• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Скільки грошей брати в Прагу

 1. Транспортні витрати
 2. екскурсії
 3. проживання
 4. Шопінг / Сувеніри
 5. харчування
 6. пам'ятки
 7. Відпочиваємо в Празі економно

Збираючись у подорож, кожен планує бюджет і це дію, абсолютно, вірне. Виходячи з того, як ви збираєтеся провести свій відпочинок, загальна вартість відпочинку у кожного туриста може відрізнятися, адже кожен планує відпочинок по кишені.

Виходячи з того, як ви збираєтеся провести свій відпочинок, загальна вартість відпочинку у кожного туриста може відрізнятися, адже кожен планує відпочинок по кишені

Дуже часто, при першому відвідуванні Праги, туристи задаються питанням скільки грошей брати в Прагу. У цій статті ми розповімо вам, виходячи з власного досвіду, скільки брати грошей в Прагу, щоб спільний відпочинок з одним, подругою, дружиною вдався.

Середній час перебування туриста в Празі, це тиждень, від неї і будемо відштовхуватися, з розрахунку на двох чоловік.

Транспортні витрати

Транспортні витрати

З цього все починається. Щоб пересуватися по Празі, нам буде потрібно придбати квиток на громадський транспорт. Проїзний на тиждень, на одну людину обійдеться в 670 крон. Детальніше про те, як і де купити квиток, читайте тут .

Разом: 1340 крон.

екскурсії

екскурсії

Жоден інформаційний сайт або путівник не зрівняється з живим гідом. Тому рекомендую забронювати одну з екскурсій по Празі . Ціни дуже різняться, від 260 до 5000 крон за людину. Середня ціна екскурсії на 2-3 години - 500 крон.

Разом: 1000 крон.

проживання

проживання

Тут все індивідуально, кожен вибирає за своїми потребам і здібностям. ми писали як в Празі вибрати відповідний готель. Витрати на проживання на будемо включати в кінцеву кошторис, вартість зазвичай залежить від розташування, а так само надаються зручностей, а поняття про них у всіх різне.

Шопінг / Сувеніри

Шопінг / Сувеніри

Цього у нас не відняти, російські в Празі славляться тим, що скуповують все, не роздумуючи. Не варто піддаватися спокусі і робити необдумані покупки в центрі. У великих торгових центрах все можна купити на порядок дешевше. Заплануйте час для шоппіга, посвітити цьому пів дня, бажано першу половину. Про шопінг в Празі у нас є окрема стаття . Усереднити цю графу витрат до 2000 крон. Середня ціна добротного сувеніра не перевищує 200 крон. Ціни на брендовий одяг не відрізняються від цін по всій Європі. Потрапивши на знижки, можна повністю одягнутися за 100 євро.

Разом 2000 крон

харчування

харчування

Практично в кожному готелі включено безкоштовний сніданок, це, здавалося б, незначна, але дуже важлива деталь. Хороший сніданок - запорука гарного настрою на весь день. Як показує практика, обід зводиться до легкого перекусу між оглядом визначних пам'яток. На це ми відведемо 500 крон в день. Основний прийом їжі - це вечір. Весь день на ногах і до вечора, обов'язково, накопичиться втома Поставтеся відповідально до вибору ресторану, в якому проведете вечірню трапезу. Не варто піддаватися "завлекухам" і йти в атракціонні закладу. Скористайтеся нашою картою певних , Почитайте відгуки, підберіть відповідне для вас заклад. Наприклад, " Козловна "- безпрограшний варіант. Повноцінний вечерю на двох, плюс по 5 келихів пива на людину, обійдеться приблизно в 800 крон. Одному харчуватися в Празі трохи дорожче, ніж чим удвох, так як часто страви величезні, і однієї порції на двох цілком вистачає. Це варто врахувати, і, розраховувати приблизно ту ж саму суму, що й на двох.

Разом 1300 крон / 1 день, 9100 крон / тиждень

пам'ятки

пам'ятки

Для прикладу давайте приведу ціни на основні визначні пам'ятки Праги.

У цю статтю витратою можна закласти 2000 крон.

Спираючись на свій досвід і виходячи з розрахунків, на двох осіб на 7 днів в Прагу треба брати приблизно 16000-20000 крон. (800-1000 доларів / 600-800 євро).

Резюмуємо, що 1 день в Празі для двох чоловік, це 2300 крон.

Відпочиваємо в Празі економно

Багато хто вважає, що в Празі можна відпочити бюджетно. Це вірно. Справа в тому, що основні архітектурні пам'ятки - візитні картки Праги - Карлів міст, Ратуша і т.д можна подивитися абсолютно безкоштовно. Якщо ви не хочете заглиблюватися у вивчення пам'яток, то ви зможете значно заощадити грошей на екскурсіях.

Якщо ви скористаєтеся інформацією з нашого сайту про пам'ятки , То зможете дізнатися все те, про що розповідають зазвичай екскурсоводи в піших або автобусних екскурсіях. Ви завжди можете віддрукувати основну інформацію і вивчити місто за допомогою власного путівника.

Якщо ви вийдете від центру, то побачите істотну різницю в цінах на однакові страви в різних ресторанах. Парадоксально, але частіше в певних "для своїх" набагато краще готують і обслуговують, ніж в центральних барах. Не скрізь, але в основному, невеликі бари значно затишніше, а атмосфера в них більш дружелюбним.

Бажаємо вам гарного відпочинку!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью