навіщо потрібен ТИЦ і PR?

Давайте ми поговоримо з вами про особливі параметрах, які присвоюються блогам і сайтам Давайте ми поговоримо з вами про особливі параметрах, які присвоюються блогам і сайтам. Йтиметься про двох параметрах - це ТІЦ і PR. Так що ж таке тиц і pr, і для чого вони нам взагалі, потрібні? Пошукові системи Яndex і Google вважають, чим більше встановлено зовнішніх посилань на даний сайт, тим більше цей сайт має свій авторитет і дуже велику користь для своїх відвідувачів.

Що таке ТИЦ і PR?

PR (page rang) - це певний параметр (ранг), який видається пошуковою системою Google. Даний параметр визначається для кожної сторінки сайту.

ТІЦ (тематичний індекс цитування) - це параметр, який видається пошуковою системою Яndex. Оскільки пошукова система Яndex є основною в Рунеті, то такий параметр буде найголовнішим, і для російського інтернету буде грати найважливішу роль. Тематичний індекс цитування розраховується за певним алгоритмом, в якому враховуються тематична схожість ресурсу і сайтів, на які його посилаються. Це означає, що аналізується не тільки кількість, але і якість даних зовнішніх посилань.

Це означає, що аналізується не тільки кількість, але і якість даних зовнішніх посилань

Наприклад, якщо ваш інтернет проект про побутову техніку, то 50 посилань з різних сайтів принесуть вам користі менше, ніж ці ж 50 посилань, але вже з сайтів по близькій тематиці. Саме тематика ресурсу грає дуже важливу роль для тих, хто хоче підвищити частина. В принципі посилання з тематичних ресурсів дійсно можуть принести вашому сайту або блогу більше ТИЦ. Алгоритми розрахунку даного параметра, як і в іншій будь-якій системі, весь час поліпшуються, що не примушує власне оптимізаторів залишатися без своєї роботи і придумувати нові методи для оптимізації та розкрутки сайту .

Навіщо потрібен ТИЦ і PR?

Отже, навіщо власне ТИЦ і PR взагалі, потрібні? Ці параметри впливають на заробіток в різних системах (наприклад, блогун), які дозволяють заробляти розміщенням посилань, оглядів і так далі. Ці параметри грають дуже важливу роль в тому, наскільки ви можете взяти за написання будь-якого посту або за розміщення якоюсь зовнішньою посилання на своєму блозі. Тим вище тиц і пр сайту, тим більше ви можете запросити ціну за свої послуги. Хочеться відразу сказати, що тематичний індекс цитування не впливає на видачу в пошукових системах.

Але для чого тоді ще потрібен Мотор? В принципі він впливає на позиції, але впливає на позиції якихось сайтів або блогів які знаходяться в Яндекс-каталозі (ЯК). У цьому каталозі розміщуються ресурси на платній основі. ТИЦ впливає на ранжування сайтів, блогів чи будь-яких порталів в цьому каталозі. Загалом, якщо говорити просто, то чим вище ТИЦ і PR вашого сайту або блогу, тим солідніше виглядає ваш ресурс в очах пошукових систем, відвідувачів і рекламодавців.

Загалом, якщо говорити просто, то чим вище ТИЦ і PR вашого сайту або блогу, тим солідніше виглядає ваш ресурс в очах пошукових систем, відвідувачів і рекламодавців

Ще Мотор тощо можна за допомогою різних сервісів або додатків. Для тих, хто використовує браузер Google Chrome, раджу встановити для нього розширення Yandex CY (TIC) & PR Viewer. У кого-який інший браузер, спробуйте пошукати це розширення, але для вашого конкретного браузера. Я впевнений, є й інші версії для багатьох браузерів. Після установки вгорі браузера виводиться значок «gЯ». Перебуваючи на своєму сайті, після натискання на цю кнопку, вам покажуть ТИЦ, PR, проіндексовані сторінки пошукача Google, проіндексовані сторінки пошукача Яndex і Alexa rang.

Якщо ви натиснете на даний параметр, то зможете ще і дізнатися, які були проіндексовані сторінки певної пошуковою системою. Це розширення дуже корисне і зручне, так як завжди знаходиться під рукою на видному місці вашого браузера. Також і для інших браузерів є багато таких розширень, але я їх не встановлював і тому точно описувати не буду. Я думаю, ви їх без зусиль знайдете в інтернеті. Є ще чимало спеціальних сервісів, які можуть проаналізувати ваш сайт. Вони також можуть надавати код інфомера ТИЦ і PR, який можна встановити на своєму сайті для загальної доступності. Загалом, вивчайте і впроваджуйте!

Загалом, вивчайте і впроваджуйте

[Socialpost]

Поради по розкрутці сайту:

Що таке ТИЦ і PR?
Навіщо потрібен ТИЦ і PR?
Так що ж таке тиц і pr, і для чого вони нам взагалі, потрібні?
Що таке ТИЦ і PR?
Навіщо потрібен ТИЦ і PR?
Отже, навіщо власне ТИЦ і PR взагалі, потрібні?
Але для чого тоді ще потрібен Мотор?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью