• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Скільки можна заробити на акціях

 1. довгострокові інвестиції
 2. Скільки можна заробити на акціях на рік
 3. Скільки заробляють на акціях Газпрому
 4. Скільки можна заробити на акціях Apple
 5. активний трейдинг
 6. Схожі записи

В першу чергу потрібно розділити трейдерів і інвесторів . Вони заробляють по-різному. Перші займаються активною торгівлею акціями . Протягом дня можуть кілька разів купувати і продавати цінні папери. Інвестори купують акції на довгострокову перспективу, від одного до декількох десятків разів на рік. Детальніше про способи заробітку на акціях читайте тут .

Спочатку поговоримо про довгострокові інвестиції, потім перейдемо до активного трейдингу.

довгострокові інвестиції

"Інвестування має бути схоже на споглядання висихає фарби на полотні або на спостереження зростаючої трави. Хочете емоцій, візьміть 800 доларів і вирушайте в Лас-Вегас ". Пауль Самуельсон.

Перше питання, завжди звучить від початківців інвесторів - скільки зможу заробити на ринку акцій. Це важливе питання, оскільки без відповіді на нього неможливо зрозуміти, чи будуть досягнуті бажані фінансові цілі.

Кожен чув про легендарні особистості, які змогли сколотити даний стан на біржах, включаючи таких людей як Уоррен Баффет і Джордж Сорос, головне питання - чи зможе подібне повторити звичайний інвестор, залишається відкритим.

Фундаментальна природа фондового ринку не змінювалася в останні десятиліття. Біржові аналітики і фінансові новини намагаються переконати нас, що світ якось змінився. Але, відкрийте біржовий графік і подивіться на історичні дані. Ціни на акції компаній завжди росли приблизно однаково.

Скільки можна заробити на акціях на рік

Починаючи з 1926 року і по сьогоднішній день один з головних і великих індексів американської фондової біржі "S & P 500" ріс в середньому на 10% щорічно. Акції маленьких компаній, також ростуть в середньому на 11% щорічно. Тобто, ваші інвестиції будуть подвоюватися кожні 7 років.

Звичайно, грамотний інвестор повинен розуміти, що на біржі завжди є ризики. В середньому американський фондовий ринок дійсно показує зростання 10-11% на рік. Але бувають і спади. бувають роки, коли ціна залишається приблизно в одній точці, бувають роки, коли ринок падає, бувають періоди активного і швидкого зростання в 15-20%.

За прикладами сильних падінь далеко ходити не потрібно, згадайте 2008 рік. Американський фондовий ринок просів на 37%, а російський ринок ще більше. Гарна новина полягає в тому, що до сьогоднішнього дня американський фондовий ринок не тільки відновив і відіграв втрати, а й давно пішов в плюс. У підсумку програли в цій ситуації виявилися ті, хто запанікував і вивів активи.

Секрет успішних інвестицій на ринку акцій озвучений в цитаті Самуельсона вище. Якщо хочете купити акції на рік-два, зможете або добре заробити (15-20%), або добре втратити. Якщо готові придбати акції на 5-10 років, то середній дохід, швидше за все, складе 10-11% річних.

Скільки заробляють на акціях Газпрому

Нижче ви можете бачити графік зміни ціна на акції компанії Газпром з 2006 року. Так виглядає сьогодні графік акцій майже всіх великих російських компаній.

При поліпшенні міжнародної політичної ситуації, почнеться зростання економіки РФ і акції Газпрому, швидше за все, будуть рости.

При поліпшенні міжнародної політичної ситуації, почнеться зростання економіки РФ і акції Газпрому, швидше за все, будуть рости

Скільки можна заробити на акціях Apple

На американському фондовому ринку ситуація набагато цікавіше. Якби ви купили в 2006 році акції компанії Apple, то збільшили б свої вкладення до 2017 року в 15 разів. Це ми ще дивіденди не вважали. Втім, інвестувати тільки в одну компанію - завжди погана ідея.

активний трейдинг

Оскільки більшість трейдерів не розкриває інформацію про результати своєї торгівлі, сказати скільки точно приносить подібна діяльність - важко. Однак, скористаємося альтернативними джерелами інформації, такими як академічні дослідження. Повинен попередити, позитивної інформації мало. Велика частина досліджень показує, що переважна кількість активних трейдерів на фондовій біржі втрачають гроші, а не заробляють.

Активні трейдери на відміну від інвесторів купують і продають акції кілька разів на день або тиждень. Іноді акції купуються на пару хвилин. У щоденній торгівлі акціями часто використовується кредитне плече, що дозволяє збільшити купівельну спроможність.

Згідно з численними дослідженнями, незважаючи на те, що трейдери роблять досить багато прибуткових операцій, їм не вдається покрити за допомогою них витрати на комісії за транзакції. Підсумок - більше 80% активних трейдерів втрачають гроші на біржі. А трейдерів, які заробляють гроші стабільно протягом багатьох років менше 1%.

Численні брокери будуть обіцяти вам золоті гори, але статистика говорить сама за себе - з високою часткою ймовірності в активному трейдингу вас чекають одні невдачі.

Це не означає, що вам взагалі не варто пробувати активно торгувати акціями. Це лише означає, що вам ні в якому разі не варто робити цього з грошима, які ви не готові втратити.

Схожі записи

 • Як заробити на акціях

  Як заробити гроші на біржових акціях. Основні три способи отримання прибутку на фондовому ринку. Інвестиції, ...

 • Що таке акції компанії

  Просто і докладно про біржових акціях для початківців інвесторів. Наочні приклади, інфографіка та відео. Відмінність ...

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью