• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Скільки можна заробити на блозі? Для мого блогу півроку

 1. Чи можна заробити на блозі?

Цьому блогу виповнюється півроку, і я вирішив підвести перші проміжні підсумки і постаратися відповісти на 2 питання:

 1. Чи можна заробити на блозі?

 2. що потрібно для цього зробити?

І хотілося б дати їжу для роздумів тим, хто тільки планує створювати свій ресурс в мережі. Наперед скажу, що заробити на власному блозі можна, але це набагато важче, ніж здається багатьом. І хотілося б дати їжу для роздумів тим, хто тільки планує створювати свій ресурс в мережі

Зізнаюся, що коли я створював свій блог, був надмірно захоплений і оптимістичний. Не розуміючи різницю між хостингом і доменом, нічого не розуміючи в програмуванні, я вирішив, що зможу все зробити самостійно. І до речі, щось дійсно вийшло і, в принципі, радий, що розібрався і тепер можу досить швидко сфабрикувати який-небудь простенький сайт без навороченного функціоналу. Але якщо Ви ставитеся до свого майбутнього проекту серйозно і відразу намір робити якісний продукт, то залучайте до роботи професіоналів. Робіть те, на що я поки не здатний - делегуйте.

Перед стартом обов'язково дуже докладно пропишіть семантичне ядро. Це сильно допоможе в майбутньому. Я таке ядро ​​робив, але підійшов до цього чисто формально, для галочки і тисну плоди своєї поганої роботи до сих пір. На сайті потрібна чітка структура і зручна для користувачів навігація, інтуїтивно зрозумілий / приємний дизайн і інтерфейс. Краще відразу зробити добре, переробити зазвичай буває складніше, ніж створити заново.

Особливу увагу слід приділити якості контенту та регулярності його виходу. Це, то небагато, що я дійсно намагався дотримуватися. У міру сил і умінь намагався писати актуальні, корисні статті та випускати їх 2-3 рази в тиждень. До речі, відразу розраховуйте свої сили. Почав я з 3 статей, але швидко перейшов на 2 в тиждень і то, дотримуватися такий режим було не просто. Якщо Ви відчуваєте, що у Вас не буде стільки часу або бажання писати, заздалегідь вирішите, кому передоручити цю задачу.

Слід приділити особливу увагу тому, щоб оптимізувати статті під пошукові системи - звідти, теоретично, повинен йти найбільший трафік. Обов'язково вставляйте правильно оформлені картинки, пишіть теги і мітки, додавайте ключові слова - в загальному, робіть все, щоб Яндексу і Гуглу подобався Ваш сайт.

Ну і готуйтеся до того, що перший час буде непросто. Кажуть, півроку - рік в житті будь-якого блогу - це «мертва зона».

Тиша і темрява.

Вас не знаходять, Вас не читають, Вас не коментують. Писати в порожнечу дуже важко.

Коли я створював «Інвестиції в стилі ЕКО» у мене була серйозна фора - кілька сотень читачів в одній соц. мережі і, тим не менше, активність в блозі все півроку була дуже низькою.

Отже, скільки я можу заробити на цьому блозі?

Зараз у мене близько 80-100 (плюс / мінус) унікальних відвідувачів на добу. В принципі, якщо підключити контекстну рекламу, думаю, це може приносити мені рублів 200 на місяць. Самі розумієте, що заради таких прибутків я не стану мучити своїх читачів рекламою. Можливо, я задумаюся про підключення реклами, якщо відвідуваність збільшиться раз в 5-10. Ще є варіант, яким я, можливо, скористаюся - це підключення партнерки якогось книгарні, щоб читачі рецензій на книгу могли відразу пройти за посиланням і купити зацікавила. А так, блог залишається в якості хобі і мого особистого щоденника. Уже зараз дуже цікаво почитати, про що я думав півроку тому на своєму шляху до фінансової незалежності.

Головне, я зрозумів, що рано чи пізно, при правильному підході, гідний результат буде. Ось графік видачі мого сайту в пошукових системах: Головне, я зрозумів, що рано чи пізно, при правильному підході, гідний результат буде Як бачите, в цілому, динаміка позитивна. Буду продовжувати роботу. Наступні підсумки підведу, коли блогу виповниться рік.

Відповідаючи на питання: чи можна заробити на блозі?

Я впевнено відповідаю ТАК. Але потрібно сприймати це, як відповідальну роботу або навіть як власний бізнес з відкладеним на невизначений час результатом. В іншому випадку великих результатів чекати не варто.

Ну і вже точно я б не назвав заробіток на сайтах пасивним доходом. Навіть якщо Ви купите готовий і вже розкручений сайт з хорошим трафіком, все рано Вам доведеться постійно стежити за цим ресурсом або він дуже швидко втратить свої позиції.

Загалом, халяви немає. А так всім раджу. Мати в мережі свій майданчик і приємно і корисно.

Чи можна заробити на блозі?
О потрібно для цього зробити?
Отже, скільки я можу заробити на цьому блозі?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью