• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Скільки коштує створити сайт в веб-студії і за допомогою конструктора

Практично кожен сучасний бізнесмен, будь то власник невеликої кав'ярні або великої інвестиційної компанії, знає: в наш час без сайту зробити свій бізнес успішним і прибутковим неможливо

Практично кожен сучасний бізнесмен, будь то власник невеликої кав'ярні або великої інвестиційної компанії, знає: в наш час без сайту зробити свій бізнес успішним і прибутковим неможливо. Але далеко не всім під силу вивчити мови програмування і освоїти всі премудрості веб-дизайну. До того ж, в більшості випадків на все це просто не вистачає часу. Що ж робити? Де взяти професійний сайт, який допоможе вашому бізнесу зростати?

Перше, що спадає на думку - звернутися в веб-студію. Здавалося б, все гранично просто - за певну суму досвідчені програмісти і дизайнери можуть виконати будь-яке ваше побажання. Однак, створення сайту в веб-студії - це недешеве задоволення. Якщо ви хочете співпрацювати з відомою фірмою, в якій працюють досвідчені фахівці, за це доведеться заплатити кругленьку суму.

Більшість студій працюють за передоплатою - над вашим проектом починають працювати після того, як ви оплатите послуги повністю або частково. Але хто може гарантувати, що кінцевий результат вас влаштує? Навіть найдосвідченіший програміст або дизайнер часом не може врахувати всі побажання клієнта при створенні сайту. У підсумку ви платите за сайт, але не можете бути впевнені в тому, що його дизайн і функціонал влаштує вас на 100%. Зрозуміло, якщо ви попросите внести правки, вони будуть внесені, але це займе більше часу і може спричинити за собою додаткові витрати.

На допомогу тим, хто не готовий зіткнутися з цими проблемами, приходять конструктори сайтів. Створюючи сайт самостійно, ви самі відповідаєте за те, яким буде кінцевий результат. Ви створюєте той дизайн і функціонал, який потрібен саме для вашого онлайн-проекту. Проте, за використання хорошого конструктора сайтів теж доведеться заплатити. До того ж, не всі хочуть працювати над сайтом самостійно - комусь до душі доручити цю роботу фахівцям.

До того ж, не всі хочуть працювати над сайтом самостійно - комусь до душі доручити цю роботу фахівцям

Як би там не було, сьогодні ми поговоримо тільки про фінансову сторону питання. Скільки коштує створити сайт? Цим питанням задаються бізнесмени і стартаперів, які хочуть представити свої товари / послуги в інтернеті. Найчастіше все хочуть створити якісний сайт і при цьому заощадити. Ми вирішили визначити, що дешевше: послуги веб-студії або самостійне створення сайту за допомогою конструктора, і що ви отримаєте за свої гроші в тому і в іншому випадку.

Ми проаналізували прайс-листи трьох веб-студій: LiteSite , Itassist і NoviKey , А також вартість готових шаблонів для конструктора сайтів MotoCMS . Давайте визначимо, яка з цих компаній дозволяє створити максимально якісний сайт за вигідною ціною.

 • Вартість сайту-візитки: $ 250 / $ 500
 • Вартість інтернет-магазину: $ 800 / $ 1500.
 • Терміни виконання: 1-8 тижнів
 • Адаптивний дизайн: невідомо
 • Безкоштовна технічна підтримка: 1 місяць

ITassist - молода та амбіційна команда фахівців, що займаються створенням і просуванням сайтів, а також налаштуванням серверного програмного забезпечення. Компанія пропонує клієнтам створення сайтів на основі систем управління контентом WordPress і Drupal. Як і в більшості веб-студій, в ITassist ви можете замовити сайт-візитку, корпоративний сайт, інтернет-магазин або веб-портал.

Вартість сайту залежить від обраної вами CMS. Сайт під управлінням Drupal обійдеться вам удвічі дорожче, ніж сайт на основі WordPress. Наприклад, сайт-візитка на основі WordPress обійдеться вам в $ 250, а такий же сайт на основі Drupal - в $ 500. Корпоративний сайт буде коштувати $ 600 / $ 1200, інтернет-магазин - $ 800 / $ 1500, а за веб-портал вам доведеться заплатити від $ 1500. Якщо ж у вас є нестандартна ідея з приводу сайту, вартість її втілення має бути заздалегідь обговорена з фахівцем.

Якщо ж у вас є нестандартна ідея з приводу сайту, вартість її втілення має бути заздалегідь обговорена з фахівцем

У вартість сайту від ITassist входить дизайн (на жаль, про його адаптивності на сайті інформації немає), програмування і верстка, пошукова оптимізація, документація і безкоштовна технічна підтримка протягом 1 місяця. Кількість сторінок на сайті не обмежена. У вартість корпоративного веб-сайту крім основних функцій входить також розширений модуль звітності.

Клієнтам, які замовлять інтернет-магазин, обіцяють проектування і планування його функціональної частини. При необхідності ви можете скористатися додатковими послугами, в числі яких наповнення сайту матеріалом, послуги копірайтера і фотографа, а також створення і запуск рекламної кампанії.

В портфоліо компанії ви можете переглянути вже готові сайти. Наприклад, так виглядає сайт агентства нерухомості від ITassist:

Наприклад, так виглядає  сайт агентства нерухомості  від ITassist:

 • Вартість сайту-візитки: $ 155
 • Вартість інтернет-магазину: $ 385
 • Терміни виконання: 3-7 днів
 • Адаптивний дизайн: так
 • Безкоштовна технічна підтримка: 2 місяці

Ця студія надає послуги по створенню сайтів порівняно недовго. Проте, співробітники обіцяють створити якісний і недорогий сайт в стислі терміни, надавши готовий результат вже через 3-7 днів. Співробітники компанії можуть створити для вас сайт-візитку, корпоративний сайт, інтернет-магазин або веб-портал. Сайт-візитка обійдеться вам приблизно в $ 155, корпоративний сайт - в $ 230. За створення інтернет-магазину доведеться заплатити близько $ 385, а за інтернет-портал - $ 1155.

Який би сайт ви не замовили, в вартість буде входити адаптивний макет, підключення до CMS, хостинг на 1 рік, наповнення тестовим контентом, тестування і гарантійна підтримка протягом 2 місяців. Чим дорожче сайт, тим більше додаткових послуг отримує замовник. Наприклад, при замовленні корпоративного сайту для вас встановлять зовнішні плагіни і форми. Тим, хто придбав інтернет-магазин, обіцяють подальший розвиток сайту, а власникам веб-порталів - розробку необхідного функціоналу.

В портфоліо студії можна побачити зразки вже готових сайтів. Наприклад, так виглядає сайт сервісного центру від LiteSite:

Наприклад, так виглядає  сайт сервісного центру  від LiteSite:

 • Вартість сайту-візитки: $ 505
 • Вартість інтернет-магазину: $ 1429
 • Терміни виконання: 7-47 днів
 • Адаптивний дизайн: невідомо
 • Безкоштовна технічна підтримка: 15-45 днів

NoviKey - російська веб-студія, що займається створенням, просуванням і комплексної підтримкою сайтів. Ціни на сайти варіюються від $ 253 до $ 2200.. Лендінгем або сайт-візитка обійдеться вам приблизно в $ 505, за офіційний сайт компанії доведеться заплатити $ 844, а сайт для стартапу буде коштувати приблизно $ тисячі двісті шістьдесят сім. Інтернет-магазин обійдеться вам в $ 1429, корпоративний сайт - в $ 1015, а веб-портал буде коштувати приблизно $ 1690.

Для кожного виду сайтів є три тарифу: Базовий, Оптимальний і Максимальний. Наприклад, у вартість "базового" Лендінзі за $ 253 входить створення прототипу, верстка, система управління сайтом, необхідне програмування, статистичні інструменти, установка онлайн-чату, установка сайту на хостинг і підключення домену, маркетинговий аналіз, домен на 1 рік і технічна підтримка протягом 15 днів.

Створити такий сайт фахівці NoviKey обіцяють за 7 днів. У вартість "максимального" інтернет-порталу за $ 2200. крім згаданих послуг входить розробка логотипу, додаткові розробки, SEO та технічна підтримка протягом 45 днів. На жаль, замовникам інтернет-порталів за тарифом Максимальний доведеться почекати, адже середній час створення такого сайту - 47 днів.

На жаль, замовникам інтернет-порталів за тарифом Максимальний доведеться почекати, адже середній час створення такого сайту - 47 днів

Як і у будь-який веб-студії, у NoviKey є портфоліо , Де можна ознайомитися з виконаними проектами. Наприклад, так виглядає сайт для виробника handmade-товарів .

Наприклад, так виглядає  сайт для виробника handmade-товарів

 • Вартість сайту-візитки: $ 139- $ 229
 • Вартість інтернет-магазину: $ 199
 • Терміни виконання: приблизно 3 дні
 • Адаптивний дизайн: так
 • Безкоштовна технічна підтримка: 1 рік

MotoCMS - конструктор сайтів, за допомогою якого будь-який бажаючий може створити сайт самостійно. Колекція готових шаблонів для MotoCMS налічує більше тисячі варіантів, розділених на 60+ категорій. Одним словом, тут можна знайти шаблон для будь-якого бізнесу. Вартість шаблонів варіюється від $ 139 до $ 229. Найдешевші - HTML-шаблони, найдорожчі - шаблони преміум-якості. Адаптивний шаблон MotoCMS 3 обійдеться вам в $ 199. Вартість шаблонів не залежить від типу сайту - і сайти-візитки, і інтернет-магазини коштують однаково.

У вартість шаблона входить ліцензія, готовий адаптивний дизайн, drag-and-drop панель управління для редагування контенту і безкоштовна цілодобова підтримка протягом 1 року. При бажанні клієнт може додатково придбати хостинг від InMotion за зниженою ціною, замовити установку шаблону, послугу "Сайт під ключ", плагін eCommerce для створення інтернет-магазину або банери Google AdWords. Проте, послуги, пов'язані з роботою над сайтом, клієнтам зазвичай не потрібні - працювати з системою настільки просто, що з цим впорається навіть новачок. У самій адмін панелі міститься безліч підказок про те, як працювати з тим чи іншим інструментом або віджетом. На сайті клієнти можуть поспілкуватися з фахівцем в чаті, подати заявку в техпідтримку, ознайомитися з FAQ або відвідати окремий довідковий розділ.

Клієнтам часто пропонуються знижки на самі шаблони або додаткові послуги, тому на створенні сайту нерідко можна заощадити.

Будь-шаблон MotoCMS можна безкоштовно тестувати протягом 14 днів. В середньому цього часу достатньо, щоб навчитися працювати з системою і створити сайт. По завершенні тестового періоду клієнт може зберегти зміни і заплатити вже за готовий сайт.

Як бачите, шаблон MotoCMS обійдеться вам дешевше, ніж послуги веб-студії. До того ж, якщо вам знадобиться внести правки, ви зможете швидко зробити це за допомогою зручного drag-and-drop редактора. Всього за кілька хвилин ви зможете додати або видалити будь-який віджет, змінити макет сторінки, фонове зображення або текст. Ви навіть зможете додавати або видаляти сторінки всього за один клік. Якщо ж ви захочете змінити сайт, замовлений в студії, вам доведеться зв'язуватися з фахівцем, обговорювати правки і чекати, поки вони будуть внесені. До того ж, за будь-яка зміна структури або дизайну сайту вам доведеться доплачувати.

В каталозі шаблонів MotoCMS можна ознайомитися з усіма доступними шаблонами. Наприклад, так виглядає один з бестселерів - шаблон Spectrum для бізнес-сайту:

Тепер ви знаєте, скільки коштує створити сайт в веб-студії і за допомогою конструктора сайтів. Шаблони для конструктора сайтів в переважній більшості випадків обходяться дешевше, ніж послуги веб-студії. Проте, хтось все ж таки віддає перевагу звертатися до фахівців і довіряти їм всю роботу, пов'язану з сайтом. Вибір за вами. У будь-якому випадку, бажаємо удачі в створенні сайту!

Що ж робити?
Де взяти професійний сайт, який допоможе вашому бізнесу зростати?
Але хто може гарантувати, що кінцевий результат вас влаштує?
Скільки коштує створити сайт?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью