• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Скільки коштує готовий інтернет-магазин

 1. проектування
 2. Розробка макетів і дизайну
 3. Верстка і інтеграція макетів
 4. 1. Швидкість запуску
 5. 2. Економія бюджету
 6. 3. Безкоштовні оновлення 1С-Бітрікс і самого рішення протягом року.
 7. Порівняння індивідуальної розробки і готового інтернет-магазину
 8. Пріоритет профільних інтернет-магазинів
 9. підтримка розробника
 10. адаптивність
 11. Використання технологій 1С-Бітрікс
 12. Виберіть інтернет-магазин
 13. Сплатіть готовий сайт
 14. установка рішення

Залежно від сфери бізнесу інтернет-сайт виконує різні функції і вирішує різні завдання.

Найбільш популярним рішенням для торгівлі або виробництва є створення інтернет-магазину - нового каналу реалізації вироблених або товарів, що продаються.


У цій статті ми розглянемо відповідь на перше питання: «Скільки коштує створити інтернет-магазин?».

Перше, що спадає на думку: набрати в пошуковику « Розробка інтернет-магазину »І обдзвонити або написати в компанії, які знайдуться в результаті пошуку.

Але, знаючи один невеликий секрет, ви могли б заощадити і час і гроші, а головне - скористатися вже накопиченим досвідом.

Секрет цей пов'язаний з мотивацією розробників, що надають послуги розробки сайтів. Їх завдання - зробити якісний проект з прибутком для себе, а це значить, що вони запропонують вам комплекс послуг високооплачуваних фахівців.

Їх завдання - зробити якісний проект з прибутком для себе, а це значить, що вони запропонують вам комплекс послуг високооплачуваних фахівців

Кошторис проекту складається з наступних складових: проектування, розробка дизайн-макетів, розробка елементів дизайну, верстка макетів, інтеграція макетів в систему управління веб-сайтом, тестування і налаштування всіх сервісів.

Кожен з цих етапів дійсно важливий при розробці інтернет-проекту, вимагає кваліфікації і займає чимало часу.

Але на всіх етапах ви можете скоротити свої витрати. Давайте розглянемо, як ви можете заощадити без шкоди для якості.

проектування

проектування

Як правило, індивідуальне проектування необхідно, коли ви дуже добре уявляєте все бізнес-процессиінтернет-магазину від ведення обліку товарів до настройки систем лояльності (знижки, розсилки, подарунки, підписки, бонуси та афілійовані програми).

Якщо це ваш перший інтернет-магазин, не витрачайте час, використовуйте вже створений функціонал і вчіться на стандартних бізнес-процесах, поступово формуючи власні. Це можливо при виборі готового інтернет-магазину. Використання готового рішення дозволить вам скоротити кілька місяців проектування і уникнути «винаходу велосипеда».

Розробка макетів і дизайну

Це один з найскладніших етапів, на узгодження якого витрачаються місяці і нерви, як замовника, так і виконавця.

Відсутність платформ або адаптивності для мобільних пристроїв - найбільш часта помилка при розробці шаблонів. Про макети для мобільних пристроїв просто забувають або відкладають їх розробку на «потім», хоча це найважливіша в сучасних умовах завдання. При цьому їх розробка вже після створення проекту може дуже значно збільшити кошторис.

При цьому їх розробка вже після створення проекту може дуже значно збільшити кошторис

Більшість платформ, що пропонують готові інтернет-магазини, мають вже налаштовані макети різних сторінок сайту: каталогу, картки товару, кошики і корпоративних розділів. Макети створюються з урахуванням досвіду, тому мають всі необхідні в більшості випадків функції, в тому числі адаптивність для мобільних пристроїв.

Верстка і інтеграція макетів

Найважливішими аспектами на цих етапах є формулювання технічних вимог до роботи елементів сайту і подальше тестування результату.

Для 99% замовників це таємний процес, під час якого вони повністю втрачають контроль над проектом і все залежить виключно від професіоналізму виконавців.

Для 99% замовників це таємний процес, під час якого вони повністю втрачають контроль над проектом і все залежить виключно від професіоналізму виконавців

При покупці готового інтернет-магазину ви можете вибирати рішення, тому зверніть увагу на його опис. Як правило, розробник вказує всі ключові показники, щоб ви могли перевірити їх і оцінити відповідність своїм вимогам.
Рішення, створені на 1С-Бітрікс і доступні через маркетплейс, проходять обов'язкове тестування фахівцями 1С-Бітрікс, тому мінімальним вимогам вони точно будуть відповідати.

Конкуренція серед тиражних рішень зростає з кожним роком і багато хто з них продаються вже не перший рік, а це значить що їх якість підтверджується досвідом використання. Крім того, досвід користувачів враховується розробниками при випуску оновлень і доповнень.

Але простота запуску не єдині переваги, які дає готовий сайт.

Професійні розробники, також, часто вибирають готовий інтернет-магазин і сайти, які допомагають не тільки уникнути складнощів індивідуальної розробки, а й дасть кілька бонусів.

1. Швидкість запуску

Термін розробки індивідуального веб-сайту може скласти від 2 до 8 місяців, не рахуючи наповнення і налагодження.

Готове рішення буде готове до наповнення через кілька днів після оплати. Витратьте дорогоцінний час на маркетинг, наповнення та креатив.

2. Економія бюджету

Бюджет індивідуальної розробки інтернет-магазину може становити від 400 000 до 5 000 000 рублів залежно від компетенції і відповідальності розробника. Результат не завжди буде відповідати вашому уявленню.

Готовий інтернет-магазин обійдеться вам від 50 000 до 100 000 рублів, при цьому ви відразу зможете побачити що отримаєте, ознайомившись з демо-версією.

Деякі розробники навіть дають можливість заглянути в адміністративну панель, щоб переглянути внутрішні налаштування готового сайту.

3. Безкоштовні оновлення 1С-Бітрікс і самого рішення протягом року.

Будь-яке поліпшення індивідуально розробленого проекту потребує від вас витрат на вже знайомі етапи: проектування, дизайн, верстка, інтеграція, тестування.

Кожен готовий інтернет-магазин підтримується розробником і часто оновлюється, виправляючи накопичилися помилки і додаючи нові функціональні можливості.

Наприклад, в рішення « Seller - готовий інтернет-магазин одягу »Протягом року був доданий функціонал LookBook і оновлено оформлення замовлення. Всі власники з активною ліцензією скачали і встановили оновлення одним натисненням кнопки і безкоштовно.

Щорічно ви зможете купувати продовження оновлень , Як рішення, так і 1С-Бітрікс, хоча це зовсім і не обов'язково, в будь-який момент ви зможете перейти на формат індивідуальної розробки.

Щорічно ви зможете купувати  продовження оновлень  , Як рішення, так і 1С-Бітрікс, хоча це зовсім і не обов'язково, в будь-який момент ви зможете перейти на формат індивідуальної розробки

Порівняння індивідуальної розробки і готового інтернет-магазину

Готовий інтернет-магазинІндивідуальна розробкаТермін запуску2 дня
2-8 місяць
Проектування

Не потрібно
~ 20 000-200 000 руб.
Дизайн ~ 70 000-400 000 руб. Верстка ~ 120 000-400 000 руб.
Інтеграція ~ 180 000-800 000 руб.
Тестування Можна зробити самостійно ~ 20 000-100 000 руб.
наповнення
~ 25 000 руб. ~ 25 000-300 000 руб. бюджет
~ 50 000-100 000 руб.
~ 400 000-8 000 000 руб.

Після порівняння витрат все ж не варто робити висновки, що індивідуальна розробка нікому не вигідна. Індивідуальна розробка - точкова настройка процесів інтернет-магазину під уже накопичений вами досвід і швидше за все, це ваше майбутнє.

А поки оціните ваші можливості і досвід і виберіть оптимальне рішення!

Якщо ви задумалися про те, що вам варто розглянути варіант покупки готового інтернет-магазину, то зверніть увагу на кілька порад.

Пріоритет профільних інтернет-магазинів

При виборі тематичного інтернет-магазину спочатку зверніть увагу на профільне рішення, наприклад якщо ви займаєтеся одягом, то вибирайте серед рішень, налаштованих для продажу одягу, а тільки в другу чергу розглядайте універсальні рішення.

У кожній області є унікальні маркетингові рішення, які допомагають у продажу товарів. Так в сфері одягу - це LookBook, бренди і акції. А в електроніці - порівняння моделей за характеристиками.

підтримка розробника

Зверніть увагу на частоту і суть оновлень, це можна зробити на сторінках рішення в Маркетплейсе 1С-Бітрікс або на сторінках нашого проекту в розділі «Оновлення».

адаптивність

Мабуть, одне з найважливіших вимог до інтерфейсів - адаптивність для мобільних пристроїв. Залежно від сфер торгівлі аудиторія, що заходить на ваш з телефонів або планшетів, може скласти від 40% до 70%.
Більшість представлених у нас магазинів адаптивні, про це ви можете дізнатися з таблиці характеристик рішення.

Використання технологій 1С-Бітрікс

Кожні півроку 1С-Бітрікс пропонує нові технологічні рішення на основі своєї платформи і багато рішень своєчасно впроваджують їх. Зверніть увагу, чи доступна в рішенні технологія «Композитний сайт».

На сайті Bejet ми відібрали найкращі готові інтернет-магазини , Створені на основі 1С-Бітрікс.

На сайті Bejet ми відібрали найкращі  готові інтернет-магазини  , Створені на основі 1С-Бітрікс

Виберіть інтернет-магазин

Виберіть відповідний для вас, уточніть його ціну. Зверніть увагу, що при одночасній купівлі рішення і 1С-Бітрікс, найчастіше доступна безкоштовна установка, що дозволяє істотно заощадити.

Сплатіть готовий сайт

Виберіть зручний для вас спосіб оплати: сплатіть картою, за рахунком або Яндекс грошима і почніть роботу через 2 дня.

установка рішення

Наші фахівці зв'яжуться з вами і встановлять рішення, а Ви зможете швидко приступити до роботи.

Робіть правильний вибір, економте бюджет, задавайте питання в коментарях і підписуйтесь на оновлення.

У статті використані ілюстрації:

У цій статті ми розглянемо відповідь на перше питання: «Скільки коштує створити інтернет-магазин?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью