• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Що таке ASIC майнер, основні види та алгоритми роботи для Майнінг криптовалюта в 2018

 1. Що таке Асік
 2. Види ASIC Майнер
 3. SHA-256
 4. X11
 5. Blake
 6. Scrypt
 7. Cryptonight
 8. ETHash
 9. Популярні моделі ASIC
 10. Bitmain
 11. Baikal
 12. PinIdea
 13. Innosilicon
 14. Ebang Communication
 15. Halong Mining
 16. Кращі моделі 2018
 17. Окупність ASIC обладнання

Asic майнер - це розробка китайських технологів, програмістів та інженерів, яка, по суті, не тільки зробила криптовалюта більш доступними, але ще і перевела епоху графічних малоефективних процесорів в минуле

Asic майнер - це розробка китайських технологів, програмістів та інженерів, яка, по суті, не тільки зробила криптовалюта більш доступними, але ще і перевела епоху графічних малоефективних процесорів в минуле.

Зросла популярність видобутку просто гри і захоплення власників ігрових і потужних комп'ютерів, Майнінг перейшов на промислові рейки і з часом зовсім став одним з найбільш прибуткових занять. І не останню роль в цьому відіграє певна мікросхема.

Що таке Асік

Починаючи розмову про те, що таке ASIC, варто сказати, що ця одна з ключових деталей роботи блокчейна, тобто без неї сам принцип децентралізованої майданчика не зможе бути реалізований.

Асік (Asic) (з англ. Абревіатури) - схема інтегрального виду зі спеціальним значенням, яка працює на розшифровку різних видів алгоритмів.

Ключова особливість технології Асік в тому, що мікросхема швидше розшифрує алгоритм, складність якого поступово наростає. Саме цей показник вигідно виділяє ASIC на тлі інших, оскільки швидка робота вкрай важлива в роботі з алгоритмами під певну монету. Я вже говорила з читачами GQ Blog Monitor, що соло-варіант видобутку криптовалюта поступово пішов в минуле, а майнінг біткоіни став настільки витратним, що вимагає об'єднання в пули, дешевої енергії і спеціалізованих потужностей. Асік виконує свої функції, і на відміну від аналогів налаштований на роботу в певному алгоритмі, щоб отримати ту чи іншу крипту.

Асіка також називають об'єднаний блок, до складу якого чіпи, вентилятор, блок пам'яті і комплектуючі для зв'язку з пристроями зовнішнього конекту, а також блок-бокс.

Види ASIC Майнер

Базова особливість Асіка - в робочому алгоритмі, тобто схема заточена на роботу в конкретному напрямку. Сьогодні прийнято говорити про 6 різних видах, які дозволяють і біткоіни добувати, і інші, менш популярні крипти. При цьому деякі моделі поєднують в собі кілька алгоритмів, а певні - заточені під конкретний алгоритм. Розбираємося з алгоритмами для роботи з ASIC з ними далі.

SHA-256

На базі цього алгоритму видобувається біткоіни, і, по суті, практично у кожного виробника є обладнання для видобутку манером ВТС. Попитом користуються Асік DragonMint T1 від Halong Mining з хешерінгом 16 TH / s і енергоспоживанням 1600 Вт .; ASIC Bitmain Antminer S9 з показниками 14 TH / s і 1340 Вт відповідно, також модель T9 Antminer від Bitmain з характеристиками 11,5 TH / s і 1450 Вт. і Ebit E10.1 Miner 18T від Ebang Communication з Техчастина: 18 TH / s і 1600 Вт.

X11

За допомогою цього алгоритму майнер може добути Dash. Що цікаво, в останні місяці кількість нових моделей ASIC тільки збільшувалася з поліпшенням функцій, що говорить про те, що даш розглядається як одна з найбільш перспективних криптовалюта. Серед основних виробничих гігантів багато спеціалізуються на виробництві Асіка, зокрема: потужний DR-100 PRO від Pinidea з показниками 22 GH / s і 900 Вт. Модель Асік Antminer D3 від Bitmain і теххарактерістікі 19,3 GH / s і 1100 Вт, гігант A5 DashMaster x11 asic miner від Innosilicon з 32,5 GH / s і 750 Вт відповідно, а також і скромний майнер Giant X10 від Baikal і 10 GH / s і 630 Вт.

Blake

Також відомий під назвою В2 і використовується для видобутку Siacoin. Знайти майнер можна від виробника з гучним ім'ям - Асік A3 Antminer від Bitmain і його показниками роботи 815 GH / s і 1 275 Вт. Доступний варіант ASIC зі зменшеним хешерінгом Giant-B від Baikal з 80 GH / s і 300 Вт відповідно, так і від гучного останнім часом китайського гіганта DragonMint B52 Blake2b Miner від Halong Mining з показниками 3,83 TH / s і 1380 Вт.

Scrypt

Майнер на цьому алгоритмі пропонують видобувати Dogecoin і цифрове срібло Litecoin. Розшифрувати алгоритм можуть Асіка старих і вже поліпшених версій, як, наприклад, Antminer L3 + від Bitmain - прокачаний версія ASIC L3 з Техчастина 504 MH / s і 800 Вт, а також 2 новинки від Innosilicon: модель A6 LTC Master з показниками 1,23 GH / s і 1500 Вт, а також A4 + LTC Master з робочими технічними аспектами 620 MH / s і 750 Вт. відповідно.

Cryptonight

Особливість алгоритму - в значних витратах оперативної пам'яті. Майнер видобуває Monero, розшифрувавши цей алгоритм. Використовуються для видобутку бюджетні і досить дорогі промислові потужності, як Асік Antminer X3 від Bitmain з технічною частиною 220 KH / s і 550 Вт; а також 2 моделі ASIC від Halong Mining DragonMint X2 з показником 248 KH / s і 490 Вт. і майнер DragonMint X1 з показником 124 KH / s і 245 Вт.

ETHash

А ось, що цікаво, що майнінг ефіріум не відбувається за допомогою настільки традиційно підходу в алгоритмі, про що ми вже говорили в матеріалі. Друга назва алгоритму Майнінг Dagger Hashimoto і добувають на ній ефір. Щоб отримати заповітний ETH, можна використовувати відеокарти, але гучний майнер Antminer F3 від Bitmain вже потрапив в продаж, про що говорять з'явилися оголошення на дошках продажів. Середня вартість цього ASIC - 3100 доларів. І традиційно для цього китайського виробника, майнер і джерело живлення реалізовуються окремо і, відповідно, в 2-х цінових позиціях.

Популярні моделі ASIC

Вибираючи найкращі моделі Асік для видобутку біткоіни або інших крипт, варто звертати увагу не тільки на ціну, але ще і фірму-виробника, оскільки багато брендів настільки добре зарекомендували себе на ринку, що новим торговим маркам складно пробитися. Разом з цим показник хешрейта і споживання електроенергії - ключові аспекти у виборі того чи іншого виробництва Майнер, а крім цього деякі бренди спочатку пропонують пристрій з низькою температурою нагріву для мінімізації ризиків перегріву і підвищення ефективності роботи. Розглянемо їх детальніше.

Bitmain

Китайський виробник Асіка. Унікальність покупки устаткування у виробника в тому, що купивши потужності, можна відразу їх частина здати в оренду або продати через внутрішню біржу, і таким чином, організувати персональний хмарний майнінг . Традиційно корпус для схеми виготовляється з алюмінію і доступний в широкій ціновій лінійці. Використовується для видобутку битка, даша, лайткоіна і інших крипт. На сьогодні частина виробничих потужностей виробника перевезено до Ізраїлю.

Baikal

Виробник розробив пристрій, що підтримують основні популярні алгоритми для видобутку криптовалюта. На сьогодні вважається одним з головних конкурентів Bitmain, але доступний в середньому дешевше на 30-60 доларів в залежності від представленого покоління, а технічна начинка також оформлена в алюмінієвий бокс. Гарантія від виробника 45 днів. Максимальний нагрів пристрої - до 30 градусів. Для того щоб вибрати конкретну модель, можна використовувати спеціальний калькулятор nicehash для визначення прибутковості.

PinIdea

Працює Асік виключно на базі алгоритму Х11, тому з його допомогою можна отримати криптовалюта даш. Китайський виробник разом з компанією Innosilicon зумів створити альтернативу за ціною Bitmain, і знайшов саме ту нішу, оскільки Baikal так і не зміг представити світові варіант з гігабайтними визначеннями хешрейта для алгоритму Х11. У представленій моделі 17TH / s ± 5%; гаджет нагрівається до 40 градусів, а його вага досить великий у порівнянні з іншими фірмами - 5 кг.

Innosilicon

Використовується для видобутку даш і відрізняється одним з найбільш великих показників хешрейта - 30,5TH / s ± 5%. Саме тому перша партія з таким показником і енергоспоживанням 750 Вт / год була розкуплена практично моментально, як тільки вийшла на ринок. Середня вага Асіка 3,1 кг і серії відрізняються компактними розмірами. У новій партії пристроїв виробник пообіцяв збільшити продуктивність до 32,5 TH / s і з часом зробити цей показник нижнім порогом.

Ebang Communication

Китайський бренд пропонує пристрої з класичними технічними показниками. Працюють на алгоритмі SHA-256, і можуть працювати навіть в умовах мінусової температури навколо - до мінус 10 градусів. Енергоспоживання - 1620 В. Середній хешрейт становить 18TH / s ± 5%. За габаритними розмірами практично нічим не відрізняється від аналогів, а середня вага 4,7 кг.

Halong Mining

У модельному ряду Асік-Майнер - варіанти для роботи з різними алгоритмами. Середня ціна на представлений асортимент трохи вищою за ринкову, але при цьому споживають менше електроенергії - в середньому 550В. Серед останніх новинок - відразу два варіанти технічного гаджета для роботи на алгоритмі CryptoNight: бюджетний (1800 $) і дорожчий (близько 3200 доларів), які надійдуть на ринок у кінці квітня.

І тут очікуємо велику інтригу: чи змінить розробник Monero алгоритм для видобутку крипти і технічні особливості CryptoNight, щоб потопити Асік-майнер, як він заявив одразу після виходу нових пристроїв? Або все ж досвідчені інвестори виберуть хмарний Майнінг для отримання поки що перспективною крипти?

Кращі моделі 2018

У виборі найбільш відповідної моделі ASIC, варто враховувати не стільки його ринкову ціну і клас - я б все таки рекомендувала зупинятися на новому обладнанні, а не купувати б / у. Саме тому, якщо ви вирішили саме так вкласти рублі , Звертайте увагу на такі аспекти:

 • Хешрейт і його ефективність;
 • Показники електроспоживання. Зрозуміло, що, чим потужніший Асік, тим більше кВт він споживає. Враховуйте цей параметр під час покупки, адже він завжди вказується в описі технічної частини пристрою;
 • Ціна і гарантія, плюс, деякі фірми пропонують спеціалізоване обслуговування і безкоштовну доставку.

Однією з найбільш популярних і затребуваних на ринку моделлю залишається asic s9 з рядом особливостей:

 1. Робоча температура від 25 до 40 градусів (мінімізований ризик перегріву);
 2. Енергоефективність 0.1 J / GH;
 3. Хешрейт 13.5TH / s ± 5%;
 4. Енергоспоживання 1350W.

Середня ціна за такий розумний механізм - близько 2700-2900 доларів і підключаються моделі через мережу. Також можна звернути увагу на antminer s9 з такими характеристиками:

 1. Більш приваблива ціна. На старті свого запуску у вересні 2017 року пристрій було доступно за 1300 доларів плюс 115 доларів за блок живлення. Зрозуміло, в вартість треба включити і доставку.
 2. Працює виключно на базі алгоритму SHA-256;
 3. Енергоспоживання 1300 W;
 4. Хешрейт 14TH / s ± 3%.

Цікаво, але під час аналізу сьогоднішньої ситуації ринку можна дізнатися, що ціна на б / у пристрої, як в Росії, так і в Європі не особливо відрізняються, а деякі продавці пропонують безкоштовну доставку.

Окупність ASIC обладнання

По суті, окупність - це співвідношення якості (потужності) і ціни на пристрій. Але настільки грубу формулу варто доповнити також часом використання Асіка, вартістю на електроенергію в вашому регіоні і ринкові показники курсу крипти, яку ви здобуваєте. Прорахувати ефективність процесу допомагає калькулятор Майнінг, їх досить багато в мережі, або ж вони представлені на фірмових майданчиках і сайтах хмарних Майнінг.

Поступово індивідуальний підхід в видобутку крипти йде через свою високу затратність і справа переходить в руки хмарних майданчиків. Саме тому варто розуміти, що індивідуальні витрати досить високі при покупці Асіка, і частіше набагато вигідніше, вкладати інвестиції в уже готовий проект. Зрозуміло, щоб зрозуміти, наскільки ефективно купувати ASIC для самостійної видобутку крипти, або для того, щоб відразу продати потужності на спеціальних закритих майданчиках розробників, а то і зовсім організувати хмарний Майнінг, необхідно ретельно розрахувати рентабельність інвестицій , Оскільки сама по собі техніка не з розряду дешевих, в тому числі, навіть б / у. А допоможе в цьому вже готовий матеріал на блозі.

Купуючи Асік, ви стаєте повноправним учасником кріпторинка, і можете в подальшому після видобутку тієї чи іншої монетки виводити її на біржу і торгувати, а різниця курсів - ваш профіт. Оскільки складність видобутку блоків зростає, як в битком, так ефірі та інших криптах, важливо вибирати модель з урахуванням технічного перспективного зростання і розраховувати на те, що вона буде експлуатуватися досить довго. Традиційно бажаю вам, дорогі читачі і партнери, пробудити в собі прихований талант, стати успішним Майнер різними способами: або купивши Асік і налагодивши самостійну видобуток, або вибравши хмарну майданчик.

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм
 2. Чат телеграм
 3. вКонтакте

Канал телеграм  Чат телеграм  вКонтакте

Або все ж досвідчені інвестори виберуть хмарний Майнінг для отримання поки що перспективною крипти?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью